Dynamo České Budějovice Česko - Dynamo České Budějovice - Zprávy

1. FC Slovácko - České Budějovice 2:0

Slovácko si trefou čtyři minuty před koncem úvodního poločasu zajistilo výraznější posun od sestupových příček a své diváky navíc potěšilo gólem v poslední minutě. Jihočeši si připsali druhou prohru v řadě, poprvé ztratili všechny body na hřišti soupeře a znovu se propadnou v ligové tabulce.

Preview: 1. FC Slovácko - České Budějovice

Slovácko se drží těsně nad sestupovou vodou a v poháru zklamalo své fanoušky penaltovou prohrou v Břeclavi. Pozitivem tak zůstává domácí ligová neporazitelnost. V sobotu přivítá Budějovice, které ze tří výjezdů přijížděly domů vždy s bodem.

Plzeňský trenér Vrba hráče nutil k rychlejšímu fotbalu

Plzeňský trenér Pavel Vrba své svěřence o přestávce utkání v Českých Budějovicích nabádal k tomu, aby ve druhé části zrychlili hru. V první části totiž soupeř dokázal otupit jakoukoliv snahu vedoucího ligového celku a držel bezbrankovou remízu. Západočeši ale nakonec přesvědčivě zvítězili.

České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:3

Budějovice opustí trojici neporazitelných, po žalostném výkonu v druhé půli, ve které lídr z Plzně nasázel domácím tři góly. Severočeši tak unikají hanácké Sigmě na rozdíl čtyř bodů a stávají se i nejlépe střílejícím týmem ligy.

Preview: České Budějovice - Viktoria Plzeň

Nedělní program sedmého uzavře duel dvou dosud neporažených týmů. Do Českých Budějovic zavítá vedoucí Plzeň. To jihočeskému Dynamu patří až šesté místo vinou uhraných pěti remíz.

Lengyel se vrací do rodných Českých Budějovic

Defenzivní univerzál Roman Lengyel se po odchodu z ruského Rostova vrací do české ligy a bude působit v rodných Českých Budějovicích, kde fotbalově vyrostl. V defenzivě Dynama by měl zacelit mezery poté, co Slovák Marián Jarabica odešel do polského Krakova a Martin Leština utrpěl dlouhodobé zranění.

Bohemians 1905 - České Budějovice 2:2

Budějovice dokázaly prodloužit svou sérii bez porážky o další zápas. Proti Bohemians sice rozhodně nebyly považovány za favorita, přesto poměrně brzy vstřelily dvě branky a směřovaly k vítězství. Nakonec ale své vedení udržet nedokázaly, když v poslední minutě nastavení vyrovnal na konečných 2:2 Kaufman.

Preview: Bohemians 1905 - České Budějovice

Doposud neporažené České Budějovice čeká těžký zápas na půdě pražských Bohemians 1905 a tým trenéra Jaroslava Šilhavého by rád svojí neporazitelnost ještě prodloužil. O přerušení této série bude usilovat "Bohemka", ta by si ráda připsala letošní druhé vítězství.

České Budějovice - FC Hradec Králové 0:0

Nadále neporažení zůstávají i po pátém kole České Budějovice. Jihočeši už po čtvrté remizovali a se sedmi body jim patří krásné sedmé místo. S dělbou bodů za remízu 0:0 je spokojený i Hradec Králové, i když měl více brankových příležitostí.

Preview: České Budějovice - FC Hradec Králové

Loni prohrály skoro každé druhé utkání, letos jsou jedním ze čtyřlístku neporazitelných - to jsou České Budějovice. V neděli zavítá na Střelecký ostrov nováček z Hradce, který právě se svým nejbližším soupeřem drží skalp obhájce titulu Sparty Praha.

FK Teplice - České Budějovice 1:1

Úvod sezóny Teplicím vůbec nevyšel. Po třech kolech měly na kontě pouhopouhý bod, a tak musely proti Českým Budějovicím už konečně vyhrát. A byly skutečně velmi blízko, v samotném závěru ale přišly o své vedení a nakonec jsou nuceni spokojit se pouze s remízou.

Preview: FK Teplice - České Budějovice

V pondělním zápase čtvrtého hola se střetnou týmy Teplic a Českých Budějovic. Severočeši by rádi navázali vítězstvím na svůj první bod z Jablonce, zatímco Jihočeši budou atakovat čelní pozice tabulky.

Jarabica přestupuje do Krakova

Slovenský obránce Marián Jarabica přestupuje z Českých Budějovic do Cracovie Krakov. V prvoligovém polském týmu podepíše čtyřletou smlouvu. V Českých Budějovic hrál od začátku minulé sezony, nastoupil v 17 ligových zápasech a v tom posledním rozhodl svou první brankou o výhře 1:0 nad Spartou Praha.

Benát si natrhl vaz v koleni a bude znovu dlouho mimo hru

Fotbalista Českých Budějovic Petr Benát si v nedělním utkání proti pražské Spartě poranil koleno a dnešní vyšetření odhalilo, že má natržený zadní křížový vaz. Mimo hru bude minimálně půl roku.

České Budějovice - Sparta Praha 1:0

Už druhou porážku si překvapivě připsala Sparta. Letenští potvrdili, že se jim na jihu Čech nedaří a před důležitou pohárovou odvetou v Polsku to není dobrá zpráva. Hrdinou Českých Budějovic se stal Marian Jarabica, který vstřelil jedinou branku utkání.