Belgické šachy

V Belgii za normálních okolností, podobně jako u nás, po každé sezóně dva nejhorší týmy první ligy sestoupí a dva nejlepší z druhé ligy postoupí. Letos je tomu kvůli finančním problémům některých klubů jinak.  
19.07.2002 | Aktuality | žádný komentář
30.03.2014 Fanoušek Monsu hodil na hřiště nůž
Minimálně vysoká pokuta hrozí belgickému Monsu, který včera prohrál 0:2 v Lovani. Jeden z nespokojených hostujících příznivců hodil na hrací plochu nůž, který naštěstí nezranil žádného z hráčů. Nůž byl předán policii, která nyní hledá viníka. (sport-express.ru)
28.09.2013 Janevski novým trenérem Monsu
Mons našel nástupce odvolaného trenéra Enza Scifa. Belgický klub podepsal roční smlouvu s 52letým Makedoncem Čedomirem Janevskim.
23.09.2013 Mons propustil Scifa a hledá nového kouče
Mons v úvodních osmi kolech belgické ligy získal jenom dva body, v tabulce je poslední a vedení se rozhodlo jednat - o práci přišel trenér Enzo Scifo.
23.08.2013 Novillo by měl posílit belgický Mons
Harry Novillo by si letos příliš nezahrál v Lyonu a v nejbližších dnech podle všeho změní dres - podle informací deníku L'Equipe je hodně blízko odchod 21letého útočníka do belgického Monsu.
14.08.2013 Soumah bude působit v Belgii
Richard Soumah ukončil smlouvu v druholigovém francouzském Brestu a zamířil do belgického Monsu, 26letý záložník podepsal smlouvu na jeden rok s opcí na další tři sezony.
08.08.2013 Levante koupilo útočníka Nonga
Aloys Nong opustil belgický Mons a vydal se do Španělska, 29letého kamerunského útočníka koupilo za 300 tisíc Levante.
20.06.2013 Esor přesídlí do Belgie
Pravý bek Clermontu Marvis Esor bude po vypršení stávajícího kontraktu pokračovat v Belgii, kde si jej vyhlédl trenér Monsu a ikona tamější kopané Enzo Scifo. Esor již s belgickou stranou podepsal smlouvu na tři roky.
11.06.2013 Perbet pokračuje ve Villarrealu
Jérémy Perbet bude hrát i v další sezoně za Villarreal. Francouzský útočník zde ve druhé polovině letošní sezony hostoval z belgického Monsu, po postupu do španělské nejvyšší soutěže pak byla automaticky aktivována opce na trvalý přestup.
26.01.2013 Perbet hostem ve Villarrealu
Jérémy Perbet opouští belgickou Jupiler League, osmadvacetiletý francouzský útočník přestupuje z Monsu do Villarrealu. Žlutá ponorka posilu získala na půlroční hostování s opcí.
05.09.2012 Mons si pojistil Perbeta
Jérémy Perbet bude i nadále střílet góly v dresu Monsu. Belgický klub si francouzského střelce, který loni ovládl tabulků střelců, pojistil smlouvu do léta 2016.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci