Slovan Liberec B Česko - Slovan Liberec B - Expres Zprávy

11.01.201217:24

Mladá Boleslav - Liberec B 5:0

PŘÁTELSKY: Mladá Boleslav - Liberec B 5:0 (2:0). Branky: 5. Chramosta, 37. Zahustel, 62. Kúdela, 67. Řezníček, 69. Kalina. Rozhodčí: Drábek. Diváci: 105. Sestava Mladé Boleslavi: I. poločas: Miller - Kalina, Johana, Dimitrovski, Šírl (27. Kúdela) - Janíček, Ščuk - Zahustel, Chramosta, Bořil - Synek. II. poločas: Šeda - Kysela, Rolko, Dimitrovski, Kalina - Kúdela, Dudka - Bořil, Kulič, Štohanzl - Řezníček. Trenér: Koubek.

29.05.200616:37

Liberecký brankář Maxim Uvarenko si zlomil kotník a nezachytá si tři až čtyři měsíce. Lotyšský gólman tak přijde o zbývající utkání libereckého B týmu v ČFL a především o velkou část podzimní části příští sezóny.

19.01.200622:37

Slovan Liberec získal zahraniční posilu, smlouvu do léta roku 2010 s podzimním mistrem Gambrinus ligy podepsal 19letý lotyšský brankář Maxim Uvarenko z týmu FK Ventspils. Na jaře by měl chytat za třetiligovou rezervu.