nenalezeny žádné články
12.03.2017 Papoušek zaznamenal bleskový hattrick
Bývalý prvoligový hráč Petr Papoušek, který v červenci letošního roku oslaví čtyřicetiny, byl hlavní postavou jarní premiéry českých divizí. Záložník Turnova v dnešním utkání 16. kola na hřišti Přední Kopaniny totiž nastřílel mezi 83. a 89. minutou tři góly, a zajistil tak svému celku vítězství 4:1. První z jeho tref byla z penalty. (ČTK)
22.07.2015 Slovan Liberec - Pěnčín-Turnov 6:0
PŘÁTELSKY: Slovan Liberec - Pěnčín-Turnov 6:0 (4:0).
Branky:
15. a 30. Pavelka, 10. Delarge, 41. Folprecht, 66. Rabušic, 77. Hadaščok.
Sestava Liberce:
I. poločas:
T. Koubek - Coufal, Švejdík, Hovorka, Bartošák - Sackey, Pavelka - Delarge, Folprecht, Josef Šural - Luckassen.
II. poločas: Hladký - Moravec, Pokorný, Mudra, Fleišman - Juhar, Sackey (61. Hadaščok), Sus, Kerbr - Bakoš, Rabušic. Trenér: Trpišovský. (ČTK)
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!