FK Pardubice Česko - FK Pardubice - Zprávy

V Pardubicích začala výstavba severní tribuny stadionu

V Pardubicích dnes začala výstavba nové severní tribuny letního stadionu. Dosud stavební firma pouze bourala část původní konstrukce západní tribuny. Cena přestavby má dosáhnout asi 385 milionů korun a zatím se nemění.

Baník si smlsnul na pardubickém perníku a stíhá Slovácko

Baník Ostrava naprosto dominoval úvodnímu poločasu a ze své herní převahy vytěžil i dva gólové zásahy. Na Buchtovu hlavičku z 19. minuty navázal z přímého kopu ve 32. minutě Kuzmanovič. Na konečných 3:0 uzavřel 76. minutě Sor.

Pardubice chtějí ukončit čekání na výhru v Ďolíčku

Pardubice loni ve svém pražském azylu body nerozdávaly, letos se jim zde ale nedaří a vyhrály jenom jednou, paradoxně proti Bohemians 1905. To hodlají změnit v sobotu odpoledne, do hlavního města dorazí Baník Ostrava.

Pardubice v úvodu šokovaly Boleslav a položily základ k výhře

Překvapení se v neděli odpoledne zrodilo v Mladé Boleslavi, domácí zde nezvládli vstup do utkání s Pardubicemi a nakonec prohráli 2:3. Východočeši své trefy vměstnali do prvních osmnácti minut zápasu.

Boleslav touží proti Pardubicím po třetí výhře v řadě

Mladá Boleslav zvládla utkání v Jablonci a pokračuje tak v boji o proniknutí mezi nejlepších šest týmů soutěže. V neděli dorazí do středních Čech Pardubice, které dál marně hledají formu.

Jílek: Výsledek je pro nás obrovsky důležitý a zasloužený

Olomoučtí zvítězili v 16. kole první ligy nad Pardubicemi v jejich domácím azylu v pražském Ďolíčku vysoko 5:1. Hanáci v nejvyšší soutěži potřetí za sebou neprohráli, naplno však bodovali po pěti zápasech. Sigma se posunula na šesté místo neúplné tabulky. Naopak Východočeši nezvítězili podesáté z posledních 11 kol a zůstali na 14. pozici.

Olomouc pěti góly ztrestala chybující Pardubice

Žádné akce do prázdné brány, na to se však historie neptá. Olomouc potrestala snad každé zaváhání Pardubic a díky skvělé efektivitě zvítězila v nejvyšší soutěži po pětizápasové pauze. Východočechům se naopak nepodařilo navázat na výhru v Teplicích z minulého kola a dál tápou ve spodní polovině tabulky.

Naváží Pardubice na předchozí vítězství proti Olomouci

Velmi cenné vítězství v záchranářské bitvě si před týdnem připsaly Pardubice. Ty by se nyní rády odpíchly i od barážové příčky, k tomu by ale potřebovaly zabrat se soupeřem ze středu tabulky. Olomouc však rovněž není v dobré formě.

Teplice si po porážce s Pardubicemi připsaly šestou prohru v řadě

Za Pardubice skóroval v 39. minutě Chytil a v 80. proměnil penaltu Červ. Krátce předtím měly Pardubice také možnost pokutového kopu, ovšem Grigar se zaskvěl. V dlouhém nastavení alespoň snížil Chlumecký. Teplice jsou beznadějně poslední, Pardubice okupují 14. příčku.

V záchranářském souboji míří Pardubice do Teplic

Dva celky pořádně namočené do boje o záchranu se střetnou v neděli odpoledne v Teplicích. Domácí se aktuálně krčí na posledním místě, v případě vítězství se ale mohou dotáhnout na svého soupeře z Pardubic.

Pardubice selhaly ve druhém poločase, Slavia zvítězila o pět branek

Ještě do poločasu bylo skóre mezi Pardubicemi a Slavií nerozhodné. Po přestávce však došlo k jednoznačné dominanci sešívaných, kteří během dvaadvaceti minut vsítili hned pět branek, a dočkali se tak očekávaného vítězství. Zatímco vysoká porážka nechala domácí ve spodních patrech průběžného pořadí, jejich soupeř se propracoval do samotného čela ligové tabulky.

Slavia hraje proti Pardubicím o návrat na první místo

Po nějaké době se může Slavia dostat na první místo tabulky. Potřebuje k tomu jediné - porazit Pardubice, které sice čekání na výhru stále neukončily, avšak v posledních týdnech dokázaly alespoň remizovat.

Jablonec zahazoval šance a s Pardubicemi jen remizoval

Petr Rada stále nemůže Jablonec vyvést z výsledkového trápení. Zkušený kouč trvá na svých vyvolených, do změn v sestavě se pouští jen sporadicky, jenže stejně tak se nemění ani výsledky. V neděli Severočeši opět zklamali, neboť se slabými Pardubicemi pouze remizovali.

Jablonec i Pardubice se ve vzájemném duelu pokusí napravit reputaci

Dva celky řadící se mezi ty s nejhorší formou se střetnou v neděli odpoledne v Jablonci. Domácí mužstvo během posledního měsíce a půl zvítězilo jen v poháru, Pardubice na soutěžní úspěch čekají už od srpna.

Novotný: Je to pro nás zklamání, ztráta nás hodně bolí

Pardubičtí ve 12. kole první ligy remizovali 0:0 se Zlínem. Východočeši, kteří hrajou domácí zápasy v pražském Ďolíčku, nezvítězili v nejvyšší soutěži posedmé za sebou a jsou na 14. místě. Hostující "Ševci" po sérii pěti porážek získali alespoň bod a v neúplné tabulce jsou třináctí. Pardubický Cadu v 54. minutě neproměnil penaltu.