Everton FC Anglie - Everton FC - Zprávy

Everton zastavuje pád, proti bude Arsenal

Everton začal sezonu skvěle a rychle mu došel dech, opačný scénář si pro úvod letošní sezony připravil Arsenal. Oba týmy se potkají v pondělní dohrávce patnáctého kola, Kanonýři se budou chtít vrátit na pohárové pozice.

Benítez zůstává manažerem Evertonu, majitel mu poskytne čas

Everton měl skvělý start do sezony, hodně rychle mu ovšem došel dech a začal se propadat tabulkou anglické Premier League. Liverpoolský klub včera nezvládl derby a pod ještě větší tlak se dostal manažer Rafael Benítez, tisk spekuluje o jeho odvolání, zkušený španělský kormidelník se ale něčeho takového obávat nemusí...

Reds zničili v derby Everton 4:1. Ustojí to Benítez?

O svém vítězství rozhodli hosté už v prvním poločase, kdy se trefili Henderson a Salah. Naději na srovnání ještě vykřesal domácí Demarai Gray, ovšem po přestávce už skórovali pouze Reds, za které se podruhé prosadil Salah a v 78. minutě skóre uzavřel Jota. Po dnešním debaklu se Everton propadl až na 14. příčku a nad Benítezem se zatahují mračna. Klopp naopak může slavit a jeho Liverpool na třetím místě drží krok s duem Chelsea, Manchester City.

Liverpool zachvátí městské derby

Everton v zápase čtrnáctého kola Premier League přivítá Liverpool. Domácí zatím v letošním ročníku zůstávají za očekáváním a patří jim až čtrnáctá příčka. Hosté jsou sice třetí, ale na první Chelsea ztrácí pouhé dva body a na druhé City bod jeden.

Brentford konečně zvítězil, proti Evertonu rozhodla Toneyho penalta

Brentford se dočkal prvního vítězného ligového utkání po téměř dvou měsících. V souboji s tabulkovým konkurentem Evertonem na domácí půdě uspěl 1:0, o úspěchu rozhodl v první půli z penalty Toney.

Brentford vyzve Everton

Brentford ve třináctém kole Premier League hostí Everton. Oba celky dělí v tabulce pouhé dva body, domácí jsou však až patnáctí, hosté na dvanáctém místě.

Citizens nedali Evertonu šanci a před vlastními tribunami zvítězili

Domácí vedli po zásahu Sterlinga ze 44. minuty, na níž ve druhé půli navázal famózní ranou Rodri. Třetí gól přidali Guardiolovi svěřenci těsně před koncem, když se trefil Silva. City jsou nadále druzí, Everton potvrdil pokles formy a drží 11. příčku.

Everton chce na Etihad Stadium konečně zvítězit

Karamelky měly impozantní vstup do sezóny, když z úvodních čtyř utkání zapsaly 10 bodů. Nový kouč Rafael Benitéz byl navíc opěvován za atraktivní a kompaktní styl, který vycházel z kvalitní obrany a rychlého a secvičeného přechodu do útoku. Zdálo se, že Benitez to v Liverpoolu prostě umí...

Spurs na Evertonu uhráli remízu

Everton v jedenáctém kole Premier League remizoval s Tottenhamem Hotspur 0:0. Antonio Conte tak vítězství při své premiéře na lavičce Spurs nezažil, jeho svěřenci ani nevystřelili na branku.

Goodison Park uvidí souboj sousedů v tabulce

Antonio Conte v minulosti vedl Chelsea a tento týden se do Londýna vrátil. Úspěšný italský kouč se ujal kormidla Tottenhamu a začal výhrou, v neděli odpoledne ho se Spurs čeká premiéra v Premier League a dělá si zálusk na další úspěch.

Wolves přehráli Everton a přiblížili se pohárům

Už popáté v řadě nenašel přemožitele Wolverhampton, který si na domácí půdě poradil s tabulkovým konkurentem Evertonem. Do dvougólového vedení ho dostali Kilman s Jiménezem, na konečných 2:1 pak snižoval Iwobi.

Wolverhampton se rozjel, formu hodlá potvrdit proti Evertonu

Wolverhampton se po pomalejším startu do sezony rozjel a z posledních čtyřech zápasů vytěžil deset bodů, pomalu tak klepe na brány první poloviny tabulky a poskočit do ní může v pondělí večer. Stačí k tomu jediné, bodovat na vlastním trávníku proti Evertonu.

Watford přiděloval na Evertonu

Překvapivý výsledek přineslo utkání devátého kola Premier League mezi Evertonem a Watfordem. Hosté totiž vyhráli 5:2. Lví podíl na vítězství svého klubu měl Joshua King, který si připsal hattrick.

Everton vyzve Watford

Everton v devátém kole Premier League hostí na domácí půdě Watford. Toffees jsou v tabulce osmí, ale jen s nepatrnou ztrátou na pohárové příčky. Hosté jsou až šestnáctí a na výhru čekají déle než měsíc.

Jediný gól Ogbonny rozhodl o výhře West Hamu nad Evertonem

Utkání plné nepřesných či zablokovaných střel nakonec rozhodl jediný přesný zásah. Šťastný střelec Angelo Ogbonna zajistil ve druhém poločase vítězství West Hamu na půdě Evertonu. Zatímco hosté z Londýna potvrdili, že se jim na hřištích protivníků daří, domácí Toffees okusili hořkost porážky v Goodison Parku vůbec poprvé v ročníku.