nenalezeny žádné články
28.09.2014 Divizní Kozlovice daly v oslabení čtyři góly
Kozlovice, nováček divize E, v dnešním utkání 8. kola rozstříleli na domácí půdě tým Nového Jičína 5:0, přičemž čtyři branky dali v oslabení o jednoho hráče. Kozlovice vyhrály první poločas po gólu Navrátila, sedm minut po obrátce ale přišly o vyloučeného Koplíka. Tým trenéra Kamila Štěpaníka to ale nepřibrzdilo, naopak potěšil své diváky dalšími čtyřmi góly, jejichž autory byli Kaďorek, Koutný, Přikryl a Mánek. Soutěž vede se čtyřbodovým náskokem Brumov, který už v sobotu porazil 1:0 Mohelnici. (ČTK)
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!