Příbram definitivně získala Bednáře na přestup, přišel i Dosoudil

Útočník Roman Bednář se definitivně stal hráčem Příbrami, kde na jaře hostoval. Vedení Středočechů dotáhlo jeho přestup ze Sparty, bývalý reprezentant se novému klubu upsal na tři roky. Sparta o tom informovala na svém webu. Příbram zároveň získala do obrany zkušeného stopera Radka Dosoudila.
21.07.2015 | Aktuality | 61 komentářů
02.02. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou 5:0
Přípravné utkání:
Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou 5:0 (3:0).
Branky:
60. a 74. Přikryl, 3. Ladra, 23. Ewerton, 25. Pech.
Sestava M. Boleslavi:
I. poločas:
Šeda - Křapka, Tatajev, Chaluš, Fulnek - Hubínek - Pech, Provazník, Matějovský, Ewerton - Ladra.
II. poločas: Stejskal - Hašek, Hájek, Šušnjar, Klíma - Takács - Tvaroh, Mašek, Přikryl, Novák - Komličenko. Trenér: Weber. (ČTK)
17.08.2014 V Benátkách nad Jizerou se opět hrála divize
Po dlouhých 71 letech se dnes hrála v Benátkách nad Jizerou fotbalová divize a přivítalo ji 748 diváků, kteří byli zvědavi na okresní derby s Dobrovicí. Utkání 2. kola skupiny C skončilo po 90 minutách bezbrankovou remízou, v penaltovém rozstřelu zvítězili domácí 4:3. Na kontě tak mají Benátečtí čtyři body, protože i před týdnem v premiéře sezony vyhráli na penalty v Turnově. (ČTK)
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!