nenalezeny žádné články
07.11.2015 Brankář Motorletu skóroval z výkopu
Velmi kuriózním způsobem dospěli k vítězství hráči pražského Motorletu v dnešním utkání 14. kola divize A na hřišti ZČE Plzeň. První poločas sice vyhráli domácí 1:0 gólem Bednáře, po změně stran si ale dali sami dvě vlastní branky a další inkasovali od gólmana soupeře Tomáše Foferky. Jeho dlouhý výkop se totiž odrazil od země před brankářem Příhodou a skončil v síti. Motorlet tak dal tři góly, aniž by skóroval jakýkoliv jeho hráč z pole. (ČTK)
25.10.2014 V divizní Krupce viděli diváci 51 branek
Svědky rekordních gólových žní byli dnes diváci v Krupce u Teplic, kde domácí nováček divize B přivítal v utkání 12. kola pražský Motorlet. Zápas skončil po 90 minutách hry nerozhodně 4:4, přičemž všechny čtyři góly Severočechů vstřelil Dominik Valenta. V následném penaltovém rozstřelu, který trval také rekordních 39 minut, obstaral rozhodující trefu na 22:21 domácí gólman Martin Prokeš, přičemž před ním zaváhal nejlepší střelec Motorletu Pavel Novotný. (ČTK)
06.06.2010 Motorlet prvním sestupujícím z ČFL
Den poté, co si Sezimovo Ústí díky výhře 2:1 nad béčkem Žižkova definitivně zajistilo prvenství v ČFL a postup do druhé ligy, je ve třetí nejvyšší soutěži jasno také o prvním sestupujícím. Motorlet Praha sice v dnešním zápase 30. kola dokázal bodovat venku, když z Liberce přivezl bezbrankovou remízu, právě ta ale zároveň stvrdila jeho definitivní sestup do divize, kam se vrací po roční pauze.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!