39. Fojtů - 18. a 49. Křapka, 56. Svoboda, 69. Nešický, 79. Jurásek.
Sestava Karviné: Bolek - Mikuš (46. Bartošák), Buchta, Šindelář, Křapka (68. Santos) - Mangabeira (43. Stropek), Nešický - Sinjavskij (68. Papadopulos), Svoboda, Jurásek - Tavares (46. Zych). Trenér: Weber.

12.08.202113:26

Duel ve Slavičíně poznamenal rasistický incident

Středeční zápas 1. kola domácího poháru mezi divizním Slavičínem a třetiligovým Frýdkem-Místkem poznamenal v prodloužení rasistický incident. Jeden z domácích příznivců urazil hráče tmavé pleti Bidjeho Manziu a útočník z Demokratické republiky Kongo to nenechal bez odezvy. Hlavou udeřil jednoho z přítomných diváků a byl vyloučen. Informoval o tom deník.cz. "Na Madziho byl faul. Když ležel na zemi, jeden z diváků na něj zakřičel: 'Vstávej, ty černá opice.' Nevěděl, kdo to říká, ale vstal, zamířil k zábradlí a trefil prvního člověka," popsal náhradní brankář Frýdku-Místku Josef Květon. "Bohužel jej urazil pán, co stál za ním. Vím přesně, o koho šlo. Měl s sebou i děti. Řekl jsem mu, že jim moc hezký příklad, jak se správně chovat, nedává. Nevěděl, co říct. Ale neviním ostatní diváky, byl to zkrat jedince," prohlásil Květon.

ČTK
24.08.202013:16

Tři divizní kluby odstoupily z poháru

Fotbalisté Rýmařova, Slavičína a Hranic nenastoupí do prvního kola domácího poháru MOL Cupu. Všichni tři účastníci moravských divizí se rozhodli ze soutěže odstoupit, aby nemuseli před zápasy s druholigovými týmy platit za testy na koronavirus. "Tyto kluby mi napsaly, že se nehodlají nechat testovat, takže postupují druholigisté," řekl iSportu.cz sekretář Řídící komise TOP soutěží FAČR Martin Drobný.

ČTK
20.06.201520:27

Slavičín - Zlín 1:1

PŘÁTELSKY: Slavičín - Fastav Zlín 1:1 (0:1).
Branky: : 67. Švach - 16. Poznar.
Sestava Zlína:
I. poločas: Adamuška - Pazdera, Hájek, Carlos, Matějov - Bartolomeu, Hlobil, Holík, Hradil - Železník, Poznar.
II. poločas: Michal Švec II. - Benčík, Petr Zavadil, Malý, Blanař - Stratil, Bartoš, Motal, Višněvský - Ulrych, Š. Červenka. Trenér: Páník.

ČTK
17.11.201013:01

Ondrášovka Cup - výsledek

Výsledek odvetného zápasu osmifinále Ondrášovka Cupu: Kroměříž - Slavičín 0:0, první zápas 5:1, postupuje Kroměříž.

01.09.201012:53

Slavičín - Baník Ostrava odloženo

Dnešní utkání 2. kola Ondrášovka Cupu mezi Slavičínem a Baníkem Ostrava se hrát nebude. Hřiště třetiligového Slavičína je totiž po vytrvalém dešti výrazně podmáčené, a tak se oba celky dnes v poledne dohodly na odložení. Nový termín sehrání zápasu byl stanoven na úterý 14. září. Výkop bude podle webu domácího klubu v 16:30. Dnes je na programu 22 pohárových zápasů 2. kola, představit se má i osm ligových celků.