Newcastle United Anglie - Newcastle United - Zprávy

Everton doma dostal čtyři góly od Newcastlu a zůstává na předposledním místě

Everton prohrál ve 33. kole Premier League 1-4 s Newcastlem. O vysokém vítězství hostů rozhodla jedenáctiminutovka mezi 70. a 81. minutou, kdy se Strakám podařilo hned třikrát skórovat. Toffees si tak situaci opět zkomplikovali a v současné chvíli se nachází na 19. místě, Magpies jsou třetí.

Everton musí zabrat jinak hrozí pád, tentokrát hostí Newcastle

Everton hostí v duelu 33. kola Premier League Newcastle United. Domácí Toffees se potýkají s obrovskými potížemi a momentálně jsou na sestupové osmnácté příčce. Magpies mají úplně jiné starosti, bojují o nejlepší čtyřku a postup do Ligy mistrů.

Střelecký uragán Newcastlu, přímý souboj o Ligu mistrů dopadl pro Spurs katastrofálně

Fotbalisté Newcastlu předvedli ve 32. kole Premier League naprostou destrukci soupeře, když v domácím prostředí deklasovali Tottenham 6:1. Prvních pět branek se Strakám povedlo vstřelit za pouhých 21 minut, přičemž po dvou trefách si připsali Jacob Murphy a Alexander Isak. Ani raketový start však neznamenal přepsání rekordu v rychlosti dosažení pěti gólů v zápase nejvyšší anglické soutěže. Ten nadále patří Manchesteru City, který v roce 2018 uštědřil Watfordu stejný počet zásahů ještě o tři minuty rychleji.

Newcastle hostí v důležitém souboji o Champions League Tottenham

Důležitý souboj v boji o první čtyřku čeká na fotbalisty Newcastlu a Tottenhamu Hotspur. Oba celky se nachází v úplně jiném rozpoložení. Zatímco Newcastle se po menší krizi v lednu a únoru vrátil do dobré herní pohody, Tottenham po odvolání trenéra Conteho i nadále strádá. A nedělní utkání tak představuje dost možná poslední možnost pro londýnský tým, aby si ještě vynutil nějaké větší zapojení do boje o první čtyřku. Pokud by totiž na půdě Newcastlu padl, ztrácel by na svého soka už šest bodů, přičemž by měl ještě odehráno o jedno utkání více.

Newcastle vybouchnul, řádil Watkins

Aston Villa nedala v utkání 31. kola Premier League šanci Newcastlu United, jenž porazila 3:0. První branku si připsal Jacob Ramsey, další dvě pak obstaral Ollie Watkins, jehož třetí gól neplatil kvůli ofsajdu.

Aston Villa na svém stadiónu přivítá Newcastle

Zajímavý souboj slibuje střetnutí Aston Villy s Newcastlem United. Sobotní program anglické Premier League totiž otevírá celek, který se pod Unaiem Emerym strmě posunul tabulkou vzhůru se soupeřem, který patří k nejpříjemnějším letošním překvapením. Domácí naposledy prohráli v polovině února, Newcastle zase padl v celé sezóně zatím jen třikrát! Obzvlášť pro svěřence Emeryho půjde o fascinující souboj, který mnohé napoví o jejich možném tažení za pohárovou Evropou.

Newcastle otočil utkání s Brentfordem dvěma góly v druhém poločase

Newcastle zvítězil ve 30. kole Premier League na půdě Brentfordu 2:1. Magpies nezačali utkání dobře a v nastaveném čase prvního poločasu prohrávali po proměněné penaltě Toneyho. Po přestávce ale dokázali utkání otočit a po trefách Joelintona a Isaka mohli slavit pátou ligovou výhru za sebou.

Brentford se pokusí oplatit říjnovou porážku Newcastlu

Brentford má s Newcastlem nevyřízené účty, jelikož v prvním vzájemném utkání padl na St. James' Park vysoko 1-5. Devátí Bees stále usilují o pohárové příčky, zatímco Magpies se chtějí udržet v první čtyřce.

Newcastle v dohrávce sestřelil pěti góly West Ham

Newcastle zvítězil v dohrávce 7. kola na hřišti West Hamu 5:1. Hosté v utkání jasně dominovali a po 13 minutách vedli po brankách Wilsona a Joelintona už 2:0. Hammers se podařilo snížit ve 40. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil francouzský stoper Zouma. Magpies ale po přestávce nenechali nic náhodě a svému soupeři přidali další tři branky. Newcastle si čtvrtou výhrou po sobě upevnil třetí místo, West Ham zůstává patnáctý.

Ve středeční dohrávce čeká West Ham náročná zkouška. Do Londýna přijede Newcastle

Newcastle United se ve středu představí na London Stadium, kde se utká s domácím West Hamem. Kladiváři v minulém kole dosáhli klíčového vítězství, když porazili Southamptonu a získali důležité body do boje o udržení, zatímco svěřenci Eddieho Howe o víkendu udělali další krok k postupu do Ligy mistrů.

Newcastle porazil Man Utd a posunul se na třetí místo

Newcastle vyhrál ve 29. kole Premier League 2:0 nad Manchesterem United. Magpies měli po celé utkání více ze hry a skóre otevřeli v 65. minutě, kdy se trefil Willock. Pojistku přidal v 88. minutě střídající Wilson, který skóroval hlavou po pěkném centru Trippiera. "Straky" se posunuly na třetí místo, kde jsou o skóre právě před "Rudými ďábly".

Do St. James' Park zavítá Man Utd

Newcastle stále bojuje o Ligu mistrů a po reprezentační pauze se představí doma proti Man Utd, kterému by rád oplatil porážku z finále EFL Cupu, kde Rudí ďáblové vyhráli 2-0 a získali svou první trofej v této sezóně.

Nottingham doma padl, Newcastlu v nastaveném čase vystřelil tři body Isak

Nottingham prohrál v předehrávce 28. kola Premier League s Newcastlem 1:2. Domácí začali utkání lépe a ve 26. minutě je poslal do vedení Dennis. Hosté dokázali ještě do konce prvního poločasu vyrovnat, když se trefil Isak. V nastaveném čase druhého poločasu švédský útočník bezpečně proměnil pokutový kop, a zajistil tak Magpies tři body.

Na City Ground do Nottinghamu přijede pátý Newcastle

Newcastle stále bojuje o účast v příštím ročníku Ligy mistrů a v páteční předehrávce se představí na hřišti Nottinghamu, který na plný bodový zisk čeká již pět zápasů.

Newcastle výhrou nad Wolves ukončil nepříjemnou sérii

Newcastle United dokázal ve vyrovnaném utkání přetlačit Wolverhampton a zvítězil 2:1. Rozhodující branku vstřelil v 79. minutě Miguel Almirón.