FC Hradec Králové Česko - FC Hradec Králové - Zprávy

FC Hradec Králové - Zbrojovka Brno 1:0

Hradečtí potvrdili letošní herní pohodu a vítězstvím nad Brnem si definitivně pojistili setrvání v příštím ročníku Gambrinus ligy. Brno zůstává předposlední.

Preview: FC Hradec Králové - Zbrojovka Brno

Nováček z Hradce letos předvádí líbivé výkony, navíc s bodovým efektem a zbytek sezóny může odehrát relativně v poklidu.

Jandíka premiérové trefy zaskočily

Hradeckému obránci Marku Jandíkovi by mohl leckterý útočník závidět jeho skvělou produktivitu. Za dva dny šestadvacetiletý fotbalista zatím strávil v první lize na trávníku ve dvou utkáních jako střídající hráč pouze dvacet minut, ale za tu dobu už si stihl připsat dva vstřelené góly.

FK Ústí nad Labem - FC Hradec Králové 0:2

Hradečtí Votroci dnes udělali velký krok v cestě za záchranou a poslední Ústí nad Labem porazili v jejich teplickém azylu 2:0. Nicméně tříbodový zisk se nerodil lehce, hosté o něm rozhodli až dvě minuty před koncem zápasu, kdy se trefil Marek Jandík, stejný muž za chvíli přidal i druhý pojišťovací gól.

Preview: FK Ústí nad Labem - FC Hradec Králové

Jedna z posledních možností, jak zachránit sezónu, čeká na ústecké fotbalisty, kteří v Teplicích přivítají Votroky z Hradce Králové. Souboj nováčků startuje v neděli v 15 hodin.

Dvořák: Neexcelovali jsme, ale na krásu zatím hrát nemůžeme

Střelecké produkci útočníka Pavla Dvořáka možná budou hradečtí fotbalisté hodně vděčit za záchranu v první lize. Dvaadvacetiletý tahoun hradecké ofenzivy se dnes v důležitém souboji s Ostravou postaral jedenáct minut před koncem o vítěznou branku a Východočeši díky tomu vypluli ke klidnému středu tabulky.

FC Hradec Králové - Baník Ostrava 2:1

Hradečtí otočili nepříznivý vývoj zápasu s Baníkem a utíkají od sestupových starostí na rozdíl slušných devíti bodů. Baník si vypracoval několik slibných příležitostí, Lindra ovšem nepřekonal a po 23. kole bude na 13. příčce.

Preview: FC Hradec Králové - Baník Ostrava

Souboj svou sousedů v tabulce uvidí královéhradecké Lízátka, domácí Hradec je momentálně desátý, ostravský Baník je o jednu příčku zpět. Pro oba celky by vítězství znamenalo zřejmě definitivní záchranu, náskok na předposlední Brno činí šest, respektive čtyři body.

Slavia Praha - FC Hradec Králové 0:0

Pražská Slavia před blížícím se derby nedokázala porazit Hradec Králové a doma jen remizovala 0:0. Sešívaní předvedli průměrný výkon a po zisku jednoho bodu stále zůstávají v sestupovém ohrožení.

Preview: Slavia Praha - FC Hradec Králové

22. kolo první ligy bude netradičně ukončeno již v neděli večer, kdy na sebe narazí sousedé z tabulky. Devátá Slavia vyzve desátý Hradec. Oba týmy mají stejný počet bodů, liší se pouze skórem.

První poločas jsme naprosto prospali, zlobil se Nádvorník

Hradec potřeboval před zápasem s Příbramí především odehnat vzpomínky na výbuch v Jablonci. A nakonec se mu to podařilo, Východočeši totiž doma vyhráli 2:1 a připsali si důležité tři body.

FC Hradec Králové - 1. FK Příbram 2:1

Po čtyřech zápasech inkasoval Hradec před vlastními fanoušky, přesto si díky přesvědčivé první půli připisuje důležité tři body. Příbram, která prakticky začala hrát až po přestávce, tak prohrává potřetí za sebou na hřišti soupeře a padá na jedenáctou příčku.

Preview: FC Hradec Králové - 1. FK Příbram

Důležitý zápas o šest bodů v boji o záchranu čeká fotbalisty Hradce Králové a Příbrami. Utkání se odehraje před televizními kamerami v pondělí v 17.30.

FK Jablonec - FC Hradec Králové 7:0

Na jablonecké Střelnici se střílelo! Jablonec zcela znemožnil Hradec sedmi brankami a slaví další výhru. Hradečtí Votroci aby chodili kanály, dnes na severu Čech předvedli velkou bídu.

Preview: FK Jablonec - FC Hradec Králové

Fotbalisté Jablonce v neděli doma přivítají tým z Hradce Králové. Do role favorita jsou pasováni domácí fotbalisté, kteří na jaře ještě neztratili žádný bod.