Crystal Palace Anglie - Crystal Palace - Zprávy

Orli o víkendu remizovali s Liškami, podaří se jim bodovat i proti Vlkům?

Crystal Palace a Wolverhampton Wanderers dělí v tabulce Premier League po víkendovém kole jediný bod, změnit se to může po jejich úterním vzájemném utkání. Eagles si v sobotu z Leicesteru City odvezli bod za remízu 0:0, hosté si připsali velmi důležitou výhru 1:0 nad Nottinghamem Forest.

V souboji Lišek s Orly branka nepadla

Leicester City odehrál v sobotu odpoledne utkání s londýnským Crystal Palace. K vidění nebylo mnoho brankových příležitostí, branka na King Power Stadium nepadla.

Poslední Leicester vyzve v sobotu Vieirovy Orly

Leicester City se bude v sobotu snažit odlepit ode dna tabulky Premier League, na King Power Stadium přivítá Crystal Palace. Lišky mají po devíti zápasech této sezóny na kontě pouhé tři body, Eagles se s osmi body nacházejí na 15. místě.

Eze v závěru utnul nepříznivou bilanci Crystal Palace. Leeds ztratil dech už v první půli

Crystal Palace zvítězil v 10. kole Premier League na domácím hřišti 2:1 nad Leedsem. Hosté se v 10. minutě dostali do vedení zásluhou dorážejícího Pascala Struijka, ještě v první půli však dokázal i přes výraznou převahu hostů vyrovnat Odsonne Édouard. Domácí po změně stran zvýšili tempo a zasypali svého soupeře střeleckými pokusy. V 76. minutě jeden z nich proměnil v rozhodující gól Eberechi Eze a ukončil čtyřzápasové čekání Orlů na vítězství.

Crystal Palace i Leeds chtějí najít ztracenou formu

V neděli odpoledne se v Premier League utká Crystal Palace s Leedsem United. Oba kluby chtějí ukončit svou čtyřzápasovou sérii bez vítězství. Zatímco Leeds se v tabulce nachází na 12. místě, Crystal Palace je až sedmnácté.

Chelsea v poslední minutě rozhodla

Crystal Palace v souboji londýnských celků prohrál v devátém kole Premier League s Chelsea 1:2. Domácí šli do vedení po gólu Odsonneho Edouarda, hosté však vývoj nejprve zásluhou Pierra-Emericka Aubameyanga vyrovnali a v poslední minutě rozhodl Conor Gallagher.

Malé londýnské derby – využije jej Potter jako odrazový můstek?

Program 9. kola anglické nejvyšší soutěže nabízí vedle North London derby také další souboj mezi londýnskými celky, na Selhurst Parku se totiž střetne domácí Crystal Palce s Chelsea. Klubový fotbal se na ostrovy vrací po dlouhé reprezentační přestávce, "Orli" hrají na domácím stadionu po více než měsíci.

Straky nad Orly dominovaly, z utkání si nicméně odnesly pouze bod

Newcastle si ani v zápase šestého kola Premier League proti Crystal Palace nedokázal připsat druhé ligové vítězství v sezoně. Největší šanci zahodil v 16. minutě domácí Alexander Isak, který neproměnil samostatný únik. Celek ze severu Anglie svého londýnského soupeře v St. James’ Parku přehrával, na víc než remízu 0:0 to však nestačilo.

Na St. James Park přijede Crystal Palace

V 6. kole se střetnou sousedé v tabulce. Dvanáctý Newcastle v minulém kole poprvé prohrál a na svém stadionu přivítá třinácté Crystal Palace, které na něj ztrácí bod.

Crystal Palace remizoval s Brentfordem

V malém londýnském derby remizoval Crystal Palace v pátém kole Premier League s Brentfordem 1:1. Domácí poslal do vedení Wilfried Zaha, hostům alespoň bod zařídil Yoane Wissa.

Palace doma vyzve Brentford

Souboj celků ze středu tabulky otevře páté vložené kolo Premier League. Crystal Palace si zatím připsal čtyři body a patří mu dvanáctá příčka, Brentford má o bod více a je desátý.

Neuvěřitelný Håland hattrickem dovedl Citizens k výhře nad Crystal Palace

Ve čtvrtém kole anglické Premier League se na Etihad Stadium utkala mužstva obhájce titulu Manchesteru City a Crystal Palace. Hosté chtěli obrat o body po Liverpoolu také Citizens a v prvním poločase k tomu udělali potřebné kroky, když nejdříve skóre zápasu otevřel vlastním gólem John Stones a následně se prosadil také stoper Joachim Andersen. Domácí však předvedli v druhém poločase famózní obrat. Po snížení v podání Bernarda Silvy vzal zápas do vlastních rukou Nor Erling Håland a třemi brankami v rozmezí 19 minut rozhodl o výhře 4:2.

Na Etihad Stadium míři fotbalisté Crystal Palace

Manchester City v minulém kole poprvé ztratil body, svěřenci Pepa Guardioly ale stejně mohli být se svým výkonem spokojeni. Ve strhujícím duelu dotáhli dvoubrankové manko a na půdě Newcastlu nakonec po brankové přestřelce remizovali 3:3. Na základě prvních tří zápasů je jasné, že jsou Citizens horkým favoritem na zisk dalšího mistrovského titulu.

Palace otočil s Aston Villou

Crystal Palace porazil ve třetím kole Premier League Aston Villu 3:1. Hosty sice poslal do vedení Ollie Watkins, domácí však vývoj duelu otočili díky dvěma brankám Wilfrieda Zahy a jedné přesné trefě Jean-Philippa Matety.

Crystal Palace po těžkém losu přivítá Aston Villu

Nelichotivý start do sezony připravil los Premier League pro Crystal Palace, který z prvních dvou kol přesto vydoloval alespoň bod. Aston Villa ho měla podstatně jednodušší, přičemž zůstala napůl úspěšná.