Crystal Palace Anglie - Crystal Palace - Zprávy

Sánchezova hrubka stála Brighton vítězství. Crystal Palace vybojovalo tradiční výsledek

Crystal Palace obralo ve 23. kole Premier League o body silný Brighton, se kterým na domácím hřišti remizovalo 1:1. Střelecky tiché první dějství prolomil po hodině hry Solly March, jenž se za Racky efektně prosadil z voleje. Orlům k vyrovnání výrazně pomohl gólman Robert Sánchez, jemuž po snadném zákroku vyklouzl z náruče míč, který do odkryté sítě dorazil James Tomkins. Týmy tak již popáté z posledních sedmi ligových setkání odešly s remízou přesně po gólu na každé straně.

Podaří se Crystal Palace poprvé letos v lize zvítězit?

V sobotu se v Selhurst Parku střetne Crystal Palace s Brightonem & Hove Albion. Zatímco Eagles stále v roce 2023 nevyhráli, Seagulls se snaží prodloužit svou sérii bez prohry na sedm zápasů.

Man Utd doma i přes Casemirův zkrat nezaváhal

Man Utd ve 22. kole Premier League vyhrál nad Crystal Palace 2:1. Dvougólové vedení domácího týmu narušil zkratem Casemiro, který v 70. minutě nesmyslně chytil pod krkem jednoho z hostujících hráčů a za své počínání viděl červenou kartu. Hostům se podařilo snížit o šest minut později, kdy balón tečoval Schlupp. Další branku ale Crystal Palace nevstřelil, a tak si Rudí ďáblové připsali další tři body, čímž se aspoň dočasně katapultovali na třetí místo.

Old Trafford nabídne souboj United s Crystal Palace

Man Utd se po dvou týdnech představí opět proti Crystal Palace a bude chtít odčinit zaváhání ze Selhurst Parku, kde pouze remizoval 1-1.

Newcastle v Selhurst Parku pouze remizoval

V rámci 21. kola Premier League Crystal Palace doma remizoval s Newcastlem 0:0. I když měli hosté v zápase herní převahu, tak nabídnuté příležitosti nedokázali přetavit v gól. Newcastle si připsal již devátou remízu v tomto ročníku a o skóre poskočil na třetí místo před Manchester United.

V Selhurst Parku se představí Newcastle

Crystal Palace by rád zopakoval dobrý výkon ze souboje s Man Utd, zatímco Newcastle se bude snažit prodloužit šňůru 14 utkání v lize bez prohry

Olise zařídil v závěru Crystal Palace bod s Manchesterem United

V rámci dohrávky 7. kola Premier League remizoval Manchester United s Crystal Palace 1:1. Hosté vstoupili do utkání lépe, ve 43. minutě šli do vedení po brance Fernandese. Zisk tří bodů překazil Rudým ďáblům Olise, který se v nastaveném čase druhého poločasu nádherně trefil z přímého kopu.

Do Selhurst Parku přijede rozjetý Man Utd

Crystal Palace pokračuje v nabitém programu a v dohrávce 7. kola Premier League se střetne s dalším těžkým protivníkem. Do Selhurst Parku zavítá Manchester United, který posledních 5 zápasů v lize vyhrál a rád by poskočil na druhé místo.

Havertz zachránil tápající Chelsea

Chelsea zvládla střet dvou londýnských celků a ve 20. kole Premier League porazila Crystal Palace 1:0. Zápas ve druhém poločase rozhodl Kai Havertz, který tak zajistil Blues důležité tři body.

Chelsea potřebuje zabrat, v londýnském derby hostí Crystal Palace

Chelsea vyzve v zápase dvacátého kola Premier League Crystal Palace. Oba celky dělí v tabulce překvapivě málo, domácí Blues jsou až desátí, Eagles se nachází o dvě pozice níže se ztrátou tří bodů.

Tottenham deklasoval Crystal Palace

Tottenham po dlouhé době v Premier League neinkasoval a díky zlepšenému výkonu ve druhém dějství si na své konto připsal hladkou venkovní výhru 4:0. Crystal Palace naopak musí zlepšit svou výkonnost před domácím publikem, od pauzy po mistrovství světa v Kataru je to totiž už druhý debakl, který schytal na vlastním stánku.

Crystal Palace hostí Tottenham

Londýnské derby má ve středu večer na programu anglická Premier League, Crystal Palace na svém stánku přivítá Tottenham Hotspur. Eagles se nepovedl návrat na trávníky po mistrovství světa, když v domácím klání s Fulhamem inkasovali dvě červené karty a jednoznačně prohráli. Posledně si ale přece jen vylepšili apetit, když vyloupili stadión Bournemouthu. Naproti tomu Tottenham po pauze nemá dobré výsledky, po remíze s Brentfordem doma padl s Aston Villou a čelo tabulky se mu povážlivě vzdaluje.

Palace napravilo domácí výbuch s Fulhamem a zvítězilo. Z rohů soupeře sestřelil Olise

Závěr roku 2022 zvládli hráči Crystal Palace na výbornou, když v rámci 18. kola Premier League zvítězili na hřišti Bournemouthu 2:0. Obě branky padly v první půli po rohových kopech Michaela Oliseho, který nejprve v 19. minutě vybídl ke skórování Jordana Ayewa a poté ke konci poločasu i Eberechiho Ezeho.

Bournemouth vyzve londýnský Crystal Palace

Na Silvestra se střetnou na Vitality Stadium mužstva Bournemouthu a Crystal Palace. Oba týmy nevstoupily do ligy po měsíční pauze nejlépe, když při svých prohrách nevstřelily ani gól.

Eagles doplatili v londýnském duelu na nedisciplinovanost. Fulham dovedl k vítězství Mitrovič

Fulham v rámci 17. kola anglické Premier League oslavil návrat klubového fotbalu výhrou 3:0 nad Crystal Palace. Shledání londýnských celků nabídlo vítěznou branku z hlavy Bobbyho Reida ve 31. minutě. V roli kanonýra se pak opět ukázal Aleksandar Mitrovič, jenž zaznamenal asistenci, měl velký podíl na druhém vstřeleném gólu a třetí nakonec sám vsítil. Eagles se navíc o možnost získat body obrali sami, jelikož viděli za zbytečné fauly hned dvě červené karty.