Crystal Palace Anglie - Crystal Palace - Zprávy

Fulham s Crystal Palace remizoval

Fulham remizoval v utkání 37. kola Premier League s Crystal Palace 2:2. Za Cottagers se dvakrát prosadil Aleksandar Mitrović, přičemž jednou z penalty. Za Eagles skórovali Odsonne Édouard a Joel Ward.

Fulham vyzve Crystal Palace

V předposledním kole na sebe narazí Fulham a Crystal Palace. Hosté mají domácímu týmu co oplácet, jelikož v prvním vzájemném zápase prohráli na Craven Cottage 0-3.

Crystal Palace doma nezaváhal

Crystal Palace zvítězil v domácím zápase proti Bournemouthu 2-0. Domácí si tak po prohře s Tottenhamem spravili chuť a zvládli i druhý vzájemný zápas s Bournemouthem za 3 body.

Crystal Palace hostí Bournemouth

Oba celky splnily nejdůležitější úkol a v nejvyšší anglické lize setrvají i pro příští sezónu. Hosté by v sobotu rádi soupeři vrátili porážku z konce prosince, kdy na domácím stadionu podlehli Eagles 0-2.

Spurs těsně zdolali Palace

Tottenham Hotspur porazil ve 35. kole Crystal Palace 1:0. V nastaveném čase prvního poločasu rozhodl Harry Kane, Spurs tak dál sní o top čtyřce.

Tottenham v londýnském derby hostí fotbalisty Crystal Palace

Tottenham v posledních týdnech rychle padá tabulkou dolů, jeho fotbalisté tak potřebují urychleně zabrat, aby ustrážili alespoň účast v Konferenční lize. Na Spurs se již bodově dotáhla Aston Villa a svěřenci Ryana Masona tak nutně potřebují zase bodovat naplno. V sobotu odpoledne jim v cestě bude stát Crystal Palace, který si poslední zápasy ročníku může užívat. Po angažování Roye Hodgsona totiž Eagles zabrali a rychle si zajistili jistotu prvoligové příslušnosti i v příští sezóně.

Ze sedmigólového zápasu vyšel lépe Crystal Palace

Crystal Palace porazil ve 34. kole Premier League West Ham 4-3. Sedmigólové utkání přineslo brankové hody na obou stranách a hned pětkrát se měnilo skóre v prvním poločase. Marocký obránce Aguerd snížil v 72. minutě na rozdíl jediného gólu, ale hosté se už na závěrečný tlak nezmohli a museli zkousnout druhou ligovou porážku v řadě.

West Ham míří na Crystal Palace

Crystal Palace přivítá v rámci 34. kola Premier League West Ham United. Londýnské soupeře od sebe dělí jen tři body, domácí jsou na dvanácté pozici, hosté patnáctí.

Wolverhampton porazil Crystal Palace a udělal velký krok k záchraně

Wolverhampton ve středečním utkání anglické Premier League zvítězil v domácím prostředí proti Crystal Palace a získal důležité tři body v boji o udržení. Skóre zápasu nešťastně otevřel ve třetí minutě vlastním gólem Andersen, gólovou pojistku v podobě proměněné penalty v samém závěru přidal domácí kapitán Neves.

V úterním utkání změří Lopeteguiho Vlci síly s Crystal Palace

Wolverhampton Wanderers a Crystal Palace se v úterním ligovém utkání na Molineux budou snažit o návrat na vítěznou vlnu. Domácí v sobotu odpoledne podlehli Leicesteru City 1:2, svěřenci Roye Hodgsona získali v utkání s Evertonem bod za bezbrankovou remízu.

Everton se propadl na sestupové pozice. Střelecká převaha nestačila na pozorného Johnstona

Fotbalisté Crystal Palace nedokázali ve 32. kole Premier League prodloužit sérii vítězství, když na domácí půdě remizovali s Evertonem 0:0. Smírný výsledek byl ztrátou především pro tým z Liverpoolu, jenž nevyužil svou střeleckou převahu a neprosadil se přes skvěle chytajícího Sama Johnstona. Karamelky se navíc po výhře Leicesteru propadly na sestupovou 18. pozici.

Ve formě hrající Crystal Palace chce zvítězit počtvrté v řadě

Crystal Palace vyhrál již tři ligová utkání po sobě a pod vedením velezkušeného Roye Hodgsona je zatím stoprocentní. V sobotu Eagles přivítají Everton, jemuž se vůbec nedaří a v boji o záchranu nutně potřebuje každý bod.

Nestárnoucí Hodgson polil Crystal Palace živou vodou. Saints přikoval ke spodu tabulky Eze

Crystal Palace zvládlo utkání 31. kola Premier League, když na hřišti Southamptonu zvítězilo 2:0. Stejně jako v minulém ligovém klání rozvlnil síť soupeře Eberechi Eze, tentokrát dokonce dvakrát, a rozhodl tak o výhře svého mužstva. Eagles díky tomu ovládli i třetí zápas po návratu Roye Hodgsona na lavičku a momentálně se nachází v klidném středu tabulky. O poznání hůře jsou na tom Saints, kteří zůstávají na spodu tabulky.

Poslední Southampton se pokusí překvapit Crystal Palace

Southampton je po prohře s Man City stále na posledním místě a ani v sobotu jej nečeká lehké utkání. Crystal Palace v minulém kole sestřelil Leeds pěti góly a pod vedením Roye Hodgsona je zatím stoprocentní.

Crystal Palace smázl Leeds pěti góly

Crystal Palace vyhrál ve 30. kole Premier League na Elland Road vysoko 5-1. Hosté sice prohrávali, když se ve 21. minutě prosadil Bamford, ale ještě do konce prvního poločasu dokázali srovnat. Po přestávce nasázeli domácímu týmu během pětadvaceti minut čtyři góly, a nakonec si odvezli vysoké vítězství, které je posunulo na 12. místo.