Dukla Praha Česko - Dukla Praha - Zprávy

Preview: Vysočina Jihlava - Dukla Praha

Jihlava se s jedním bodem krčí na předposledním místě tabulky a s touto situací by ráda něco udělala. Domácí fotbalisté přivítají Duklu, která se po příšerném začátku rozjela a v tabulce vystoupala na sedmé místo.

Ve Spartě nechtěný stoper Holek bude půl roku hostovat v Dukle

Obránce Mario Holek odchází ze Sparty do Dukly. Třicetiletý fotbalista, se kterým nový trenér letenského celku Andrea Stramaccioni přestal před sezonou počítat, bude na Julisce půl roku hostovat. Oba kluby o tom informovaly na svých internetových stránkách.

Duklu posílil ofenzivní záložník Holík ze Zlína

Dukla Praha získala do zálohy ofenzivní posilu Lukáše Holíka. Pětadvacetiletý hráč přestoupil ze Zlína a podepsal smlouvu do léta 2020.

Podaný varoval před kulišárnami soupeře, pak sám jednu vymyslel

Když se fotbalista Dukly Jakub Podaný připravoval na předehrávku 5. kola první ligy s Bohemians Praha 1905, chtěl si dávat pozor na signály soupeře při standardních situacích. Nakonec to ale byl právě on, kdo jeden signál zahlásil a Dukla se po něm ujala vedení, které dovedla k důležité výhře 2:0.

Dukla Praha - Bohemians Praha 1905 2:0

Třetí pražské derby pro Bohemku tentokráte nedopadlo dobře. Dukla doma zvítězila 2:0 a potvrdila vzrůstající formu. Domácí poslal do vedení už v prvním poločase Róbert Kovaľ a pojistku vstřelil sedm minut před koncem Zinedin Mustedanagić.

Preview: Dukla Praha - Bohemians Praha 1905

Po špatném začátku se zdá, že Dukla našla svojí tvář a už tři soutěžní utkání nenašla přemožitele. Potvrdit vzrůstající formu hodlá i proti neporaženým Bohemians 1905. Jak malé pražské derby dopadne? V loňském roce se dvakrát radoval tým z Julisky.

FK Jablonec - Dukla Praha 2:2

Ani na čtvrtý pokus Jablonec nedokázal zvítězit a je to o to horší, že hrál doma a brzy vedl o dvě branky a v nastavení neproměnil pokutový kop! Dukla v žádném případě nesložila zbraně a nakonec čtvrthodinu před koncem zásluhou Jana Holendy srovnala na konečných 2:2.

Preview: FK Jablonec - Dukla Praha

Zatím jen dva body získal v novém ročníku ligy Jablonec. Severočeši to teď budou mít šanci napravit, protože na jejich půdu zavítá Dukla, která má o bod více.

Je to velká úleva, přiznal Kušnír po výhře Dukly nad Zlínem

Přestože není obvyklým exekutorem standardních situací, tak obránce Ondřej Kušnír rozhodl o výhře Dukly 1:0 nad Zlínem gólem z přímého kopu. Třiatřicetiletý hráč přiznal, že Pražané cítili velkou úlevu, že ve třetím ligovém kole konečně bodovali.

Dukla Praha - Fastav Zlín 1:0

Kdepak, Zlínu to v úvodu sezony pořádně dře a po třech kolech zaznamenal už druhou porážku. Ševci tentokrát ztratili na Dukle, která naopak poprvé bodovala a alespoň si částečně zlepšila jinak příšerný start do sezony. Hrdinou Dukly se stal autor jediné branky Ondřej Kušnír.

Preview: Dukla Praha - Fastav Zlín

Asi málokdo čekal, že bude po dvou kolech beznadějně poslední tým z pražské Julisky. S celkovým skóre 1:7 je Dukla úplně poslední a podle trenéra Jaroslava Hynka je na čase to změnit. Na Duklu přicestuje Fastav Zlín.

Dukle bude delší dobu chybět zraněný kapitán Hanousek

Hráči Dukly prožívají smolný start do sezony. Pražané prohráli první dvě ligová kola při skóre 1:7 a navíc na delší dobu přišli o kapitána Marka Hanouska. Záložník aktuálně posledního celku tabulky si podle klubového webu přetrhnul zkřížený vaz v koleni a čeká ho pravděpodobně několikaměsíční pauza.

Hynek: Byli jsme pasivní, nepřesní a kolik jsme udělali chyb...

Tepličtí porazili ve druhém kole první ligy pražskou Duklu 3:1. Skóre otevřel Admir Ljevakovič, poté se dvakrát prosadil David Vaněček. Za hosty, kteří prohráli i druhý zápas v sezoně a mají nelichotivé skóre 1:7, snižoval ve druhém poločase Branislav Miloševič.

FK Teplice - Dukla Praha 3:1

Teplice ukázaly, že výkon proti Slavii nebyl náhodný a doma v pohodě přejely pražskou Duklu. Hosté se ze zápasu z Plzně vůbec neponaučili a už v prvním poločase mohli schytat řádný debakl. Nakonec bylo konečné skóre 1:3 z pohledu Dukly hodně shovívavé.

Preview: FK Teplice - Dukla Praha

Když se naposledy Teplice doma utkaly s Duklou, bylo z toho pro domácí příznivce hořké zklamání. Skláři totiž nevyužili možnost dostat se před Mladou Boleslav a tím pádem přišli o možnost zahrát si předkolo Evropské ligy. Nyní se oba celky utkávají hned na startu soutěže a ve hře tak není pohárová Evropa, nýbrž první body do ligové tabulky.