Boj o Ligu mistrů nepoznal vítěze. ManUtd se rozešli smírně s Chelsea

Manchester United i Chelsea potrvdili mizernou formu a ze vzájemného duelu si odnesli bod. Oba týmy nepředvedly nic světoborného a nevyužily tak zaváhání konkurentů v boji o ligu mistrů. Zatímco hosté zůstávají v tabulce čtvrtí, domácí stále okupují šestou příčku.
28.04. | Komentáře a souhrny | 11 komentářů

Zápas o všechno? Man Utd hostí Chelsea, oba touží po Lize mistrů

Zápas o všechno - tak to aktuálně vnímají asi oba fanouškovské tábory. Chelsea aktuálně drží klíčovou čtvrtou pozici, která jako poslední zaručuje účast v Lize mistrů. Manchester United je šestý se ztrátou tří bodů. Proto jsou pod obrovský tlakem především Red Devils, kteří jednoduše musí. Jejich soupeř si může dovolit ztrátu, a to především zásluhou šokující formy všech celků z "druhé garnitury" anglické špičky...
27.04. | Previews | 11 komentářů

Osmnáctiletý anglický záložník Hudson-Odoi si přetrhl achillovku

Anglický reprezentant Callum Hudson-Odoi z Chelsea si v pondělním ligovém utkání proti Burnley přetrhl achillovku. Ve zbytku sezony se tak osmnáctiletý záložník už podle BBC na hřišti neobjeví.
23.04. | Aktuality | 183 komentářů

Chelsea zahodila další šanci, s Burnley jen remizovala

Tottenham prohrál, Manchester United taky, Arsenal jakbysmet. Že by toho ale Chelsea využila a svým konkurentům v boji o top čtyřku odskočila? Ani náhodou. Na Stamford Bridge přijelo Burnley, které v prvním poločase zdatně sekundovalo při divoké přestřelce, aby po změně stran destruktivně, a to často i ne úplně čestnými způsoby, dotlačilo zápas k remíze 2:2.
22.04. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Burnley je rozjeté, ale Chelsea doma nepřipouští zaváhání

Karty jsou rozdány docela jasně. Chelsea zbývají do konce sezóny čtyři zápasy a vzhledem k počtům bodů a blížícímu se losu ostatních týmů mají Blues prostor maximálně (a spíš ani to ne) na jedno zaváhání. No a protože je čeká ještě výlet na Old Trafford, znamenala by jakákoli ztráta v pondělní dohrávce s Burnley dost možná konec nadějí na umístění v tom čtyřce.
21.04. | Previews | 5 komentářů

Britská média: Slavia může být hrdá za druhý poločas na Chelsea

Britská média ocenila fotbalisty Slavie za výkon ve druhém poločase odvetného čtvrtfinále Evropské ligy na hřišti Chelsea a pochválila i střelce dvou gólů Petra Ševčíka. Londýnský favorit byl naopak kritizován, že po dominantním úvodu usnul na vavřínech a dal Pražanům naději na senzační obrat.
19.04. | Aktuality | 12 komentářů

Slavia je nejfyzičtější tým, jaký jsem kdy viděl, prohlásil Sarri

Manažer Chelsea Maurizio Sarri ocenil po čtvrtfinálové odvetě Evropské ligy Slavii za její fyzickou hru, kterou nikdy předtím neviděl. Londýnský tým vstoupil do utkání s náskokem 1:0 z prvního souboje a po úvodních 45 minutách odvety vedl 4:1, ale ve druhé půli dvakrát rychle inkasoval a až do konce se bál o výsledek.
19.04. | Aktuality | 100 komentářů

Slavia fantastickou druhou půlí nezvrátila vývoj a končí

I přes nepovedený start do utkání drželi fotbalisté Slavie na Stamford Bridge dlouho šanci na obrat a postup do semifinále, od nějž nakonec zůstali dvě branky vzdálení. Za domácí se prosadil Giroud, dvakrát Pedro a pomohl jim i vlastní gól, český tým se radoval po zásahu Součka a dokonce dvou trefách Ševčíka.
18.04. | Komentáře a souhrny | 1128 komentářů

Slavia se jen tak nevzdá, varuje před odvetou Giroud

Hráče Chelsea překvapilo, jak vyrovnaný zápas s nimi před týdnem v Edenu sehrála v úvodním čtvrtfinále Evropské ligy pražská Slavia. "Blues" jsou proto před čtvrteční domácí odvetou navzdory úvodnímu vítězství 1:0 velmi opatrní a je jim jasné, že k postupu budou muset podat stoprocentní výkon. Trenéři londýnského velkoklubu plánují pár změn v sestavě.
17.04. | Aktuality | 39 komentářů

Slavia věří, že v Londýně proti Chelsea ještě zabojuje o postup

Slávisty čeká ve čtvrtek v Londýně odveta čtvrtfinále Evropské ligy proti Chelsea. Přestože lídr české ligy před týdnem doma po vyrovnaném průběhu prohrál gólem z 86. minuty 0:1, na slavném stadionu Stamford Bridge by proti velkému favoritovi ještě rád zabojoval o postup do semifinále. K tomu červenobílí potřebují podat stejně aktivní výkon jako v úvodním duelu.
17.04. | Previews | 1128 komentářů
15:29 Rüdiger bude hrát za rezervu Chelsea
Poprvé po čtyřech měsících se na trávníku objeví Antonio Rüdiger. Stoper Chelsea dnes večer odehraje utkání za rezervu proti Liverpoolu. (lequipe.fr)
18.08. Ashley Cole oznámil konec kariéry
Anglický obránce Ashley Cole oznámil konec aktivní kariéry. Osmatřicetiletý obránce prožil nejlepší léta v dresech Arsenalu a Chelsea, se kterými vyhrál prakticky vše, co bylo možné. Včetně Ligy mistrů a Evropské ligy, které s Blues ovládl v letech 2012, respektive 2013. Celkem také slavil tři mistrovské tituly v Premier League a rekordních sedm triumfů v FA Cupu. (skysports.com)
18.08. Batshuayi se z Chelsea letos stěhovat nebude
Chelsea nemohla kupovat nové posily a už jenom tento fakt znamená, že v jejím kádru bude pokračovat Michy Batshuayi. O belgického útočníka se zajímalo například římské AS, transfer ovšem je nereálný. "Jeho budoucnost je tady, je jedním z našich útočníků, máme tři útočníky a dostane šance," ujišťuje manažer Frank Lampard. (football-italia.net)
14.08. Superpohár bere Liverpool
Výsledek utkání o Superpohár: Liverpool - Chelsea 1:1, 2:2 po prodloužení, 5:4 na penalty (48. a 95. Mané - 36. Giroud, 100. Jorginho z penalty).
14.08. V duelu o Superpohár se bude prodlužovat
Průběžný výsledek utkání o Superpohár: Liverpool - Chelsea 1:1 (48. Mané - 36. Giroud), bude se prodlužovat.
14.08. Chelsea zatím vede nad Liverpoolem
Poločasový výsledek utkání o Superpohár: Liverpool - Chelsea 0:1 (36. Giroud).
14.08. Sestavy: Liverpool - Chelsea
Základní sestavy pro dnešní Superpohár - Liverpool: Adrián - Gómez, Matip, Van Dijk, Robertson - Milner, Fabinho, Henderson - Oxlade-Chamberlain, Mané, Salah. Chelsea: Kepa - Azpilicueta, Zouma, Christensen, Emerson - Jorginho, Kanté, Kovačić - Pulisic, Giroud, Pedro.
14.08. Omeruo se stal kmenovým hráčem Leganésu
Kenneth Omeruo v lednu 2012 přestoupil do Chelsea a za první tým londýnského klubu neodehraje ani jeden zápas. Nigerijský obránce putoval po hostováních a loni byl zapůjčen do Leganésu, který nyní dojednal trvalý přestup. Za hráče zaplatil 4,5 milionu eur a podepsal s ním pětiletý kontrakt. (football-espana.net)
14.08. AS Řím má zájem o Batshuayie
Michy Batshuayi s velkou pravděpodobností znovu opustí Chelsea a zamířit by mohl na Apeninský poloostrov. Zájem o belgického útočníka má AS Řím, které podle místních zpráv preferuje roční hostování s následnou opcí. (football-italia.net)
13.08. Kantého start je nejistý
Start francouzského záložníka Chelsea N'Gola Kantého ve středečním Superpoháru proti Liverpoolu je nejistý. Kanté odehrál v ligovém zápase na půdě Manchesteru United 17 minut, ale podle manažera Franka Lamparda si přivodil drobné zranění, které jej možná nepustí do boje o cennou trofej. (onefootball.com)