Černo More Varna Bulharsko - Černo More Varna - Zprávy

Další články

Hlúpik zamířil ze Slovácka do bulharské Varny

Pětadvacetiletý Filip Hlúpik zamířil po vypršení smlouvy ve Slovácku do Černomorce Varna, kde uspěl na testech. Podle klubových stránek čtvrtého týmu bulharské ligy uzavřel bývalý český reprezentant osmnáctky a dvacítky smlouvu do konce letošního června s roční opcí.

Do Slavie přichází brankář Kovář, Berkovec zamíří na hostování

Do Slavie přijde brankář Přemysl Kovář, který naposledy chytal v bulharské lize za Černo More Varna. S pražským klubem podepsal smlouvu do konce roku 2019 a bude týmovou dvojkou za reprezentantem Jiřím Pavlenkou. Další gólman Martin Berkovec odejde z Edenu na hostování do Bohemians 1905.

Slavii by měli posílit stoper Lüftner a brankář Kovář

Stoper Michael Lüftner je podle deníku Sport na odchodu z Teplic do Slavie. Druhý tým ligové tabulky by měl příchod českého reprezentanta do 21 let oznámit na čtvrteční tiskové konferenci. Do Edenu by měl zamířit také brankář Přemysl Kovář.

Brankář Kovář bude chytat za bulharský klub Černo More Varna

Přemysl Kovář si zachytá bulharskou ligu za Černo More Varna. S šestým celkem minulé sezony podepsal v pátek smlouvu na rok s opcí.

Pomezní rozhodčí zachránil život hráči

Asistent rozhodčího Plamen Georgiev v pondělním utkání bulharské ligy zachránil život Georgiji Ilievovi, který upadl do bezvědomí a zapadl mu jazyk. Sedmadvacetiletý záložník během vítězného zápasu svého týmu Černo More Varna s Lokomotivem Plovdiv zkolaboval po kolizi s obráncem Angelem Joševem.

Varna chce bojkotovat finále poháru

Fotbalový klub Černo More Varna pohrozil, že nenastoupí k finále Bulharského poháru. Zápas se má uskutečnit 14. května na Národním stadionu v Sofii, který vedení týmu nepovažuje za neutrální půdu. Varna to má totiž do hlavního města dvakrát tak daleko jako její soupeř Litex Loveč.

UEFA prošetřuje zápas Intertoto Cupu

Evropská fotbalová asociace UEFA vyšetřuje podezřelý zápas druhého kola Poháru Intertoto z července mezi bulharským týmem Černo More Varna a makedonským Makedonija Skopje. Jak dnes uvedl inspektor UEFA Gerhard Kapl, na utkání bylo vsazeno mimořádně neobvykle vysoké množství peněz.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele