Dynamo České Budějovice Česko - Dynamo České Budějovice - Zprávy

Další těžká rána pro Dynamo. Po debaklu v Edenu podlehly České Budějovice i Olomouci

Sigma Olomouc zvítězila v devátém kole Fortuna ligy na hřišti Českých Budějovic 3:0. Jednoznačné vítězství odstartoval první trefou za Olomouc Denis Ventúra. Sigma tak svého soupeře přeskočila v tabulce a dostala se na pozice v nahuštěném středu tabulky. Dynamo naopak prodloužilo mizernou domácí sérii bez výhry, která trvá již šest soutěžních utkání.

Dynamo přivítá Olomouc. Který celek odčiní nezdar z předešlého kola?

České Budějovice se minulý týden staly dalším mužstvem, které odjíždělo z pražského Edenu s výpraskem. Po porážce od Slavie si Jihočeši chtějí chuť spravit proti Olomouci. Hanáci naposledy taktéž vyšli naprázdno, ve středu se navíc dost trápili v MOL Cupu.

Slavia doma zesměšnila dalšího soupeře. Neškodné Budějovice zdeptala životní forma Tecla

Pražská Slavia si v osmém kole Fortuna ligy doslova pohrála s Českými Budějovicemi a zvítězila 6:1. Dva góly a asistenci si už během první půle připsal Stanislav Tecl, který tak s osmi trefami vévodí tabulce střelců. Sešívání zároveň prodloužili úctyhodnou domácí sérii, neboť ve Fortuna Areně za poslední čtyři ligové duely nasázeli neuvěřitelných 23 branek.

Slavia bude proti Českým Budějovicím hájit domácí neporazitelnost

Po zaškobrtnutí na Slovácku nezvládla Slavia na jedničku ani vstup do skupinové fáze Evropské konferenční ligy. Začínající sérii remíz hodlají sešívaní utnout proti Českým Budějovicím, které Pražany neporazily téměř deset let.

Boleslav získala druhé vítězství v sezoně. Dynamo srazilo hloupé vyloučení

České Budějovice na svém hřišti v zápase sedmého kola Fortuna ligy podlehly Mladé Boleslavi 0:2. Středočechům pomohl k druhému triumfu na stadionu soupeře nesmyslným vyloučením domácí obránce David Broukal, který se nechal během dvou minut v závěru prvního poločasu vykartovat. Utkání rozhodl svými premiérovými dvěma zásahy v sezoně Tomáš Ladra.

Mladá Boleslav se porve o body v Budějovicích

Zatím daleko za očekáváními zaostává Mladá Boleslav, která se v rámci sedmého kola popere o body v Českých Budějovicích. Pokud by tam uspěla, dostala by se před svého soupeře a tím i do elitní desítky.

Zvažoval jsem, jestli Sluku nasadím od začátku, přiznal Weber

Obránce Branislav Sluka den po svém příchodu do Českých Budějovic kuriózním gólem rozhodl o vítězství svého týmu 2:1 na hřišti pražských Bohemians 1905 v utkání šestého kola první ligy. Jihočeši přitom administrativně dotáhli jeho příchod ze Žiliny až dnes ráno. Trenér Jozef Weber zvažoval, jestli ho kvůli bouřlivému prostředí v Ďolíčku nasadí od začátku...

Kuriózní trefa zajistila Budějovicím výhru nad Bohemians

Poněkud úsměvně došli Bohemians k druhé porážce v sezoně. "Klokani" proti Českým Budějovicím smazali jednobrankové manko a zdálo se, že uhrají alespoň bod. Jenže dřímající obrana Vršovickým umožnila Branislavu Slukovi okořenit svůj debut v dresu Jihočechů kuriózní vítěznou trefou.

Bohemians chtějí zase zvítězit, a to proti Budějovicím

Bohemians v posledních dvou zápasech nevyhráli a navrátit se na vítěznou vlnu chtějí ve vloženém šestém kole proti Českým Budějovicím. Ty na tříbodový zisk čekají dokonce už od prvního kola.

České Budějovice posilují obranu, přichází Sluka ze Žiliny

České Budějovice posílil krajní obránce Branislav Sluka. Třiadvacetiletý Slovák přišel do Dynama na roční hostování s opcí ze Žiliny. Jihočeši o tom informovali na svém webu.

Na Plzeň se znovu usmálo štěstí. Výhru v Budějovicích zařídil v závěru Mosquera

Kontrakt Viktorie s paní Štěstěnou očividně dál trvá. Plzeňští si na gól museli v Českých Budějovicích počkat až do nastaveného času, kdy o jejich vítězství rozhodl Jhon Mosquera. Západočeši tak již sedmý soutěžní zápas v ročníku vyhráli díky jednobrankovému náskoku.

Plzeň se představí v Budějovicích

Budějovice v sobotu přivítají Plzeň. Domácí minulý týden remizovali v Liberci, kdežto hosté měli volno kvůli Lize mistrů, jejíž skupinovou fázi si úspěšně zajistili v úterý po výhře nad Karabachem.

Dva kuriózní góly jako přes kopírák rozhodly pod Ještědem o dělbě bodů

Fotbalisté Liberce ve čtvrtém kole Fortuna ligy navázali na svůj nevalný výsledek z minulého kola, když i přes dominantní výkon na domácí půdě pouze remizovali s českobudějovickým Dynamem 1:1. Za domácí se v prvním poločase opět prosadil šutér Mick van Buren, který po nedůslednosti hostujícího gólmana dopravil míč na místo určení. Hosté ale domácímu celku udělili lekci z produktivity, když se v 90. minutě o vyrovnávací branku postaral po velmi podobné situaci Lukáš Havel.

Liberec touží po návratu na vítěznou vlnu. Jak s ambicemi Slovanu zamávají Budějovice?

Přišel první náraz. Dva zápasy zvládl Liberec na výbornou, v tom třetím už ale klopýtl. Proti Českým Budějovicím tak bude mít Slovan jasný úkol: vrátit se zpět na zem, zapomenout na nevydařený duel s Pardubicemi a po týdenní pauze urvat tři body.

Aktivní Budějovice potopila červená karta. O vyrovnání se postaral Estonec Sinyavskiy

České Budějovice ve třetím kole Fortuna ligy doma remizovaly se Slováckem 2:2. Domácí předváděli sympatický výkon a ještě v 82. minutě vedli 2:1 po gólech Lukáše Čmelíka a Michala Škody. Po vyloučení jednoho z českobudějovických hráčů však Slovácku v přesilovce vystřelil bod střídající Vlasiy Sinyavskiy.