Wrexham FC Anglie - Wrexham FC - Zprávy

Další články

Bale se k fotbalu vracet nebude, odmítl nabídku Wrexhamu

Zajímavý nápad dostala dvojice Ryan Reynolds a Rob McElhenney, majitelé Wrexhamu se po postupu do čtvrté anglické ligy rozhodli posílit kádr a hlavní hvězdou měl být Gareth Bale. 33letý Velšan ale přání filmových hvězd nevyslyší.

Hollywoodští majitelé oplakali postup Wrexhamu do čtvrté ligy

Wrexhamu v předposledním kole National League porazil 3:1 Boreham a zajistil si postup do čtvrté anglické ligy. Sobotní utkání na stadionu Racecourse Ground sledovalo deset tisíc fanoušků a nechyběli ani majitelé velšského celku herci Ryan Reynolds a Rob McElhenney, kteří se neubránili slzám. S klubem chtějí výhledově dojít až do Premier League.

Fotbal reaguje na superligu i humorem, regionální kluby "uklidňují" fanoušky

Ohlášený vznik evropské superligy nevyvolal pouze kritiku a odmítnutí ze strany UEFA, národních soutěží či fanouškovských organizací, ale také humorné a sarkastické reakce. Hned několik menších klubů z různých zemí okamžitě přispěchalo, aby "uklidnilo" své příznivce, že k zakládajícím klubům nového projektu skutečně nepatří.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele