Leeds United Anglie - Leeds United - Zprávy

Leicester domácí zápas s Leedsem zvládl

Vyrovnaný úvod utkání přerušil hostující Koch, který si nešťastně srazil míč do vlastní brány a poslal Leicester do vedení. Domácí přidali ve 35. minutě druhou branku, když se krásně střelou k tyči prosadil Barnes. Druhý poločas měli mírnou převahu hosté, ale nedokázali si vypracovat žádnou vyloženou šanci. Leicester tak vyhrál podruhé v sezóně, zatímco Leeds prohrál třetí utkání v řadě.

Leicester City doma vyzve Leeds United. Oba kluby by rády využily špatné formy soupeře

Ve čtvrtek večer utkají se na King Power Stadium utkají dva bez formy hrající týmy, Leicester City hostí Leeds United. Foxes vyhráli za celou sezónu pouze jeden zápas, Whites se snaží ukončit šest zápasů trvající sérii bez vítězství.

Arsenal těsně vyhrál nad Leedsem, rozhodl Saka

Leeds United padl v domácím utkání jedenáctého kola Premier League s Arsenalem 0:1. Lídr soutěže měl tentokrát namále, v první půli se trefil Saka a domácí nedokázali proměnit pokuty kop, ani žádnou z jejich šancí.

Arsenal hájí první místo v tabulce na hřišti Leedsu

Udržet se v čele tabulky a vzhledem k náročnému zápasu Manchesteru City možná i navýšit náskok chtějí hráči Arsenalu. Ti míří na hřiště Leedsu, který na vítězství čeká už pěkně dlouho.

Eze v závěru utnul nepříznivou bilanci Crystal Palace. Leeds ztratil dech už v první půli

Crystal Palace zvítězil v 10. kole Premier League na domácím hřišti 2:1 nad Leedsem. Hosté se v 10. minutě dostali do vedení zásluhou dorážejícího Pascala Struijka, ještě v první půli však dokázal i přes výraznou převahu hostů vyrovnat Odsonne Édouard. Domácí po změně stran zvýšili tempo a zasypali svého soupeře střeleckými pokusy. V 76. minutě jeden z nich proměnil v rozhodující gól Eberechi Eze a ukončil čtyřzápasové čekání Orlů na vítězství.

Crystal Palace i Leeds chtějí najít ztracenou formu

V neděli odpoledne se v Premier League utká Crystal Palace s Leedsem United. Oba kluby chtějí ukončit svou čtyřzápasovou sérii bez vítězství. Zatímco Leeds se v tabulce nachází na 12. místě, Crystal Palace je až sedmnácté.

Leeds doma remizoval s Aston Villou, žádná branka nepadla

Aston Villa poprvé v sezóně bodovala na hřišti soupeře. V zápase s Leedsem byla lepším týmem, nicméně jí nepomohla ani více než půlhodinová přesilovka po vyloučení křídelníka Sinisterry.

Leeds na svém hřišti prověří Aston Villu

Aston Villa se pokusí v Leedsu poprvé bodovat venku, zatímco domácí budou usilovat o prodloužení série domácí neporazitelnosti.

Toney hattrickem skolil Leeds a potvrdil dobrý vstup Brentfordu do sezony

Utkání šestého kola anglické Premier League mezi Brenfordem a Leedsem ovládli domácí poměrem 5:2. Téměř celý duel režíroval Ivan Toney, který nejprve s přehledem proměnil penaltu a poté se bravurně trefil z přímého kopu, hattrick pak završil trefou po zmatku v obraně svěřenců Jesseho Marsche.

Do Brentfordu přijede sedmý Leeds

Oba týmy patřily před začátkem sezóny k adeptům na sestup, nicméně v úvodních kolech výsledkově překvapily. Do Brentfordu zavítá sedmý Leeds, kterému se tam na konci května podařilo zvítězit.

Lampardovi svěřenci stále čekají na výhru. Leedsu zajistil bod první gól Sinisterry

Fotbalisté Evertonu si ani v pátém kole Premier League nesáhli na vytoužené vítězství, když remizovali na hřišti Leedsu 1:1. Skóre sice v první půli otevřeli hosté, konkrétně to byl Anthony Gordon, u kterého se v poslední době nahlas mluvilo o velkém přestupu do Chelsea. Po změně stran však přišla odpověď z kopačky Luise Sinisterry, který svým prvním gólem v nejvyšší anglické soutěži rozhodl o konečné dělbě bodů.

Leeds United vyzve doma Everton

V úterý večer se na Elland Road utká domácí Leeds United s liverpoolským Evertonem. Leedsu se letos doma daří a bude to chtít potvrdit i proti trápícímu se soupeři, který ještě v ročníku nevyhrál.

Brighton díky brance Grosse porazil Leeds

Brighton si v domácím prostředí proti Leedsu vypracoval množství šancí, dlouho to ale vypadalo, že si svěřenci Grahama Pottera opět vylámou zuby v zakončení. Leeds nakonec odolával více než hodinu hry, než se přízemní trefou prosadil Pascal Gross a rozhodl o tom, že všechny tři body zůstaly na domácí půdě.

Brighton změří síly s Leedsem

Brighton se v utkání čtvrtého kola Premier League střetne s Leedsem United. Půjde o souboj letošních překvapení, jelikož oba celky se nyní nachází se sedmi body v nejlepší pětce soutěže.

Chelsea poprvé prohrála, jednoznačně padla s Leedsem

Třetí kolo Premier League přineslo několik překvapivých výsledků, jedním z nich byl zápas Leedsu proti Chelsea. Hosté po nevýrazném výkonu poprvé v sezóně prohráli a klesli na 12. příčku. Leeds zvládl i třetí zápas a v tomto ročníku ještě nenašel přemožitele.