Swindon Town Anglie - Swindon Town - Zprávy

Další články

Anglický glosář: O nejdelších čekání na výhru a vlčím máku za veterány

Je za námi již bezmála třetina sezony anglické Premier League. To už není žádná raná fáze ročníku, kdy by bylo příliš brzy na jakékoliv soudy. A tak je na místě se podivit nad pátým Sheffieldem United i 14. Tottenhamem, který je na tom hůř než Newcastle či Brighton. Tabulka se rychle mění v pořádný divotvar...

Di Canio chce posily Swindonu zaplatit z vlastního

Manažer třetiligového anglického Swindonu Paolo Di Canio je pro úspěch ochoten obětovat i vlastní peníze. Podle serveru BBC je bývalý útočník Juventusu či Lazia připraven zaplatit 30 tisíc liber (asi 945 tisíc korun), aby v klubu udržel trojici hráčů, kterým o víkendu skončilo hostování.

Magera se vrací do Baníku, do konce sezony tam bude hostovat

Baník Ostrava posílil do konce sezony Lukáš Magera. Devětadvacetiletý útočník se vrací do svého někdejšího klubu ze Swindonu, se kterým hrál čtvrtou anglickou ligu. Angažování čtyřnásobného reprezentanta oznámil předseda představenstva Petr Šafarčík.

Magera při postupu Swindonu prožil nejlepší okamžik kariéry

Jeden z nejlepších okamžiků kariéry zažil Lukáš Magera při sobotním utkání Anglického poháru. Jeho Swindon, který hraje až čtvrtou ligu, v něm vyhrál nad prvoligovým Wiganem 2:1 a postoupil do 4. kola.

Magera se domluvil na angažmá ve čtvrté anglické lize

Čtyřnásobný český reprezentant Lukáš Magera si vyzkouší angažmá ve čtvrté anglické lize. Na dvouleté smlouvě se zatím ústně domluvil s celkem Swindon Town, kterému má pomoci k okamžitému návratu do třetí ligy. Trénovat ho bude kontroverzní italský útočník Paolo Di Canio. Informoval o tom britský tisk.

Obránce Mišůn po odchodu ze Celtiku bude hrát třetí ligu v Anglii

Český fotbalista Milan Mišůn bude hrát třetí anglickou ligu. Po skončení smlouvy se slavným Celtikem se dvacetiletý obránce podle serveru BBC dohodl na dvouapůlročním kontraktu s celkem Swindon Town.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele