Newcastle United Anglie - Newcastle United - Zprávy

Newcastle chce konečně zvítězit, doma vyzve Wolverhampton

Poslední tři duely Newcastlu nevyšly. Neuspěl jak proti Liverpoolu, tak v obou měřeních sil s manchesterskými výběry, tedy jak proti United v rámci finále Ligového poháru, tak proti The Citizens. Obecně není aktuálně v úplně nejlepší pohodě, naposledy výhru slavil v lize v půlce ledna proti Fulhamu. Navrátit zašlou slávu tak bude chtít bezpochyby proti Wolverhamptonu.

Man City doma potvrdil roli favorita

Man City zvítězil ve 26. kole Premier League nad Newcastlem United 2-0. Domácí předvedli dominantní výkon a v 15. minutě je poslal do vedení Foden. Ve druhém poločase se hrálo opět hlavně na polovině Newcastlu a domácí zvýšili náskok po brance Silvy. Citizens získali tři body a v boji o titul dál pronásledují první Arsenal.

Citizens čeká těžká prověrka, na půdu mistra dorazí Newcastle

Manchester City nadále pronásleduje Arsenal a v tomto kole bude mít o poznání náročnější úkol. Londýnský klub doma hostí Bournemouth, úřadujícího mistra prověří Newcastle United. A domácí mají soupeři co oplácet, na začátku sezony si z jeho trávníku odvezli pouze remízu 3:3.

Manchester United získal svoji první trofej po 6 letech, ve finále ligového poháru porazil Newcaslte

Manchester United zvítězil ve finále ligového poháru nad Newcastlem United. O výhře 2:0 a zisku první trofeje od roku 2017 rozhodly branky Casemira a Marcuse Rashforda.

Man Utd vyzve ve finále ligového poháru Newcastle

Finále ligového poháru ve Wembley nabídne souboj Man Utd proti Newcastlu. Nizozemský trenér Erik ten Hag může získat svou první trofej s Rudými ďábly. Proti němu bude stát Eddie Howe, jenž prožívá snovou sezónu s Newcastlem a rád by ji korunoval právě vítězstvím v EFL Cupu.

Almirón pokračuje v Newcastlu, Paraguayec prodloužil smlouvu

Newcastle United loni bojoval o záchranu v Premier League, letos útočí na příčky zaručující evropské poháry a velký podíl na tom má Miguel Almirón. Paraguayský záložník je s deseti brankami nejlepším střelcem Strak v nejvyšší soutěži a dnes vyřešil další budoucnost, když podepsal nový kontrakt...

Newcastle v lize po sedmnácti zápasech prohrál, pokořil ho znovu Liverpool

Liverpool vyhrál ve 24. kole Premier League na půdě Newcastlu 2:0. Hosté šli rychle do vedení a v 17. minutě vedli už právě o dvě branky, když se krátce po sobě prosadili Núñez a Gakpo. Ve 22. minutě se navíc nechal vyloučit Pope, který nepochopitelně sáhl na míč mimo pokutové území před rozběhnutým Salahem. Reds si pak dvougólový náskok v klidu pohlídali a ukončili sérii Newcastlu, jenž prohrál v nejvyšší anglické lize po 17 zápasech.

Do St James's Parku přijede Liverpool

Newcastle narazí na Liverpool, který ho jako jediný tým Premier League v srpnu porazil. Domácí se tak budou snažit o prodloužení úctyhodné série bez prohry, hosté by zase rádi navázali na povedený výkon proti Evertonu.

Newcastle na Bournemouthu jen remizoval

Bournemouth v rámci 23. kola Premier League uhrál cennou remízu 1:1 s Newcastlem United. Domácí dokonce díky brance Marcose Senesiho vedli, v závěru první půle ale srovnal Miguel Almirón a po přestávce už gól nepadl.

Bournemouth čeká těžká dřina

Bournemouth přivítá v rámci 23. kola Premier League Newcastle United. Půjde o střet týmů ze dvou opačných pólů tabulky, zatímco domácí Cherries jsou předposlední a budou bojovat o udržení, hostující Magpies jsou na čtvrtém místě.

Newcastle doma pouze remizoval s West Hamem

Newcastle United remizoval ve 22. kole Premier League s West Hamem 1:1. Domácí šli po vedení po rychlé brance Wilsona, ale hosté dokázali odpovědět ve 32. minutě, kdy se prosadil Paquetá. Po změně stran byli mírně aktivnější Magpies, nicméně k další brance to nevedlo. Newcastle tak klesl na čtvrtou pozici, Hammers jsou šestnáctí.

Newcastle chce udržet třetí místo, na jeho hřiště přijede West Ham

Doma stále neporažený Newcastle se pokusí prodloužit sérii proti West Hamu, jenž patří v zápasech na cizích hřištích mezi nejhorší týmy Premier League.

Tři třicátníci pro Nottingham: Jeho dres nově obléknou Shelvey, Felipe a Navas

Nottingham zbrojí na záchranu v Premier League. V poslední den přestupového období jeho řady posílili hned tři hráči, a to středopolař Jonjo Shelvey, stoper Felipe a též brankář Keylor Navas. Zatímco prvně dva jmenovaní se do tradičního hrabství Nottinghamshire přesunuli na trvalý přestup, kostarický gólman bude figurovat u The Tricky Trees na půlroční výpůjčku.

Newcastle postoupil poprvé od roku 1976 do finále ligového poháru

Newcastle United dokázal porazit Southampton i v odvetném zápase semifinále ligového poháru a postoupil tak do finále. V zápase se dvakrát prosadil domácí odchovanec Sean Longstaff, za hosty pak dokázal už jen snížit Ché Adams.

Newcastle je krok od postupu do finále Ligového poháru

Newcastle United si z prvního zápasu semifinále EFL Cupu proti Southamptonu odnesl jednogólový náskok a v úterní odvetě ho bude chtít v St James' Parku udržet. Postupující tým se ve finále utká pravděpodobně s Manchesterem United, který vyhrál první zápas proti Nottinghamu Forest jednoznačně 3:0.