Dynamo České Budějovice Česko - Dynamo České Budějovice - Zprávy

O Straku se zajímá německý Kaiserslautern

Trenér fotbalistů Českých Budějovic František Straka se ocitl v hledáčku německého druholigového klubu 1. FC Kaiserslautern. Podle agentury DPA patří ke kandidátům na místo nástupce norského kouče Kjetila Rekdala, který kvůli neuspokojivým výsledkům u týmu skončil.

Černý přestoupil do Slavie

Záložník Jaroslav Černý se dnes stal definitivně další posilou Slavie Praha, kam přestoupil z Českých Budějovic. S vedoucím mužstvem ligové tabulky podepsal osmadvacetiletý fotbalista tříletou smlouvu s roční opcí. ČTK to řekl hráčův manažer Dalibor Lacina a přestup potvrdil i pražský klub.

Straka povolal čtvrtkařku Fuchsovou

Zlepšit fyzickou připravenost svých svěřenců před jarní sezonou se rozhodl trenér Českých Budějovic František Straka. Jihočeši proto angažovali na první měsíc zimní přípravy bývalou atletku Helenu Fuchsovou, která se bude až do odletu na soustředění na Kypr starat o kondici hráčů.

Slavia jedná s Budějovicemi o příchodu Černého

Pražská Slavia už v zimě dvě významné posily ulovila a sešívaní ve své přestupové aktivitě zdaleka nekončí. Nyní se slávisté zaměřili na budějovického záložníka Jaroslava Černého, o kterého měli velký zájem už v létě.

České Budějovice také odjedou za teplem na Kypr

Fotbalisté Českých Budějovic jsou dalším prvoligovým týmem, který v zimní přestávce zamíří na Kypr. Jihočeši si budou příjemné středomořské klima užívat po delší době, protože v minulých sezonách na soustředění za teplem obvykle nevyráželi.

České Budějovice - Tescoma Zlín 1:0

Budějovice opět ukázaly, že na domácím trávníku jsou jen těžce k poražení. Zlín naopak nepotvrdil své třetí místo v tabulce zápasů venku a dovolil domácím lehce udržet jednogólové vedení, které zařídil ve 44. minutě pokutovým kopem Radzinevičius.

Preview: České Budějovice - Tescoma Zlín

České Budějovice přivítají v posledním utkání podzimu sedmý celek ze Zlína. Jihočeši budou chtít doma potvrdit dlouhodobou domácí neporanitelnost a hosté budou chtít prodloužit sérii čtyř zápasů bez prohry.

Dynamo České Budějovice - Slovan Liberec 2:0

Po příchodu trenéra Škorpila Liberec neprohrál. Čtyřikrát za sebou navíc Severočeši své dnešní soupeře porazili. Vše tak nasvědčovalo v body pro hosty. Jenže hned v 9. minutě zachyboval Zlámal, kterému propadl Černého přímý kop až do branky. V druhém poločase pak zvýšil svou premiérovou brankou Stráský.

Preview: Dynamo České Budějovice - Slovan Liberec

Doma jenom jednou poražené České Budějovice přivítají na Střeleckém ostrově desátý celek tabulky Liberec, který přijede potvrdit výborné výkony z předchozích zápasů.

FK Teplice - Dynamo České Budějovice 4:2

Zápas začal se sněhovou vánicí, horší stav trávníku však měl na hru vliv až ve druhém poločase. V prvních dvanácti minutách padly tři branky. Skóre otevřel Černý, vyrovnával šťastně Verbíř a Mrkvička poslal hosty zpět na tři body. Jenže do poločasu otočil stav Verbíř. Svým třetím gólem se navíc stal nejlepším střelcem Teplic za jejich působení v první lize. Na začátku druhého poločasu pak rozhodl tvrdou ranou talentovaný Fenin.

Preview: FK Teplice - Dynamo České Budějovice

Teplice hostí v neděli jedenáctý celek ligy z Českých Budějovic. Severočeši budou chtít navázat na svůj poslední domácí zápas, ve kterém jasně přehráli Žižkov 4:1. Zato hosté jedou na Stínadla potvrdit překvapivé vítězství nad Baníkem.

Martin Vozábal: Budu šťastný, když mi Dynamo prodlouží smlouvu

Server EuroFotbal.cz Vám přináší další z řady rozhovorů s českými a slovenskými fotbalisty. Několik otázek nám tentokráte zodpověděl českobudějovický záložník Martin Vozábal, jehož jsme vyzpovídali po ligovém utkání s ostravským Baníkem...

Dynamo České Budějovice - Baník Ostrava 3:0

Skvělý začátek přinesl Jihočechům cenné tři body. Proti Baníku rozhodli v úvodních minutách, a s třígólovým mankem si dlouho bezzubý Baník nevěděl rady. Již v 6. minutě vedly Budějovice o dvě branky, když přesných přihrávek Černého nejdříve využil Mrkvička a následně Radzinevičius. Zápas pak rozhodl lehkým prodloužením míče hlavou až do branky Horejš.

Preview: Dynamo České Budějovice - Baník Ostrava

Do Českých Budějovic po pražské Spartě míří další silný celek - Baník Ostrava. Jihočeši budou chtít napravit dva nepovedené zápasy proti Brnu a naplno bodovat proti favoritovi. Slezané už tři zápasy neochutnali vítězství. Případným ziskem třech bodů by se hosté bodově vyrovnali druhým Teplicím, které ztrácí na čelo již šest bodů.