Lierse SK (Belgie)

 

Majitel Neapole De Laurentiis chce koupit belgické Lierse

Prezident italské Neapole Aurelio De Laurentiis plánuje rozšířit své investice ve fotbale a na veřejnost už se dostalo jméno klubu, který by chtěl v nejbližší době koupit. Má jít o belgické Lierse SK.  
25.04.2018 | Aktuality | 47 komentářů
 

BELGIE: HRÁČI PŘIZNALI ÚPLATKY!

Skandál v nejvyšší belgické soutěži není jen televizní "kachnou", ale vážným problémem. Dva hráči z týmu Lierse SK přiznali, že od sázkařského gangu vzali peníze.  
16.02.2006 | Aktuality | 3 komentáře
10.05.2018 Lierse vyhlásil bankrot
Z fotbalové mapy Evropy mizí Lierse SK, belgický klub měl již delší dobu finanční problémy a včera prostřednictvím oficiálního prohlášení vyhlásil bankrot. Lierse má ve své sbírce čtyři mistrovské tituly, o jeho koupi měl zájem majitel Neapole Aurelio De Laurentiis a nejhorší neodvrátil ani nový vlastník David Nakhid. (vi.nl)
28.04.2018 Lierse nakonec převzal Nakhid
Bývalý reprezentant Trinidadu a Tobaga a posléze kandidát na předsedu FIFA David Nakhid oficiálně převzal Lierse SK. Belgický klub v uplynulém desetiletí patřil egyptskému Wadi Degla Holding, přičemž o něho měl mít zájem Aurelio De Laurentiis, jenž vlastní Neapol. (transfermarkt.de)
04.12.2017 Lierse znovu vyměnilo trenéra
Will Still už není trenérem Lierse. Druholigový belgický celek převzal dosavadní asistent David Colpaert a prvně jmenovaný se aktuálně přesouvá na místo asistenta, neboť nevlastní UEFA A licenci, načež může být ve funkci hlavního trenéra pouze omezenou dobu 60 dnů. (transfermarkt.de)
25.03.2017 Twente získalo brankáře Brondeela
Jorn Brondeel letos hostuje z Lierse v Bredě a v Nizozemsku bude působit i v příští sezoně. 23letý brankář přestoupí do Twente, dohoda je na světě a gólman podepsal kontrakt platný do června 2021. (vi.nl)
21.02.2017 Masika bude hrát za Beijing Renhe
Beijing Renhe dotáhl příchod Ayuba Timbeho Masiky. Čtyřiadvacetiletý ofenzivní hráč se do čínského klubu stěhuje z Lierse, detaily transferu pak ani jedna strana neupřesnila. (transfermarkt.de)
20.01.2017 Zizo hostem v portugalském Nacionalu
Na zkušenou do Portugalska vyráží Zizo. Egyptský záložník odešel z belgického Lierse na hostování do CD Nacional, který si zajistil i opci na trvalý přestup. (abola.pt)
28.08.2016 Hafez bude pomáhat Brøndby
Aktuální lídři dánské ligy, Brøndby IF, si na rok s možnostím prodloužení hostování vypůjčili z belgického Lierse teprve 20letého krajního beka Karima Hafeze. Ten měl původně odejít na zkušenou do druholigového francouzského Lens, tam však k dohodě nedošlo. (kingfut.com)
02.08.2015 Hafez nejspíš nadlouho hostem v AEK
Dlouhé předlouhé hostování v AEK Athény má pravděpodobně před sebou 19letý levý bek Karim Hafez. Belgický celek Lierse SK již oznámil, že dosáhl s řeckým klubem ústní dohody na ročním hostování talentovaného Egypťana s možností prodloužit ho o další dvě sezony. (kingfut.com)
21.07.2015 Remeš ulovila obránce Traorého
Hamari Traoré se loučí s belgickým Lierse a odchází do Francie, 23letý obránce přestoupil do Remeše. (lequipe.fr)
06.07.2015 Hamari Traoré vybírá ze dvou možností
Hamari Traoré v minulosti hájil barvy celku Paris FC a do Francie se možná vrátí - o obránce belgického Lierse se vážně zajímá Remeš. Další možností je pak angažmá v Anderlechtu. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci