Everton FC Anglie - Everton FC - Zprávy

Everton se proti West Hamu pokusí udržet krok s čelem

Na dostřel prvnímu místu je po sedmi kolech anglické Premier League Everton, na který teď čeká zajímavý zápas dvou aspirantů na evropské poháry. V cestě mu stojí West Ham, jenž se na svého soupeře může bodově dotáhnout.

Manchester United doma ztratil s Evertonem

Manchester United jen remizoval v utkání sedmého kola Premier League s Evertonem 1:1. Domácí poslal do vedení Anthony Martial, vyrovnání však zařídil Andros Townsend.

V souboji tabulkových sousedů hostí Manchester United Everton

Souboj o dočasné držení první pozice bude k vidění v sobotu odpoledne na Old Trafford. Domácí celek hostí Everton, přičemž obě mužstva jsou aktuálně se třinácti body tabulkovými sousedy na čtvrté a páté příčce.

Everton si poradil s Norwichem a drží krok s čelem

Zpět na vítěznou vlnu se po neúspěchu s Aston Villou vrátil Everton. Povedlo se mu to proti poslednímu Norwichi, který zdolal poměrem 2:0 po Townsendově penaltě v první a Doucourého brance ve druhé půli.

Norwich zabojuje o první body na Evertonu

Everton hostí v šestém kole Premier League Norwich City. Toffees bojují s poměrně velkou marodkou, přesto se drží na šestém místě. Nováček je na chvostu tabulky.

James Rodríguez přestoupil z Evertonu do Al Rayyanu

Kolumbijský fotbalista James Rodríguez zamířil z Evertonu do katarského Al Rayyanu. Nové angažmá třicetiletého záložníka oznámili zástupci obou klubů, podrobnosti přestupu ani délku smlouvy nezveřejnili.

Villans si doma hravě poradili s Evertonem

Cenné tři body si v pátém kole Premier League připsali fotbalisté Aston Villy. Ti na svém stadionu porazili 3:0 Everton. O vítězství domácích rozhodli Cash a Bailey, vlastní branku si dal Digne.

Everton chce zůstat neporažen též na půdě Aston Villy

Everton zatím statečně drží krok s velkými rybami a tempo hodlá udržet také po výletu do Birminghamu, kde se utká s Aston Villou. Villans však věří, že v domácím prostředí opět odčiní nezdar z posledního výjezdu za hranice města.

Everton po inkasování zabral, Burnley setnul třemi góly v rychlém sledu

Tři góly za šest minut. Právě takový počin se podařil Evertonu v dohrávce čtvrtého kola proti Burnley, otočil tak vývoj utkání na svou stranu a uzmul v Premier League již třetí výhru. V průběžném pořadí se tak dostal do první čtyřky a společně s Manchesterem United, Chelsea a Liverpoolem má nyní shodný počet deseti bodů. Hosté naopak zůstali v sestupovém pásmu.

V dohrávce čtvrtého kola zavítá Burnley na Everton

V rámci pondělní dohrávky čtvrtého kola Premier League liverpoolský Everton hostí Burnley. Toffees si během tří zápasů připsali sedm bodů, Clarets vybojovali jen jednu remízu.

Šest klubů Premier League nepustilo Brazilce na reprezentaci

Šestice klubů anglické Premier League se rozhodla i přes hrozící sankce neuvolnit na reprezentační sraz brazilské hráče. Důvodem je, že by po návratu museli v Anglii do desetidenní karantény. Kluby by pak fotbalisty neměli k dispozici až na dva ligové zápasy, případně na první utkání v Lize mistrů.

Kean se vrací do Juventusu. Z Evertonu bude nejprve hostovat

Útočník Moise Kean se vrací z Anglie do Juventusu. Z Evertonu bude v turínském klubu dva roky hostovat. Součástí dohody je ale i povinná opce na přestup za 28 milionů eur v roce 2023.

Ronaldo s Manchesterem United podepsal dvouletou smlouvu

Portugalský reprezentant Cristiano Ronaldo po návratu do Manchesteru United podepsal s klubem dvouletou smlouvu. Anglický celek o tom dnes informoval na svých internetových stránkách.

Everton vyloupil stánek Brightonu

Everton pokračuje ve výborném vstupu do nového ročníku a po domácí výhře nad Southamptonem a venkovní remíze s Leedsem si tentokráte všechny tři body odváží ze hřiště Brightonu. Vyrovnané utkání naklonil na stranu hostí na konci první půle Gray, v druhé půli pak Brighton neproměnil několik nadějných příležitostí, načež po hodině hry rozhodl o vítězství Evertonu z pokutového kopu útočník Calvert-Lewin.

V souboji dvou neporažených míří Everton do Brightonu

Jako celkem úspěšný mohou hodnotit vstup do sezony hráči obou týmů, které na sebe narazí v sobotu odpoledne v Brightonu. Domácí po dvou výhrách patří do horních pater tabulky, rovněž Everton čeká na svého přemožitele.