Tottenham Hotspur Anglie - Tottenham Hotspur - Zprávy

Arsenal potvrdil svou formu i v North London derby proti Tottenhamu a zvýšil svůj náskok na čele

V severolondýnském derby byli úspěšnější hráči Arsenalu, kteří si z Tottenham Hotspur Stadium odvezli zasloužené tři body. Skóre nešťasně otevřel ve 14. minutě vlastní brankou brankář Lloris, na konečných 2:0 pak uzavřel ve 36. minutě kapitán Ødegaard.

V neděli je na programu severolondýnské derby

V neděli se v rámci anglické Premier League odehraje 193. severolondýnské derby, v němž Tottenham Hotspur přivítá na svém stadionu lídra ligy Arsenal. Na začátku sezóny ve vzájemném utkání Gunners zvítězili 3:1 a i v nedělním zápase jsou považováni za papírové favority.

Lucas Moura po sezoně opustí Tottenham, Kohouti neaktivují opci

Posledních pět měsíců v kabině Tottenhamu před sebou má Lucas Moura. Brazilský křídelník nepatří do základní sestavy londýnského klubu a po sezoně z něho odejde, koncem června mu vyprší smlouva s Spurs nemají v plánu aktivovat opci na prodloužení...

Höjbjerg se v Dánsku stal poprvé v kariéře hráčem roku

Pierre-Emile Höjbjerg, záložník londýnského Tottenhamu, se stal nejlepším fotbalistou roku v Dánsku pro rok 2022. V boji o toto ocenění porazil sedmadvacetiletý rodák z Kodaně jak Christiana Eriksena, záložníka Manchesteru United, tak také Joachima Andersena, obránce Crystalu Palace. S dánským nároďákem se také představil na světovém šampionátu v Kataru.

Tottenham deklasoval Crystal Palace

Tottenham po dlouhé době v Premier League neinkasoval a díky zlepšenému výkonu ve druhém dějství si na své konto připsal hladkou venkovní výhru 4:0. Crystal Palace naopak musí zlepšit svou výkonnost před domácím publikem, od pauzy po mistrovství světa v Kataru je to totiž už druhý debakl, který schytal na vlastním stánku.

Crystal Palace hostí Tottenham

Londýnské derby má ve středu večer na programu anglická Premier League, Crystal Palace na svém stánku přivítá Tottenham Hotspur. Eagles se nepovedl návrat na trávníky po mistrovství světa, když v domácím klání s Fulhamem inkasovali dvě červené karty a jednoznačně prohráli. Posledně si ale přece jen vylepšili apetit, když vyloupili stadión Bournemouthu. Naproti tomu Tottenham po pauze nemá dobré výsledky, po remíze s Brentfordem doma padl s Aston Villou a čelo tabulky se mu povážlivě vzdaluje.

Aston Villa zaskočila Tottenham

Tottenham v prvním utkání Premier League v novém roce překvapivě prohrál s Aston Villou 0-2. Domácí tým si za celý zápas vypracoval minimum šancí a hosté v druhém poločase dokázali dvakrát skórovat. Nejdříve se v 50. minutě prosadil Buendia a v 73. minutě vítězství Villains pojistil přesnou střelou doprostřed brány Douglas Luiz. Spurs ztratili body již v druhém utkání po sobě a zůstávají na pátém místě, Aston Villa je dvanáctá.

Aston Villa se představí na půdě Tottenhamu

V 18. kole bude chtít Tottenham na domácím stadionu odčinit zaváhání z Brentfordu, kde se mu na Boxing Day podařilo získat pouze bod. Aston Villa půjde do zápasu s podobnými úmysly, jelikož ani ona minulé utkání nezvládla a doma podlehla Liverpoolu 1:3.

PSG chce Amrabata. Souhlasí i Mbappé

Tottenham, Liverpool či milánský Inter v posledních týdnech projevily zájem o Sofyana Amrabata, který s Marokem na nedávném světovém šampionátu v Kataru získal čtvrté místo, a podobně jako jiní kolegové z reprezentace se dostal do hledáčku evropských gigantů. Anglické kluby každopádně budou mít tvrdou konkurenci, pokud se pokusí záložníka Fiorentiny opravdu přivést do svých řad, o Amrabatovy služby totiž projevilo zájem PSG.

Brentford se o body podělil s Tottenhamem

Premier League se vrátila ve velkém stylu, hned úvodní klání po měsíční pauze přineslo hned čtyři branky, nečekaný návrat Tottenhamu do hry a závěrečné drama, kdy po třech bodech sahaly oba celky. Nakonec se oba manažeři musí spokojit pouze se získaným bodem, přičemž spokojenější bude určitě Antonio Conte, protože na jeho svěřence by si po hodině hry vsadil jen málokdo.

Premier League se po pauze rozbíhá, Brentford přivítá Tottenham Hotspur

Premier League hlásí po pauze kvůli mistrovství světa v Kataru návrat! Tradiční program na Boxing Day odšpuntuje londýnské derby mezi Brentfordem a Tottenhamem Hotspur. Na hosty rozhodně nečeká nic lehkého, ostatně Antonio Conte se už na předzápasové tiskové konferenci vztekal, že hrát pouhý týden po konci světového šampionátu je prostě a jednoduše nesmysl. Naopak domácí Brentford bude usilovat o další velký skalp v letošní sezóně poté, co na vlastním hřišti na startu sezóny zdolali 4:0 Manchester United.

Nemám radost, že Premier League začíná týden po MS, prohlásil Conte

Manažer Tottenhamu Antonio Conte nemá radost z toho, že se anglická liga rozjíždí pouhých osm dní po konci mistrovství světa v Kataru. Kvůli tomu nebude mít v pondělním londýnském derby na hřišti Brentfordu k dispozici všechny hráče. Spoléhat už bude ale na kapitána Harryho Kanea, jenž ve čtvrtfinále s Francií neproměnil penaltu a Anglie poté vypadla. Conte si nemyslí, že by elitního útočníka tato situace ovlivnila.

Heung-min Son je posedmé nejlepším korejským fotbalistou roku

Kanonýr Tottenhamu Heung-min Son se stal posedmé nejlepším korejským fotbalistou roku. Anketu, v níž hlasují novináři a svazoví funkcionáři, vyhrál počtvrté za sebou. Stejně jako loni skončil za rekordmanem ankety na druhém místě stoper Kim Min-jae z Neapole.

Contemu dobíhá smlouva v Tottenhamu, tento týden budou pokračovat jednání

Tottenham čeká ve druhé polovině sezony boj na několika frontách a o práci postaráno bude mít i vedení, spousta věcí se přitom bude točit okolo Antonia Conteho. Italský manažer má smlouvu jen do konce sezony, už tento týden budou pokračovat jednání o prodloužení spolupráce...

V sedmigólové přestřelce se nakonec po obratu radoval Tottenham

Sobotní odpoledne nabídlo mimo jiné zápas na Tottenham Hotspur Stadium, kde se představil Leeds. Utkání přineslo snad vše, co si nezaujatý fanoušek může přát, o něco šťastnější byli nakonec domácí. Na góly Summervilla a obě trefy Rodriga dokázali odpovědět Kane, Davies a Bentancur a poslední jmenovaný svým druhým zásahem nakonec rozhodl o vítězství svého týmu.