Dukla Praha Česko - Dukla Praha - Zprávy

Preview: 1. FK Příbram - Dukla Praha

Na první vítězství se bude snažit dosáhnout Příbram. Doma hostí nebezpečnou Duklu Praha.

Kozel marně zdůrazňoval hráčům, že rozhodnuto ještě není

Dukla včera měla velmi dobře rozehraný zápas se Slováckem, po změně stran ovšem ubrala a hosté získali za remízu 2:2 svůj první letošní bod. Oba trenéři se po utkání shodli, že v prvním poločase měli domácí jasnou převahu a mohli vstřelit víc než dvě branky.

Dukla Praha - 1. FC Slovácko 2:2

Fotbalisté Slovácka získali svůj první bod, i když se na něj na hřišti Dukly pořádně nadřeli. Domácí vedli po poločase už 2:0, moravský klub se však po obrátce dokázal vzpamatovat a během deseti minut manko dohnal. I přes nerozhodný výsledek zůstanou svěřenci nového trenéra Habanece na posledním místě.

Preview: Dukla Praha - 1. FC Slovácko

V pátek se tradičně rozjede další kolo Gambrinus ligy. V předehrávce 4. rundy se představí týmy pražské Dukly a Slovácka.

Kalouda po gólu děkoval spoluhráčům, v Dukle oceňuje práci týmu

Po téměř pěti letech se mohl Luboš Kalouda radovat ze vstřelené branky v první lize. Pětadvacetiletý záložník ve svém třetím zápase po návratu z Ruska pomohl pražskému celku k výhře 4:0 nad Teplicemi. V novém angažmá se mu líbí především výborná práce celého týmu.

Dukla Praha - FK Teplice 4:0

Pražská Dukla zaznamenala první vítězství v letošní sezoně, s Teplicemi se vůbec nemazlila a domů je poslala se čtyřbrankovým nášupem. Domácí zadělali na vítězství už v prvním poločase, trefili se Pázler a Přeučil, krátce po změně stran zvýšil Berger a na konečných 4:0 dával v závěru utkání Kalouda.

Preview: Dukla Praha - FK Teplice

O zisk prvního vítězství se pokusí ve třetím kole pražská Dukla. Na Julisce přivítá FK Teplice.

Šilhavý: Jsem velice spokojený s naším výkonem v druhé půli

Podle kouče Jaroslava Šilhavého si Liberec za výborný druhý poločas výhru zasloužil. Slovan dnes s pražskou Duklou dvakrát doháněl jednobrankové manko, které pokaždé smazal třígólový hrdina Šural.

Slovan Liberec - Dukla Praha 3:2

Mistrovský Liberec se ve druhém kole Gambrinus ligy v sobotním duelu doma postavil proti Dukle, která v prvním kole obrala o body Spartu. Tentokrát to dlouho vypadalo, že se Dukle podaří obrat o body dalšího favorita, ale Liberec nakonec zvítězil v utkání těsně 3:2. Vítězný gól vstřelil v 80. minutě Šural, který se navíc postaral o všechny góly Liberce a zaznamenal tak hattrick.

Preview: Slovan Liberec - Dukla Praha

Mistrovský Liberec ve druhém kole doma přivítá pražskou Duklu. V sobotním utkání bude chtít navázat na skvělý vstup do nové ligové sezony. To hosté vstoupili do soutěže cennou remízou se Spartou.

Remíza je zasloužená, uznal Kozel

Trenéra Dukly Luboše Kozla mrzelo, že tým po loňských dvou remízách se Spartou dnes nezískal výhru, o kterou domácí až ve čtvrté minutě nastavení připravil hostující útočník Kweuke.

Sparta hned na úvod ztratila. Na Julisce remizovala 1:1

Nově budovaná Sparta nezvládla hned první vážnější zatěžkávací zkoušku a na Dukle musela dlouho dotahovat jednobrankové manko - vydřený bod nakonec Letenským zajistila až branka Kweukeho z nastaveného času.

Preview: Dukla Praha - Sparta Praha

Sparťané zahájí svou letošní ligovou pouť na hřišti pražské Dukly. Naposledy se spolu oba týmy utkaly v loňském předposledním ligovém kole, v němž Letenští ztratili šanci získat titul.

Gedeon by proti Spartě rád zopakoval remízy z minulé sezony

Kapitán Patrik Gedeon před těžkým úvodním zápasem Dukly proti Spartě věří, že jeho tým by mohl favorita obrat o body podobně jako ve vzájemných duelech v minulé sezoně. Zároveň si však uvědomuje, že ambiciózní soupeř může malé pražské derby pojmout jako odvetu za poslední zápas, ve kterém Letenští definitivně přišli o naděje na titul.

V pražské Dukle bude hostovat mladý brankář Šebek

Dukla Praha těsně před startem nové ligové sezony získala brankáře Jana Šebka. Jednadvacetiletý gólman, který prošel londýnskou Chelsea, přišel na Julisku na roční hostování z Baumitu Jablonec.