1:3
31.05.2017Parva LigaTit., 36. kolo
2:2
19.07.2018 Hassani by měl zamířit do Troyes
Troyes hledá posilu do obrany a své hledí přitom namířilo do Bulharska. Celek z Ligue 2 chce získat Iliase Hassaniho z Černo More Varna. (lequipe.fr)
05.02.2018 Černo More Varna přivedlo Kononga
Hugo Konongo si vyzkouší zahraniční angažmá. Odchovanec Bordeaux, jenž si následně vyzkoušel angažmá v Clermontu, Créteilu nebo Sedanu, se na rok a půl upsal Černo More Varna. (lequipe.fr)
01.08.2016 Slovák Kuzma řádil v Bulharsku
Hned ve svém prvním soutěžním zápase v dresu bulharského klubu Černo More Varna se slovenský útočník Marek Kuzma, jenž naposledy působil ve Zlatých Moravcích, výraznou měrou podílel na třech bodech na půdě Pirinu Blagoevgrad. V 61. minutě zařídil rozhodující branku na 2:1, o osm minut později pak přihrával na třetí gól. Kromě něho se na trávníku objevila také dvojice Čechů v podobě Ondřeje Sukupa a Jana Malíka, kteří do Varny přestoupili stejně jako Kuzma letos v létě. Domácí barvy mimochodem hájil rovněž další Slovák Kristián Koštrna. (bulgarian-football.com)
22.07.2016 Černo More získalo Mareka Kuzmu
Marek Kuzma po půlroce opustil Zlaté Moravce. Rodák z Dubnice nad Váhom přestoupil do Černo More Varna, kde podepsal blíže neupřený kontrakt. (profutbal.sk)
12.08.2015 Bulharský Superpohár pro Černo More Varna
Bulharský Superpohár: Ludogorec Razgrad - Černo More Varna 0:1 (15. Bourabia).
30.05.2015 Kupa Bălgarija kořistíČerno More Varna
Výsledek finále Bulharského poháru: Levski Sofia - Černo More Varna 1:1, 1:2 po prodloužení (72. Anete - 90. Kambi, 119. Coureur).
08.01.2014 Ludogorec získal Aleksandrova
Aleksandar Aleksandrov mění v rámci bulharské ligy dres, 27letý obránce odešel z Černo More Varna zdarma do Ludogorce Razgrad. (uefa.com)
09.02.2013 Ostrava - Černo More Varna 2:1
PŘÁTELSKY: Baník Ostrava - Černo More Varna 2:1 (1:0).
Branky Ostravy:
24. Kraut, 80. Majtán.
Sestava Ostravy: Bárta - Zawada (46. Vašenda), Vomáčka, Kaprálik, Stronati - Kraut (68. Stožický), Foltýn (59. Droppa), Velner, Milosavljev (61. Holzer) - Fantiš (68. Lukeš), Soukup (56. Majtán). Trenér: Pulpit.
17.12.2012 Černo More Varna bez trenéra
K radikálnímu řezu sáhlo vedení bulharského klubu Černo More Varna, který je po podzimu na desátém místě tabulky. O místo přišel trenér Adalbert Zafirov, vedle něho pak v týmu končí i sedm hráčů. Nové angažmá si hledají brankáři Petar Denčev s Plamenem Kolevem, obránce Martin Dečev, záložníci Ivelin Janev, Stamen Angelov, Hristijan Popov a útočník Dončo Atanasov.
04.12.2012 Aleksandrov si šestkrát nezahraje
Bulharský fotbalista Sašo Alexandrov dostal šestizápasový trest v domácích soutěžích za incident z pohárového utkání, při kterém srazil na zem rozhodčího. Obránce celku Černo More Varna běžel protestovat vstříc sudímu Stefanu Spasovovi, který naopak mířil do pokutového území po odpískání penalty za Alexandrovův zákrok. Hráč do něj naskočil, vrazil tělem a rozhodčí skončil na zemi. Alexandrov poté obdržel červenou kartu, po níž už bez dalších protestů zamířil do kabiny.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!