Dynamo České Budějovice Česko - Dynamo České Budějovice - Zprávy

Preview: České Budějovice - 1. FC Slovácko

Na jihu Čech se v neděli odpoledne střetnou dva týmy, které to s momentální formou nikterak nepřehání. Předposlední Budějovice přivítají třinácté Slovácko.

České Budějovice posílí teplický Doležal a zřejmě i dva Slováci

Teplický záložník Michal Doležal stráví zbytek podzimu na hostování v Českých Budějovicích. Dvaatřicetiletý fotbalista přichází do Dynama na tříměsíční hostování. Jihočeský tým zřejmě posílí i dva Slováci - brankář Daniel Kiss z Petržalky a záložník Peter Černák ze Slovanu Bratislava.

Bohemians 1905 - České Budějovice 2:0

Bohemka doma vyzrála na Budějovické a vyhrála 2:0. Obě branky padly v druhém poločase, a to zásluhou nejprve Škody a poté Kaufmana.

Bohemians se utkají s Budějicemi

Remízový král z Českých Budějovic by se mohl přejmenovat na aktuálnější "neúspěšný král". Dynamo totiž z posledních čtyř zápasů nevydolovalo ani bod, pověstnou remízu si navíc připsalo jen jednu. Dnes ale změří síly s týmem, proti kterému se mu tradičně daří - Bohemians 1905.

České Budějovice - Baník Ostrava 1:2

Krutý závěr museli zhlédnout jihočeští fanoušci na vlastním stadionu. Ještě osm minut před koncem totiž zůstávaly všechny body doma, nakonec však Baník nenechal soupeři ani jeden. Domácí tak potvrdili krizi, hosté naopak po dvou zápasech konečně vyhráli.

Preview: České Budějovice - Baník Ostrava

V nedělním pokračování šestého kola se na jihu Čech představí dva týmy s neblahou střeleckou formou. České Budějovice na svém hřišti přivítají Baník toužící po třech bodech.

Slovan Liberec - České Budějovice 3:0

Po parádním prvním poločase přišel povinný druhý, který zhoršil dojem z jinak jasného duelu, ve kterém si Liberec připisuje tři body a Budějovice druhou tříbrankovou prohru ze hřiště soupeře.

Preview: Slovan Liberec - České Budějovice

Potvrdit poslední dvě výhry z minulého týdne, s takovýmto cílem nastoupí v neděli před domácím publikem fotbalisté Liberce, jenž změří síly s Českými Budějovicemi. Ty se pokusí přerušit sérii špatných výsledků pod Ještědem.

Šťastná výhra, přiznal slávista Černý

Velmi šťastné tři body získali fotbalisté pražské Slavie v Českých Budějovicích, kde díky nacvičenému signálu a brance záložníka Jaroslava Černého zvítězili těsně 1:0. Jediný střelec podvečerního duelu dal svému bývalému klubu druhý gól, poprvé Dynamo rozesmutnil před rokem a půl ještě na Strahově.

České Budějovice - Slavia Praha 0:1

Povedenou akcí z přímého kopu si Slavia zajistila letošní druhé ligové vítězství. Naopak Budějovice podruhé za sebou prohrály a nevstřelily ani gól.

Preview: České Budějovice - Slavia Praha

V sobotním podvečeru přivítají České Budějovice favorizovanou Slavii, která však za první tři kola nasbírala stejný počet bodů jako domácí. Přesto se od ní očekává potvrzení zlepšeného výkonu a zisk druhého letošního vítězství.

FK Teplice - České Budějovice 3:0

Povedený úvod zápasu v podání Teplic přinesl sice dva rychlé góly, poté však následovalo podprůměrných sedmdesát minut. V závěru alespoň nadzvihl atraktivitu ještě třetí gól domácích. Budějovičtí tak letos poprvé prohráli a právě jejich dnešní soupeř se v tabulce zaslouženě posune před ně.

Preview: FK Teplice - České Budějovice

České Budějovice zatím své fanoušky překvapují povedenými výkony a výsledky. Po dvou kolech se drží na druhém místě. Nyní je ale čeká hodně těžká zkouška, jelikož zavítají na půdu ambiciózních Teplic.

Bohemians Praha - České Budějovice 0:2

Bohemians ani napodruhé nedokázali dát gól. Tentokráte si vykoledovali dvougólový výprask od Českých Budějovic a jako výslužku museli odevzdat tři body.

Preview: Bohemians Praha - České Budějovice

Do nového ročníku české nejvyšší ligy vstoupily ze všech týmů nejhůře střížkovští Bohemians. V neděli budou hostit loňského remízového krále z jihu Čech, který i tuto sezónu začal dělbou bodů.