Matušovič se vrací do kyperského Apollonu Limassol

Miroslav Matušovič se vrací do kyperské ligy, kde bude po roční přestávce znovu působit v celku Apollon Limassol. Třicetiletý ofenzivní hráč, který má tři české tituly se Spartou a Ostravou, tak ukončil své provizorium v divizním Havířově, s pátým týmem kyperské ligy se dohodl na roční smlouvě.  
31.07.2011 | Aktuality | 110 komentářů
29.10.2011 V Prostějově se dnes nehrálo
Marně dnes čekali hráči, funkcionáři i fanoušci Prostějova na zahájení zápasu 13. kola divize E s fotbalisty Havířova. Ti se totiž k utkání nedostavili. "Původním termínem v rozpisu utkání byla neděle 30. října, pořadatelský tým Prostějova ale během podzimu poslal na svaz hlášenku, kde uvedl o den dřívější termín. Je to podle našeho názoru administrativní chyba. Snažili jsme se to řešit, chtěli jsme náhradní termín, ale ze strany řídící komise fotbalu pro Moravu zatím nemáme žádnou odpověď. Uvidíme, jaké kdo teď předloží argumenty vůči STK," sdělil ČTK předseda havířovského klubu Libor Pristáš.
09.04.2011 Havířovu nepomohly ani góly Matušoviče
Porážku 2:3 s Kravaři utrpěli na svém stadionu v dnešním utkání 20. kola divize E fotbalisté Havířova a zůstávají nadále přikováni ke dnu tabulky. Obě branky domácích vstřelil bývalý reprezentant Miroslav Matušovič.
08.03.2011 Matušovič bude hrát divizi za Havířov
Bývalý fotbalista Ostravy a Sparty Miroslav Matušovič nesehnal žádné zahraniční angažmá a pro jarní část sezony se dohodl na působení v divizním Havířově. Trojnásobný držitel českého titulu byl volný od loňského léta a návratu z Kypru. Kariéra třicetiletého záložníka začala upadat v roce 2009 po odchodu ze Sparty. Na Kypru odehrál sezonu za Apollon Limassol, ale loni v létě v klubu skončil a marně sháněl nové působiště. I když měl Matušovič nabídky z Ústí nad Labem, Karviné nebo Rakouska, žádnou z nich si nevybral. Nakonec se rozhodl pro působení v divizním celku z rodného města, kde od loňského podzimu trénoval.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
02.10.Havířov - Nový Jičín2:2
Další zápas
09.10.Frenštát - MFK Havířovinfo
Tabulka
 TýmZB
7.TJ Nový Jičín914
8.FK Krnov912
9.MFK Havířov910
10.TJ Kovohutě Břidličná910
11.FK SK Polanka89
Poslední zápas
30.07.FK Bospor Bohumín - Havířov5:2