nenalezeny žádné články
17.02.2017 Makendžiev mění Beroe za Blagoevgrad
Beroe Stara Zagora přišla o jednu ze svých největších opor - bulharský reprezentant Blagoj Makendžiev se po domácí lize stěhuje dále, když se upsal Pirinu Blagoevgrad. (bulgarianfootball.com)
30.01.2017 Perniš si zachytá v Bulharsku
Bulharskou ligu nakonec bude chytat Dušan Perniš. Slovenský brankář před měsícem rozvázal smlouvu s řeckým Iraklisem, kde nedostával výplaty, jako volný hráč se nyní dohodl na kontraktu do června 2018 s celkem Beroe Stara Zagora. (sme.sk)
26.11.2014 Hristov má tři italské nápadníky
Velký zájem je v Itálii o Vencislava Hristova. Bulharský útočník aktuálně působí v domovském celku Beroe Stara Zagora a po Parmě a Sampdorii ho začalo sledovat rovněž Palermo. (transfermarketweb.com)
24.08.2014 Zápas Beroe - Haskovo přerušen
Krupobití a silný vítr přerušily utkání 6. kola bulharské ligy mezi Starou Zagorou a Haskovem. Protože se během poločasové přestávky ani po půlhodinovém čekání počasí nezlepšilo, rozhodl se rozhodčí Draganov druhý poločas nezahájit. Rozehraný zápas se bude dohrávat dnes od 19:00. (bulgarian-football.com)
31.08.2013 Spoluhráči vyloučeni za hádku
Dva hráči bulharského FC Beroje Stara Zagora oslabili svůj tým v ligovém utkání, když se pohádali po skončení prvního poločasu cestou do šaten a rozhodčí jim udělil červené karty. "Nic takového jsem ještě neviděl," konstatoval po zápase trenér Petar Hubčev s tím, že si to s brankářem Ivanem Karadžovem a portugalským záložníkem Éliem Martinem vyřídí. "V tu chvíli jsem v tunelu nebyl. Nejdřív si musím promluvit s těmi, co ten nesmysl spískali," dodal bývalý reprezentační obránce a semifinalista mistrovství světa v roce 1994. Hubčevův tým dohrával zápas dokonce v osmi lidech, když ve druhém poločase dostal za simulování druhou žlutou kartu brazilský záložník Elis. Přesto Stara Zagora udržela vedení z první půle s zvítězila 2:0.
10.07.2013 Bulharská Super Kupa pro Beroe
Výsledek utkání o Bulharský superpohár: Ludogorec Razgrad - Beroe 1:1, 3:5 na penalty (45. Djakov - 28. Christov).
15.05.2013 Bulharský pohár pro Beroe
Výsledek finále Bulharského poháru: Beroe Stara Zagora - Levski Sofia 3:3 i po prodloužení, 3:1 na penalty (16. a 28. Martins, 79. Andonov - 24. Jordanov, 80. Silva, 87. Rodrigues).
18.10.2012 Beroe Stara Zagora mění trenéra
Bulharskému klubu Beroe Stara Zagora se v poslední době příliš nedaří a vedení se proto rozhodlo k odvolání trenéra. Bez práce je Ivko Gančev, jehož by měl nahradit Petar Chubčev.
30.06.2010 Iliev byl navrácen do funkce
Ilian Iliev byl navrácen do funkce trenéra bulharského klubu Beroe Stara Zagora, který letos dovedl k triumfu v tamním poháru. Iliev měl neshody s tehdejším sportovním ředitelem, po jehož aktivitách byl novým koučem jmenován Hans Kodrič. Majitelé Beroe ovšem kvůli neshodám s fanoušky nakonec museli klub prodat a noví vlastníci okamžitě vrátili Ilieva do funkce. Novým sportovním ředitelem se pak stal Vasil Dragolov.
06.05.2010 Bulharský pohár pro Beroe
Výsledek finále Bulharského poháru: Chernomorets Pomorie - Beroe Stara Zagora 0:1 (90. Atanasov).
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!