Dynamo České Budějovice Česko - Dynamo České Budějovice - Zprávy

České Budějovice - Slavia Praha 2:2

Velké trable si nadělala Slavia v závěru po prvním poločase tak jasného zápasu. Remíza nakonec může těšit právě lídra tabulky, trenér Tobiáš však je určitě šťastný za vydřený bod díky zlepšenému výkonu po změně stran.

Preview: České Budějovice - Slavia Praha

České Budějovice pod trenérem Pavlem Tobiášem ještě ani jednou nekapitulovaly a v neděli tomu tak už nemusí být, protože na Střelecký ostrov zavítá lídr tabulky Slavia.

České Budějovice - Viktoria Žižkov 3:2

Budějovice senzačně otočily zápas se Žižkovem, když prohrávaly už 0:2. Všech pět branek padlo v rozmezí šestnácti minut.

Preview: České Budějovice - Viktoria Žižkov

Podruhé zasebou čeká Viktoriány důležité utkání na půdě soupeře. Po Kladnu je čeká další tým zpravidla hrající v horší polovině tabulky, a to České Budějovice.

1. FC Brno - České Budějovice 1:1

Nemohoucnost Brna ve druhém poločase rozhodla o překvapivé remíze a trenér Tobiáš tak nadále pokračuje v dobrých výsledcích.

Preview: 1. FC Brno - České Budějovice

Brno hostí v neděli České Budějovice. Domácí si budou chtít vylepšit své současné postavení v tabulce, zatímco Jihočeši se touží vzdálit od sestupového pásma.

České Budějovice - Sigma Olomouc 1:1

Nepříliš pohledné utkání bylo ke shlédnutí na Střeleckém ostrově. Olomouc o vedení díky penaltě přišla až v samotném závěru kvůli sporné brance.

Preview: České Budějovice - Sigma Olomouc

Souboj týmů z dolní poloviny tabulky nabídne nedělní odpolende na Střeleckém ostrově. Do Českých Budějovic přijede olomoucká Sigma.

SK Kladno - České Budějovice 0:0

Průměrný zápas sledoval přesně z poloviny zaplněný stadion. Diváci sice neviděli gól, ale dočkali se hned tří tyček. Týmy hrající na chvostu tabulky si tak připisují bod.

Preview: SK Kladno - České Budějovice

V 9. kole se mohou rozdělovat body, které v konečném zúčtování mohou mít cenu zlata v bojích o záchranu. Na neoblíbený stadion Františka Kloze přijedou hráči Českých Budějovic.

České Budějovice - FK Jablonec 2:1

Budějovice se pod trenérem Tobiášem pomalu zvedají, v neděli si připsaly první vítězství, když po dobrém výkonu porazily příliš průměrný Jablonec. Ten v závěru alespoň snížil, k bodům však nedosáhl.

Preview: České Budějovice - FK Jablonec

Českobudějovičtí doma přivítají fotbalisty Jablonce, kteří si budou opět chtít rozmnožit svůj bodový účet. Svěřenci domácího kouče Pavla Tobiáše budou mít za úkol odčinit vyřazení z Poháru ČMFS.

Viktoria Plzeň - České Budějovice 1:1

Plzeň nedokázala po zlepšeném výkonu ve druhém poločase udržet vedení a tak České Budějovice s trenérem Tobiášem stále neprohrály. Oba týmy prodloužily své série remíz na pět respektive tři utkání.

Preview: Viktoria Plzeň - České Budějovice

Plzeň v úvodním zápase sedmého kola Gambrinus ligy změří síly s fotbalisty Českých Budějovic. Domácí si budou chtít vylepšit současné postavení v tabulce, zatímco hosté by rádi zabodovali a odpoutali se tak ze dna tabulky.

České Budějovice - FK Mladá Boleslav 1:1

Budějovičtí si rozdělili body s Mladou Boleslaví po remíze 1:1. V nepříliš zajímavém duelu se Boleslav ujala vedení, když se v prvním poločase prosadil Mendy, stav ovšem po obrátce vyrovnal vlastním gólem Kalina.