Bohemians Praha 1905 Česko - Bohemians Praha 1905 - Zprávy

FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:0

Boleslav díky dvěma zásahům přeskočila svého pražského soupeře a počtvrté v řadě neprohrála. Fanoušky Klokanů však bude cestou určitě provázet debata o neuznaném gólu - nególu Nešpora po hodině hry, která by v tu chvíli znamenala vyrovnání.

Preview: FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905

Sousedé z tabulky a potenciální adepti na pohárová umístění si to rozdají v Mladé Boleslavi. O body sem přijede bojovat Bohemians 1905.

Bohemians 1905 - Dukla Praha 0:0

Malé pražské derby mezi Bohemians 1905 a Duklou Praha vítěze nenašlo. Ani jeden celek nebyl schopný vstřelit gól, a tak zápas skončil bezbrankovou remízou.

Preview: Bohemians 1905 - Dukla Praha

Nedělní program 10. kola první fotbalové ligy nabízí i jedno pražské derby mezi Bohemians a Duklou. Střetnou se dva týmy, které se v tabulce pohybují v horní polovině tabulky. Klokanům patří čtvrté místo, zatímco Dukle sedmé.

Medynský: Musím hráčům poděkovat za to, co předvedli

Trenér Viktorie Žižkov Martin Pulpit byl i přes prohru s Bohemians 1905 s výkonem svých svěřenců spokojený. "Děkuji hráčům za to, co předvedli. Poté co jsme dostali takovou facku v Jablonci, kde jsme obdrželi neregulérní branku, jsme hráli s velkým nasazením a bojovali od začátku až do konce."

Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 0:1

Duel dvou pražských celků rozhodla osmdesátá minuta, kdy se hlavou prosadil útočník Bohemians Škoda a vstřelil tak jediný gól utkání se Žižkovem. Bohemka se po výhře posunula na druhou příčku ligové tabulky za Spartu, Viktorie je čtrnáctá.

Preview: Viktoria Žižkov - Bohemians 1905

Malé pražské derby uvidí diváci na Žižkově v netradiční čas. Kvůli televizním kamerám se hraje již v sobotu večer.

Bohemians 1905 - Slovan Liberec 1:1

Bohemians 1905 doma nedokázali porazit Slovan Liberec a oba celky si nakonec rozdělily body za remízu 1:1. Klokany poslal do vedení už v 18. minutě Borek, ale za dalších třináct minut srovnal Rabušic.

Preview: Bohemians 1905 - Slovan Liberec

Atraktivní duel dvou týmů z popředí tabulky, které navíc dělí pouhý bod, bude k vidění v Edenu, kde Bohemians 1905 přivítají Slovan Liberec.

Přibyl dostal podmínku

Obvodní soud pro Prahu 10 dnes uložil bývalému řediteli Bohemians 1905 Lukáši Přibylovi za poškození věřitele a porušení povinnosti v insolvenčním řízení tříletý trest vězení se zkušební dobou čtyři roky. Stejný trest vyměřil také současnému předsedovi dozorčí rady klubu Petru Svobodovi. Oba podle obžaloby bez souhlasu správce konkurzní podstaty převedli práva k třem hráčům, která byla zapsána v konkurzní podstatě společnosti FC Bohemians Praha. Peníze z přestupů podle spisu nevložili do konkurzní podstaty, ale použili na chod klubu.

FC Hradec Králové - Bohemians 1905 2:0

Hradečtí Votroci dali zapomenout na nelichotivé výsledky v posledních týdnech a dnes porazili pražské Bohemians 1905 2:0. Pro Klokany je to druhá ztráta v řadě, nicméně jejich postavení v tabulce je stále dobré.

Preview: FC Hradec Králové - Bohemians 1905

Ukončit sérii proher se budou snažit hráči Hradce Králové v 7. kole Gambrinus ligy. Pod lízátky přivítají klub Bohemians 1905.

Bartek prý už asi nedá hezčí gól než proti Slovácku

Fotbalista Bohemians 1905 David Bartek označil svou trefu v duelu 6. kola první ligy proti Slovácku za nejhezčí v kariéře. Tu už prý může ukončit, protože lepší gól dá stěží. Jen ho mrzí, že to nestačilo na vítězství, protože hostující Libor Došek v závěru srovnal na 1:1.

Soukup: Musíme být hrozně spokojeni

Trenér Slovácka Miroslav Soukup si získaného bodu považoval. Jeho svěřenci v 77. minutě utkání na půdě Bohemians 1905 inkasovali, rychle se ale oklepali a pět minut před koncem jim vystřelil remízu Došek.

Bohemians 1905 - 1. FC Slovácko 1:1

Dva góly v posledních patnácti minutách určily výsledek zápasu Bohemians 1905 se Slováckem, utkání skončilo remízou 1:1. Diváci se v Edenu po většinu času nudili, rozehřál je snad až poslední úsek duelu, ve kterém bylo k vidění kromě branek i několik dalších příležitostí. O góly se postarali Bartek a na druhé straně Došek.