Hull City Anglie - Hull City - Zprávy

Hull City - Everton FC 3:2

Tigers o vítězi dnešního duelu na KC Stadium rozhodli během úvodních třiceti minut, kdy vstřelili tři branky. Everton se sice vydal ze všech sil, ale na vyrovnání to nakonec nestačilo. Po vítězství 3:2 se Hull City bodově dotáhl na svého dnešního soupeře.

Hull proti Evertonu limituje dávná i blízká historie

Přesně v roce, kdy se stala Alžběta II. hlavou Britského království a u nás se začala budovat nádrž Lipno, Hull naposledy vyzrál na svého příštího soupeře, liverpoolský Everton. Stalo se tak během soupeřova posledního působení mimo elitu, v prosinci 1952. Teď však nic nenasvědčuje tomu, že by se dávná historie měla opakovat.

Hull City - West Ham United 3:3

Úchvatná podívaná čekala v Kingstonu na diváky v první půli zápasu s West Hamem. Po skvělém úvodu hostů přišel parádní zvrat Hullu. Ve druhé půli přišli domácí o Mendyho, hra přestala mít spád a přišlo pouze vyrovnání londýnského celku. Oba týmy tak sestupovým příčkám příliš neutekly.

Preview: Hull City - West Ham United

Bitva o všechno, možná lépe řečeno boj manažerů o svá křesla - tak by se dal charakterizovat nadcházející duel mezi Hullem City a West Hamem United. Obě mužstva se potácejí na spodku tabulky a Phil Brown s Gianfrancem Zolou bude dost možná bojovat o práci.

Hull to zvládl, i když až v nastavení

Brown je zřejmě nejméně na čtrnáct dní osvobozen od tlaku veřejnosti. Jeho Tygři totiž Potters kousali do poslední chvilky, což se jim ve finále náramně vyplatilo. Vennegoor of Hesselink promptně dorazil do sítě Bullardův pokus a senzační obrat byl na světě.

Brown napokraji vyhazovu, shodí ho Potters z křesla manažera Hullu?

Souboj dvou loňských nováčků může mít zajímavou dohru, a sice první manažerskou rošádu letošního ročníku. Trenérskému křeslu v klubovém sídle Hullu se už nepozdává pozadí Phila Browna a taky mu to dává pořádně najevo - kýve se a kýve. Jen tři výhry v tomto kalendářním roce, toť hlavní důvod.

Burnley doma opět kraluje

Clarets dnes odpoledne nebrali žádné ohledy na své nedávné premiérové zaváhání na Turf Moor a v černobílém utkání vyzráli na Hull. Černobílém proto, že první poločas patřil takřka výhradně Burnley, zatímco druhý opanovali hosté. Ti však na rozdíl od Turfites nezvládli svou převahu gólově vyjádřit, ba naopak ještě inkasovali, takže nakonec prohráli 0:2.

Turf Moor již není nedobytnou tvrzí, padne i pod nátlakem hladových Tygrů?

Bez jediné remízy se zatím obešlo Burnley a také bez jediného venkovního triumfu si doteď vystačilo. V srdci Anglie si však moc dobře uvědomují, že s takovou to dál nepůjde. Rovněž v Hullu mají daleko k euforii. Ve čtvrtek se své funkce vzdal předseda klubu Paul Duffen a ve fotbalových kuloárech se živě diskutuje o tom, zda by ho brzy neměl následovat i manažer Phil Brown.

Hull City - Portsmouth FC 0:0

Nudná bitva na KC Stadium nemohla skončit jinak než remízou. Sestupem ohrožení Hull a Portsmouth si tak rozebrali po bodu a nadále zůstávají v sestupových vodách.

Preview: Hull City - Portsmouth FC

Sobotní duel na KC Stadium by se mohl zdát nezajímavý, avšak oběma aktérům půjde o hodně. Vždyť Hull City i Portsmouth se topí ve výsledkové krizi a potřebují vyhrát.

Hull šokoval velmi pasivní hrou a na Fulhamu prohrál 0:2

Fulham to měl dneska hodně ulehčené. Na Craven Cottage dorazil již od počátečních minut odevzdaný soupeř. Špatný Hull nakonec domů dle očekávání odjíždí s prázdnou - body ho stálo mimo jiné i skvostné představení Zamory, který jeden gól vstřelil a druhý připravil.

Fulham slaví, zkazí mu Hull radovánky nebo ne?

Na Craven Cottage už pomalu strojí oslavy 130. výročí založení klubu. Těch si však příliš neužijí, neboť mají za sebou a i je čeká velmi náročný program. Doteď Fulham odehrál 15 utkání - takové sousto nespořádal nikdo z jeho kolegů - a v týdnu se chystá na slovutné AS Řím. Pondělní dohrávka s Hullem by tak pro Cottagers měla být jen takovým předkrmem.

Hull City - Wigan Athletic 2:1

Od sestupových vod se alespoň na chvíli odrazil Hull, jenž porazil v domácím prostředí Wigan 2:1. Domácí otevřeli skóre až ve druhém poločase zásluhou Vennegoora Of Hesselinka, o chvíli později přidal druhý gól Geovanni a z pohledu hostí již pouze korigoval výsledek Sinclair.

Brown přemluvil ženu, aby neskákala z mostu

Původně měla procházka na jeden z největších mostů světa pomoci fotbalistům Hullu najít cestu z výsledkové mizérie. I kdyby se jim to ale nakonec nepovedlo, trenér Phil Brown je na Humber Bridge nevzal zbytečně. Na mostě totiž zachránil ženu, která chtěla spáchat sebevraždu.

Preview: Hull City - Wigan Athletic

Wigan v minulém kole uštědřil senzační porážku Chelsea a v nastoleném trendu by chtěl pokračovat i na KC Stadium, kde se střetne s trápícím se Hullem. Ten prohrál už čtyři zápasy v řadě, ve kterých má hrůzostrašné skóre 3:15.