Nottingham Forest Anglie - Nottingham Forest - Zprávy

Nottingham ve vyrovnaném utkání přetlačil Soton, který je krok od sestupu

Anglické gólové hody pokračovaly i v posledním pondělním zápase Premier League mezi Nottignhamem a Southamptonem. Po záchranářské přestřelce se lépe dýchá domácím, kteří dokázali zvítězit poměrem 4:3 a připsali si do tabulky důležité tři body.

V souboji o záchranu se střetne Nottingham se Southamptonem

Posledním zápasem 35. kola bude duel dvou týmů ohrožených sestupem. Osmnáctý Nottingham se doma představí proti poslednímu Southamptonu. V prvním vzájemném utkání Forest vyhrál na St Mary's Stadium těsně 1-0.

Brentford dvěma góly v závěru otočil zápas s Nottinghamem

Brentford porazil ve 34. kole Nottingham 2-1. Domácí sice prohrávali po gólu Danila, ale v druhém poločase dokázali dvěma brankami utkání otočit. Nejdříve se prosadil v 82. minutě Toney a poté zařídil v nastavení tři body Dasilva.

Sedmnáctý Nottingham se představí na hřišti Brentfordu

Nottingham ve vloženém kole téměř po třech měsících vyhrál a v sobotu jej čeká další zápas o setrvání v Premier League. Ve 34. kole zavítá na půdu devátého Brentfordu, který si v minulém utkání odvezl všechny body ze Stamford Bridge.

Nottingham vyhrál poprvé od začátku února a odpoutal se z předposledního místa

Nottingham vyhrál ve 33. kole Premier League nad Brightonem 3:1. Domácí sice prohrávali po brance Buonanotteho, ale třemi góly dokázali utkání otočit a po zisku tří bodů se posunuli na sedmnácté místo. Nottingham tak přerušil jedenáctizápasovou sérii bez výhry, která trvala od 5. února.

Předposlední Nottingham hostí Brighton

Nottingham nevyhrál v Premier League od 5. února a nyní míří k sestupu. Ve 34. kole navíc sehraje další těžký zápas, jelikož na City Ground přijede osmý Brighton.

Liverpool v atraktivní přestřelce skolil Nottingham. Salah doplnil skvělé představení Dioga Joty

Liverpool ve 32. kole Premier League nepřipustil překvapení, když porazil na vlastním hřišti Nottingham 3:2. O úspěch Reds se zasadil především dvougólový Diogo Jota, jenž tak navázal stejnou porcí gólů na úspěšné utkání v Leedsu. Vítěznou branku nakonec proti vzdorujícím Forest zaznamenal až v 70. minutě Mohamed Salah, který se stejně jako jeho kolega prosadil po standardce. Forest se tedy ještě více přiblížili sestupu poté, co Leicester zvládl svůj duel s Wolves.

Liverpool by si rád poradil i s Nottinghamem Forest

Liverpool se vrátil na vítěznou vlnu. A v sobotním odpoledním utkání Premier League bude hostit na Anfieldu tápající Nottingham Forest. Reds v pondělí večer rozdrtili Leeds United, svěřenci Steva Coopera naopak podlehli Manchesteru United 0:2.

Man Utd vyhrál na půdě Nottinghamu a posunul se na třetí místo

Man Utd si ve 31. kole Premier League poradil s Nottinghamem a na jeho hřišti zvítězil 2:0. Hosté nepustili za celý zápas soupeře prakticky do žádné šance a po brankách Antonyho a Dalota vyhráli třetí ligové utkání v řadě. Navíc po sobotním zaváhání Newcastlu poskočili "Rudí ďáblové" na třetí místo, Nottingham je osmnáctý.

Sestupem ohrožený Nottingham vyzve Man Utd

Nottingham čeká na výhru od začátku února a v neděli se pokusí o téměř nemožný úkol. Na City Ground přijede čtvrtý Manchester United, který s domácím týmem neprohrál už 10 utkání v řadě.

Aston Villa doma nezaváhala, trefil se opět Traoré

Aston Villa zvítězila ve 30. kole Premier League nad Nottinghamem 2:0. Domácí šli do vedení ve 48. minutě, kdy se prosadil Traoré. V úplném závěru pojistil tři body Watkins, který vstřelil už svůj dvanáctý ligový gól. Villans vyhráli čtvrtý zápas v řadě a v tabulce jsou na sedmém místě, Nottingham je osmnáctý.

Aston Villa usiluje o čtvrté vítězství v řadě

Svěřenci Unaie Emeryho neprohráli už 6 ligových zápasů za sebou a svou sérii se pokusí prodloužit proti Nottinghamu, jemuž se naopak nevede a čeká na výhru v Premier League osm utkání.

Leeds vyhrál důležité střetnutí s Nottinghamem, rozhodl Sinisterra

Leeds v dohrávce 7. kola anglické nejvyšší soutěže dokázal otočit průběh utkání s Nottinghamem Forest a připsal si do tabulky důležité tři body. Skóre mače otevřel hostující záložník Mangala, ještě do konce první půle však poslali Leeds na koně křídelníci Harrison a Sinisterra.

Leeds se střetne s Nottinghamem

Leeds United vyzve v dohrávce sedmého kola Premier League Nottingham Forest. Půjde o záchranářský souboj, domácí jsou sedmnáctí a mají stejně bodů jako celky ze sestupových pozic. Hosté mají jen o bod více a jsou patnáctí.

Nottingham se s Wolves rozešel smírně

Nottingham Forest remizoval v zápase 29. kola Premier league s Wolverhamptonem Wanderers 1:1. Domácí poslal v prvním poločase do vedení Brennan Johnson, vyrovnání pár minut před koncem zajistil Daniel Podence.