FC Hradec Králové Česko - FC Hradec Králové - Zprávy

Preview: FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav

Mladá Boleslav v neděli zajíždí na hřiště Hradce Králové, kde s místním týmem sehraje duel 22. kola první fotbalové ligy. Favoritem zápasu jsou hosté, kteří bojují o poháry. To Hradec se ocitá až na 11. místě s bezpečným odstupem od sestupového pásma.

Bohemians 1905 - FC Hradec Králové 0:0

Klokani remizovali na domácí půdě v Edenu s Hradcem Králové 0:0 a tento výsledek toho do budoucna příliš nenapověděl. Už po poločase uviděl červenou kartu domácí Nešpor. Oba celky tak zůstavají v sestupovém ohrožení. O něco hůře jsou na tom Bohemians 1905, ti jsou pět bodů nad sestupem.

Preview: Bohemians 1905 - FC Hradec Králové

V Edenu se odehraje důležitý zápas týmů z druhé poloviny tabulky. Trápící se Klokani přivítají letos nevýrazné Votroky z Hradce Králové.

Kotala mrzela špatná ofenzíva, Kozlovi se zamlouvala druhá půle

Hradec dnešní porážkou potvrdil, že se mu proti Dukle nedaří. Votroci doma nedokázali navázat na výhru nad Spartou a po dvou slepených gólech ze druhé půle podlehli 0:2.

FC Hradec Králové - Dukla Praha 0:2

Dukla vyhrála na půdě Hradce 2:0 a v tabulce se posunula už na šesté místo. Vítězství nováčka soutěže zařídili po poločase Švejdík a Malý. Votrokům patří i přes porážku slušné desáté místo.

Preview: FC Hradec Králové - Dukla Praha

Votroci na pražské týmy doma umí a v neděli se to budou snažit dokázat dvojnásob. S Duklou, na kterou momentálně ztrácí čtyři body, totiž utrpěli na podzim čtyřbrankový debakl. Svěřenci Luboše Kozla však vstoupili do jara působivě a ze tří zápasů získali skvělých sedm bodů.

1. FK Příbram - FC Hradec Králové 0:0

Příbramští fotbalisté vyšli i ve třetím jarním utkání střelecky naprázdno a doma jen remizovali 0:0 s Hradcem Králové. Fotbalová nuda se přitom nekonala, šancí nabídlo utkání dostatek.

Preview: 1. FK Příbram - FC Hradec Králové

Fotbalisté Příbrami na jaře ještě nevyhráli a tuto skutečnost budou chtít napravit v domácím střetnutí s Hradcem. Votroci v minulém kola zdolali lídra ligy a plni sebevědomí chtějí bodovat i u Litavky.

Hašek: V první půli jsme byli slabí

Sparta včera prohrála 0:1 v Hradci Králové a její trenér Martin Hašek neskrýval značné rozladění z představení svého týmu.

FC Hradec Králové - Sparta Praha 1:0

Fotbalová Gambrinus liga se dramatizuje! Sparta hned ve druhém kole jarní části zaváhala, když prohrála na hřišti Hradce Králové 0:1 a Liberec tak může snížit své manko na tři body. Klíčová situace přišla v padesáté čtvrté minutě, kdy byl za faul v šestnáctce vyloučen Vidlička a následnou penaltu proměnil Pavel Dvořák.

Preview: FC Hradec Králové - Sparta Praha

Páteční předehrávku 18. kola první fotbalové ligy obstará zápas mezi Hradcem Králové a Spartou. Domácí vstoupili do jarní části prohrou v Liberci, kdežto Letenští vydřeli domácí výhru nad Slováckem.

Šilhavý: Vstup do soutěže je hodně důležitý

Trenér Liberce Jaroslav Šilhavý přiznal, že v závěru utkání s Hradcem Králové se o výhru obával. Slovan vedl o dvě branky, v 83. minutě ale inkasoval a jistotu tří bodů mu dal až nastavený čas a v něm pojišťovací trefa Bosančiče.

Slovan Liberec - FC Hradec Králové 3:1

Svěřenci trenéra Šilhavého vlétli do jarní stíhací jízdy se vší grácií a dali zapomenout na nepřesvědčivé domácí výkony. Závěrečné minuty přinesly dvě exklusivní trefy, jinak byl Hradec dopředu po celý zápas naprosto bezzubý a nechával tak svého soupeře předvádět, jak se o první místo ještě bude bojovat.

Preview: Slovan Liberec - FC Hradec Králové

Liberec zahájí jarní ligovou sezonu domácím duelem s Hradcem Králové. Zatímco pro domácí to bude boj o evropské poháry, tak hosty pro změnu čeká hra o záchranu.

Hradec absolvuje jaro bez zraněného kapitána Fischera

Hradec Králové vstoupí do druhé části ligy bez svého lídra. Trenér jedenáctého celku tabulky Václav Kotal se bude muset zřejmě celé jaro obejít bez kapitána Romana Fischera. Klíčový záložník si pochroumal kotník během posledního zápasu na soustředění v Turecku proti Arsenalu Kyjev.