Leeds United Anglie - Leeds United - Zprávy

Blues neměli slitování. Bleskový gól Mounta a další červená karta zanechaly Leeds v ohrožení

Chelsea ve 33. kole anglické Premier League bez problémů přehrála domácí Leeds a odvezla si důležité tři body za výhru 3:0. Hlavním hrdinou hostujících fanoušků se stal nejproduktivnější člen modrého kádru Mason Mount, který již ve čtvrté minutě vstřelil vítěznou branku a na další nahrál. Domácí navíc již podruhé v řadě hráli v oslabení. Tentokrát byl na vině Daniel James, který se nechal vyloučit již ve 24. minutě, a zásadně tak přispěl k třetí porážce The Whites v řadě.

Leeds hostí favorizovanou Chelsea

Velmi důležité utkání čeká ve středu večer na fotbalisty Leedsu United. Ti se kvůli nedělní porážce na půdě Arsenalu a výhře Evertonu nad Leicesterem propadli na sestupovou příčku. K tomu, aby na ní svěřenci Jesseho Marsche dlouho nezůstali, musí udělat jediné - bodovat proti Chelsea, která se v posledních týdnech dobrou formou také zrovna nepyšní. Svěřenci Thomase Tuchela sice stále nemají zajištěnou účast v Champions League pro příští ročník, muselo by ovšem dojít k velké shodě náhod, aby v milionářské soutěži v příštím roce chyběli. Navíc je možné, že německý stratég některé opory pošetří na sobotní finále FA Cupu.

Arsenal získal v boji o Ligu mistrů důležitý náskok

Arsenal porazil v duelu 36. kola Premier League Leeds United 2:1. Za domácí vstřelil v úvodu zápasu obě branky Edward Nketiah, za hosty snižoval Diego Llorente. Leeds navíc hrál od 25. minut bez vyloučeného Aylinga.

Leeds musí zabrat, jinak je může čekat pád

Bitvu o Ligu mistrů a zároveň o udržení se v Premier League slibuje zápas 36. kola mezi Arsenalem a Leedsem United. Domácí už mají jistotu minimálně Evropské ligy, rádi by však po letech zpět mezi evropskou fotbalovou smetánku. Hosté jsou na hraně pádu do druhé ligy.

Manchester City rozstřílel Leeds a zůstává první

Manchester City zvládl důležitý zápas na půdě Leedsu, odpověděl tak na sobotní vítězství Liverpoolu na půdě Newcastle a jen po pár hodinách se vrátil zpět na první příčku tabulky. Domácí fotbalisté rozhodně nedali svou kůži lacino, potopili je ale dvě inkasované branky po standardních situacích, díky kterým se favorit dostal na koně a své vedení pak už jen kontroloval. Manchester City tak stále kráčí vstříc titulu, naopak Leeds se pravděpodobně bude prát o svou prvoligovou příslušnost až do posledních kol.

Manchester City hraje v Leedsu, domácí mu mají co oplácet

Manchester City má hodně nabitý program a sobotní odpoledne ho zavane do Leedsu, kde potřebuje získat další tři body. Na svěřence Pepa Guardioly neustále tlačí Liverpool, který čeká těžká zkouška v Newcastlu.

Skvělý výkon Matety srazila nepovedená zakončení, Palace se proti Leedsu branky nedočkali

Pondělní dohrávka 34. kola Premier League mezi Crystal Palace a Leedsem po výsledku 0:0 nepoznala vítěze. V nejvýraznějších šancích se ocitl v prvním poločase Jean-Philippe Mateta. Hosté v boji o záchranu po ještě nedávné sérii šesti proher nyní nenašli přemožitele již pátý zápas v řadě. Od sestupového pásma je však stále dělí pouze pětibodový náskok.

Crystal Palace se o body popere s Leeds

Crystal Palace hostí v duelu 34. kola Premier League Leeds United. Domácí celek je aktuálně na čtrnáctém místě, na rozdíl od soupeře by se jej už boj o záchranu týkat neměl. Hosté jsou šestnáctí a na záchranu mají náskok jen čtyři body.

Leeds výhrou nad Watfordem udělal velký krok k záchraně

Watfordu se na domácím hřišti nedaří a potvrdil to i v sobotním utkání proti Leedsu. Po brankách Raphinhy a Rodriga dal na konečných 0:3 v závěru utkání Jack Harrison.

Watford zabojuje o důležité body v boji o sestup s Leedsem

Důležitý záchranářský souboj je na programu 32. kola anglické Premier League. V sobotním duelu na sebe narazí devatenáctý Watford, který v něm nutně potřebuje vyhrát, a šestnáctý Leeds United.

Leeds si se Southamptonem rozdělily po bodu

Leeds United remizoval se Southamptonem v duelu 31. kola Premier League 1:1. Domácí poslal do vedení v první půli Jack Harrison, za hosty po přestávce vyrovnal James Ward-Prowse.

Leeds chce navázat na úspěšnou sérii po mizérii

Leeds United hraje v zápase 31. kola Premier League se Southamptonem. Domácí zastavili svůj propad tabulkou, ačkoliv na šestnáctém místě zatím být klidní nemůžou. Hosté jsou v klidném středu tabulky na jedenácté příčce.

Jiménez navedl svůj tým do Csaplárovy pasti, fantastický obrat Leedsu dokonal Ayling

Na úvod 30. kola anglické Premier League předvedli fotbalisté Leedsu neuvěřitelný obrat, když ve Wolverhamptonu vyhráli 3:2. Po poločase sice vedli Vlci o dvě branky, krátce po změně stran se však nechal vyloučit Raúl Jiménez a nastartoval hosty k velkému výkonu. Hřebíček do rakve domácích zatloukl až v nastavení Luke Ayling a rozhodl tak o zisku tří bodů pro svůj tým.

Wolverhampton útočí na poháry, proti Leedsu je favoritem

Wolverhampton nahání elitní šestku a v pátek večer dostane šanci posunout se před Tottenham a West Ham. Soupeřem bude o záchranu bojující Leeds United, který minulý týden ukončil čekání na tříbodový zisk.

Leeds konečně vyhrál, poradil si s Norwichem

Leeds United porazil v utkání 29. kola anglické nejvyšší soutěže Norwich City 2:1. Domácí poslal do vedení Rodrigo, v 91. minutě vyrovnal Kenny McLean, jenže o tři minuty později vrátil domácím vedení Joe Gelhardt.