Poslední tým první ligy Pardubice posílil Martin Chlumecký. Pětadvacetiletý stoper přišel k Východočechům na roční hostování bez opce z ostravského Baníku. Pardubice o tom informovaly na svém webu.

Icha odešel ze Slavie na půlroční hostování do Pardubic

Marek Icha odešel ze Slavie do Pardubic. Do posledního týmu prvoligové tabulky zamířil dvacetiletý záložník na půlroční hostování. Kluby o tom informovaly na svých webech.

Další povedený výkon už vedl ke třem bodům. Olomouc zaslouženě porazila Pardubice

Proti Liberci ještě zlepšený výkon nevedl k vítězství, proti Pardubicím už ale ano. Olomouc i díky výhodě jednoho hráče navíc bušila celých 90 minut do obrany Východočechů, kterou nakonec dvakrát prolomila. Hanáci zvítězili podruhé v sezoně, Pardubice naopak po další ztrátě zůstávají v ligové tabulce poslední.

Pardubice v souboji utrápených mužstev vyzvou olomouckou Sigmu

Ani změna trenérů zatím nepomohla Pardubicím k nastartování vítězné série. Další pokus dostanou Východočeši proti olomoucké Sigmě, která se rovněž trápí a na výhru čeká od úvodního kola.

Zlín se dočkal první výhry, díky voleji Hrubého přemohl Pardubice

Na pátý pokus už to Zlínu vyšlo. "Ševci" výsledkem 2:1 přemohli Pardubice a poprvé v sezoně zvítězili. Hosté z východu Čech skórovali po dvouzápasovém střeleckém půstu, nicméně po trenérské rošádě se bodů nedočkali.

Souboj na chvostu tabulky. Zlín přivítá Pardubice

Souboj dvou dosud nejhorších celků nejvyšší české soutěže bude k vidění v úterý ve Zlíně. Domácí celek tam půjde do boje s Pardubicemi, které sehrají první zápas od odvolání dlouholetých trenérů Jaroslava Novotného s Jiřím Krejčím.

Pardubice odvolaly trenéry, mužstvo dočasně povede Němeček

Vedení Pardubic kvůli neuspokojivým výsledkům odvolalo dlouholeté trenéry Jiřího Krejčího a Jaroslava Novotného. Poslední celek nejvyšší soutěže dočasně povede dosavadní trenér třetiligového B-týmu Pavel Němeček. Východočeši o tom informovali v tiskové zprávě. V aktuální ligové sezoně jde o první trenérskou změnu u některého z mužstev.

Pardubice prodloužily den otevřených dveří. Od Boleslavi inkasovaly třikrát

Zdá se, že hráči Pardubic po sedmigólovém výprasku od Slavie na obraně moc nezapracovali. Východočeši obdrželi od Mladé Boleslavi rovnou tři góly během první půle, která tak v podstatě rozhodla o osudu vzájemného střetnutí.

Napraví Pardubice debakl se Slavií?

Sobotní program nám nabídne souboj dvou celků ze spodu tabulky. Mladá Boleslav stále čeká na první letošní výhru, zatímco domácí tým se pokusí napravit ostudnou porážku se Slavií.

Tecl vrátil slávistům úsměv na tvář hattrickem. Pardubice schytaly v Edenu těžký debakl

Slavia Praha si spravila chuť po nezdaru na evropské scéně a ve čtvrtém kole Fortuna ligy smetla Pardubice výsledkem 7:0. Na kanonádě sešívaných se nejvýrazněji podílel třígólový Stanislav Tecl, jenž vsítil v jednom utkání tři branky téměř po dvou letech. Pražanům sice ulehčilo život vyloučení Robina Hranáče, i před ním však značně dominovali a už počtvrté v řadě jednoznačným vítězstvím předvedli, že Východočeši jsou jejich oblíbeným soupeřem.

Slavia hledá herní pohodu. Nalezne ji proti Pardubicím?

Dosud čtyřikrát na sebe v nejvyšší soutěži narazily Slavia a Pardubice. Ani v jednom vzájemném středu se Východočeši neradovali z vítězství. Překvapí však Pražany nyní, v době, kdy sešívaní hledají vlastní tvář?

Pardubice v pražském azylu zastavily rozjetý Slovan, výhru „upekly“ ke konci poločasu

Pardubice porazily v Ďolíčku ve třetím kole Fortuna ligy Liberec 2:1, když se na ně konečně usmálo štěstí v koncovce. O výsledku rozhodli domácí díky povedenému konci úvodního poločasu, kdy se v rozmezí tří minut trefili nové akvizice Michal Hlavatý a Tomáš Vlček. Druhý jmenovaný si z pozice stopera připsal vůbec první trefu v nejvyšší české soutěži. Severočeši zvládli po změně stran pouze snížit stav utkání zásluhou Matyáše Kozáka.

Vlček zařídil Pardubicím výhru s Libercem, radost měl z prvního gólu i bodů

Pardubický obránce Tomáš Vlček měl po domácí výhře 2:1 nad Libercem radost nejen z premiérové ligové trefy, ale především z prvních bodů Východočechů v nové sezoně. Kmenový hráč Slavie vstřelil v nastaveném čase první půle vítězný gól a ve třetím kole pomohl připravit Slovan o neporazitelnost.

Poslední Pardubice hostí stoprocentní Liberec

Souboj dvou celků, které se po druhém kole nacházely na úplně opačných koncích tabulky, bude k vidění ve vršovickém Ďolíčku. Tamní azylant Pardubice se o premiérové body v této sezoně střetne s lídrem z Liberce.