Dukla Praha Česko - Dukla Praha - Zprávy

Kotala mrzela špatná ofenzíva, Kozlovi se zamlouvala druhá půle

Hradec dnešní porážkou potvrdil, že se mu proti Dukle nedaří. Votroci doma nedokázali navázat na výhru nad Spartou a po dvou slepených gólech ze druhé půle podlehli 0:2.

FC Hradec Králové - Dukla Praha 0:2

Dukla vyhrála na půdě Hradce 2:0 a v tabulce se posunula už na šesté místo. Vítězství nováčka soutěže zařídili po poločase Švejdík a Malý. Votrokům patří i přes porážku slušné desáté místo.

Preview: FC Hradec Králové - Dukla Praha

Votroci na pražské týmy doma umí a v neděli se to budou snažit dokázat dvojnásob. S Duklou, na kterou momentálně ztrácí čtyři body, totiž utrpěli na podzim čtyřbrankový debakl. Svěřenci Luboše Kozla však vstoupili do jara působivě a ze tří zápasů získali skvělých sedm bodů.

Hanousek: Aktuální pozice Dukly je sen

Marek Hanousek byl výraznou postavou dnešního utkání první ligy mezi Duklou a Slováckem. Dvacetiletý záložník pražského týmu vstřelil na Julisce vítězný gól a pomohl nováčkovi soutěže prodloužit povedený vstup do jara.

Dukla Praha - 1. FC Slovácko 2:0

Fotbalisté Dukly porazili v předehrávce 19. kola první ligy Slovácko na svém hřišti 2:0 a vrátilo soupeři podzimní porážku. Domácí poslal do vedení v poslední minutě prvního poločasu Marek Hanousek, v druhé půli zvýšil Jan Pázler.

Soukup: Je to nepříjemná situace na psychiku

Trenéra Slovácka Miroslava Soukupa vedle další prohry mrzela především střelecká nemohoucnost jeho týmu. Uznal ale, že vedoucí branka pražské Dukly, která nakonec vyhrála 2:0, ve 45. minutě byla zasloužená.

Preview: Dukla Praha - 1. FC Slovácko

Na Julisce bude k vidění utkání dvou týmů z poklidného středu tabulky. Osmá Dukla přivítá deváté Slovácko.

Viktoria Plzeň - Dukla Praha 1:1

Fotbalisté Plzně v utkání 18. kola první ligy remizovali doma s Duklou Praha 1:1. Obhájce titulu tak naplno nevyužil pátečního zaváhání vedoucí Sparty, na kterou ze třetího místa ztrácí devět bodů a v příštím kole se představí na její půdě. Navíc se Plzeň nechala bodově dostihnout čtvrtou Mladou Boleslaví.

Chigou do Dukly, jaro ale stráví v Brně

Útočník Dani Chigou se po více než půl roce vrací do Dukly. Na jaře ale osmadvacetiletý Kamerunec pražskému celku ještě nepomůže, zbytek sezony stráví na hostování v brněnské Zbrojovce. Informovaly o tom webové stránky Dukly.

Preview: Viktoria Plzeň - Dukla Praha

Plzeň si po smolném vyřazení v Evropské lize od Schalke bude chtít spravit chuť v domácí soutěži. V neděli doma narazí na pražskou Duklu.

Hanousek nastoupí proti "své" Plzni

Rozpolcený bude v nedělním ligovém utkání s Plzní fotbalista Dukly Marek Hanousek. Sice bude hájit dres pražského celku, ovšem s vědomím, že už patří Plzni, která ho v zimě získala na přestup, ale nechala ho na jaře ještě hostovat v Dukle. Jednou by chtěl v Plzni prorazit stejně jako jeho vzor Petr Jiráček.

Pavel Vrána má namířeno zpátky do Karviné

Pavel Vrána by měl na jaře opět oblékat dres druholigové Karviné. Slezský klub se významně přiblížil dohodě s pražskou Duklou na přestupu 26letého útočníka.

Gedeon: Aktivní nástup byl plánovaný

Pražské Dukle vyšel ideálně vstup do jarní části první ligy a po hladké domácí výhře 3:0 nad Žižkovem udělala další krok k záchraně v nejvyšší soutěži. Svěřenci trenéra Luboše Kozla rozhodli v pátek malé pražské derby už v úvodních sedmnácti minutách, během nichž na Julisce vstřelili poslednímu celku všechny tři góly.

Dukla Praha - Viktoria Žižkov 3:0

Do ligového jara skvěle vstoupila pražská Dukla, která v předehrávce sedmnáctého kola Gambrinus ligy porazila na domácím hřišti Žižkov 3:0. O osudu zápasu bylo rozhodnuto za sedmnáct minut, kdy vstřelili domácí všechny tři branky, o něž se postarali Pázler, Podrázký a Malý.

Preview: Dukla Praha - Viktoria Žižkov

Po více jak dvou měsících se ze zimního spánku probouzí i česká nejvyšší liga. Start jarní části bude ryze v režii pražských nováčků ligy. Zatímco Juliska prožila klidnou přestávku, teď ji čeká příjezd prakticky nového prvoligového soupeře.