Beroe Stara Zagora Bulharsko - Beroe Stara Zagora - Expres Zprávy

17.02.201710:53

Makendžiev mění Beroe za Blagoevgrad

Beroe Stara Zagora přišla o jednu ze svých největších opor - bulharský reprezentant Blagoj Makendžiev se po domácí lize stěhuje dále, když se upsal Pirinu Blagoevgrad.

bulgarianfootball.com
30.01.201715:49

Perniš si zachytá v Bulharsku

Bulharskou ligu nakonec bude chytat Dušan Perniš. Slovenský brankář před měsícem rozvázal smlouvu s řeckým Iraklisem, kde nedostával výplaty, jako volný hráč se nyní dohodl na kontraktu do června 2018 s celkem Beroe Stara Zagora.

sme.sk
26.11.201408:56

Hristov má tři italské nápadníky

Velký zájem je v Itálii o Vencislava Hristova. Bulharský útočník aktuálně působí v domovském celku Beroe Stara Zagora a po Parmě a Sampdorii ho začalo sledovat rovněž Palermo.

transfermarketweb.com
24.08.201415:28

Zápas Beroe - Haskovo přerušen

Krupobití a silný vítr přerušily utkání 6. kola bulharské ligy mezi Starou Zagorou a Haskovem. Protože se během poločasové přestávky ani po půlhodinovém čekání počasí nezlepšilo, rozhodl se rozhodčí Draganov druhý poločas nezahájit. Rozehraný zápas se bude dohrávat dnes od 19:00.

bulgarian-football.com
31.08.201311:21

Spoluhráči vyloučeni za hádku

Dva hráči bulharského FC Beroje Stara Zagora oslabili svůj tým v ligovém utkání, když se pohádali po skončení prvního poločasu cestou do šaten a rozhodčí jim udělil červené karty. "Nic takového jsem ještě neviděl," konstatoval po zápase trenér Petar Hubčev s tím, že si to s brankářem Ivanem Karadžovem a portugalským záložníkem Éliem Martinem vyřídí. "V tu chvíli jsem v tunelu nebyl. Nejdřív si musím promluvit s těmi, co ten nesmysl spískali," dodal bývalý reprezentační obránce a semifinalista mistrovství světa v roce 1994. Hubčevův tým dohrával zápas dokonce v osmi lidech, když ve druhém poločase dostal za simulování druhou žlutou kartu brazilský záložník Elis. Přesto Stara Zagora udržela vedení z první půle s zvítězila 2:0.

10.07.201321:39

Bulharská Super Kupa pro Beroe

Výsledek utkání o Bulharský superpohár: Ludogorec Razgrad - Beroe 1:1, 3:5 na penalty (45. Djakov - 28. Christov).

15.05.201319:21

Bulharský pohár pro Beroe

Výsledek finále Bulharského poháru: Beroe Stara Zagora - Levski Sofia 3:3 i po prodloužení, 3:1 na penalty (16. a 28. Martins, 79. Andonov - 24. Jordanov, 80. Silva, 87. Rodrigues).

18.10.201222:30

Beroe Stara Zagora mění trenéra

Bulharskému klubu Beroe Stara Zagora se v poslední době příliš nedaří a vedení se proto rozhodlo k odvolání trenéra. Bez práce je Ivko Gančev, jehož by měl nahradit Petar Chubčev.

30.06.201017:12

Iliev byl navrácen do funkce

Ilian Iliev byl navrácen do funkce trenéra bulharského klubu Beroe Stara Zagora, který letos dovedl k triumfu v tamním poháru. Iliev měl neshody s tehdejším sportovním ředitelem, po jehož aktivitách byl novým koučem jmenován Hans Kodrič. Majitelé Beroe ovšem kvůli neshodám s fanoušky nakonec museli klub prodat a noví vlastníci okamžitě vrátili Ilieva do funkce. Novým sportovním ředitelem se pak stal Vasil Dragolov.

06.05.201012:16

Výsledek finále Bulharského poháru: Chernomorets Pomorie - Beroe Stara Zagora 0:1 (90. Atanasov).

02.06.200720:15

Beroe bez trenéra

Jenom třináct zápasů vydržel Eduard Eranosyan na lavičce bulharského klubu PFC Beroe Stara Zagora, 46letý kouč na svou funkci dnes rezignoval.

12.04.200711:58

Výsledky čtvrtfinále Bulharského poháru

Výsledky čtvrtfinále Bulharského poháru: Beroe - CSKA Sofia 1:0 po prodloužení, Litex Loveč - Slavia Sofia 2:1, Lokomotiv Plovdiv - Vihren Sandanski 1:0, Pirin - Levski Sofia 0:0 i po prodloužení, 2:4 na penalty.

08.06.200623:00

Klub Beroe Stara Zagora dnes oznámil náhradu za trenéra Petka Petkova, s nímž neprodloužil kontrakt. Bulharský tým od nové sezóny povede Ilian Iliev.

18.01.200617:11

Plánovaná soustředění v Turecku zrušily kvůli obavám z ptačí chřipky po rumunských týmech také kluby z Bulharska, nová místa pro zimní přípravu hledají CSKA Sofia, Litex Loveč, Lokomotiv Sofia, Vihren Sandanski a Naftex Burgas. Jiné dva prvoligové týmy, Beroe Stara Zagora a Belasitsa Petrič, do Turecka odcestují.

02.10.200414:56

Bulharský klub Beroe Stara Zagora se rozloučil s trenérem Asparuhem Nikodimovem, přestože byl ještě před pár měsíci po postupu do první ligy hrdinou. Teď jeho tým třikrát za sebou prohrál a to ho stálo místo. Nahradil jej Ivan Vutov, který v sezóně 92/93 vyhrál ligu s Levski Sofia a v letech 96-97 vedl reprezentaci Burkiny Faso.