Brighton & Hove Albion Anglie - Brighton & Hove Albion - Zprávy

Brighton & Hove Albion doma loni zaskočil Manchester City. Dojde k překvapení znovu?

Asi stěží by někdo mohl odhadovat, že celek, jenž se prakticky od postupu do Premier League neustále pere s holým přežitím v nejvyšší soutěži, by najednou mohl usilovat o nejvyšší místa. Brighton & Hove Albion je nicméně v dobré pohodě a v podstatě nemá důvod si v tomto kole nevěřit, byť proti němu stane úřadující mistr. Manchester City by neměla čekat snadná práce.

Norwich vybojoval bod s Brightonem

Norwich City remizoval v utkání osmého kola Premier League s Brightonem 0:0. Statistiku držení míče sice ovládli hosté, na střely to však bylo vyrovnané.

Trápící se Norwich přivítá rozjetý Brighton. Rozloučí se Farke s Carrow Road?

Fotbalisty Norwich City čeká v sobotu náročný domácí duel s Brightonem a vyhlídky Kanárků nejsou vůbec dobré. Nováček soutěže jakoby ještě zůstal hlavou i nastavením v Championship. Vždyť během úvodních sedmi zápasů si připsal hned šest porážek a s hrozivým skóre 2:16 je beznadějně poslední. Pod Farkem se třese židle.

Brighton doma remizoval s Arsenalem

Arsenal neprodloužil sérii tří výher v řadě a z Brightonu si odváží remízu. Domácí sice byli po celou dobu lepším týmem, ale dvě své velké příležitosti nedokázali proměnit. Arsenal měl šanci na skórování v 75. minutě ale Smith-Rowe Sáncheze nepřekonal. Gunners jsou po bezbrankové remíze na 9. místě, zatímco domácí Brighton zatím okupuje překvapivou 5. příčku.

Arsenal se o čtvrtou výhru v řadě pokusí proti Brightonu

Povedené září za sebou mají fotbalisté Arsenalu, kteří výrazně vystoupali tabulkou. Nyní se však střetnou s celkem, který se zatím překvapivě pohybuje ve svrchních patrech tabulky. Tímto je Brighton.

Můžeme se ještě hodně zlepšit, věří manažer Brightonu Potter

Popředí tabulky anglické Premier League je hodně vyrovnané a všem favoritům na zisk mistrovského titulu mohl včera dočasně vypálit rybník Brighton. Ten se představil na půdě Crystal Palace a v případě tříbodového zisku by se posunul do čela. Manažer Graham Potter byl spokojen, přestože jeho tým "jenom" remizoval...

Brighton v závěru zachránil alespoň bod

V dohrávce šestého kola Premier League remizoval Crystal Palace s Brightonem 1:1. Domácí v prvním poločase poslal z penalty do vedení Zaha, v úplném závaru pak srovnal Maupay.

Naváže Brighton proti Crystal Palace na úspěšný úvod sezony?

Na závěr šestého kola Premier League hostí Crystal Palace překvapení letošního ročníku Brighton. Ten je totiž v tabulce aktuálně na šestém místě, případná výhra by jej však katapultovala do čela. Domácí jsou patnáctí.

Leicester nečekaně padl v Brightonu

Překvapení přinesl duel pátého kola Premier League mezi Brightonem a Leicesterem City. Za domácí se z penalty trefil Maupay a Welbeck, za Lišky snižoval Vardy.

Leicester vyráží na jih, vyzve Brighton

Brighton & Hove Albion vyzve v pátém kole Premier League Leicester City. Poměrně překvapivě jsou na tom nyní v tabulce lépe domácí, kteří jsou šestí. Lišky jsou až dvanácté.

Brighton vyzrál na nováčka Brentford

Brighton vyhrál v utkání čtvrtého kola Premier League na půdě Brentfordu 1:0. V poslední minutě zápas rozhodl Leandro Trossard.

Brentford se proti Brightonu pokusí udržet neporazitelnost

Bez jediné porážky zvládl srpnový program Premier League její nováček z Brentfordu. Nyní jej čeká jiný nepříliš favorizovaný tým, který se ale zatím drží v první desítce. Brighton ztratil body poprvé až před reprezentační pauzou.

Sima přestoupil ze Slavie do Brightonu, sezonu ale stráví ve Stoke City

Abdallah Sima přestoupil z pražské Slavie do anglického Brightonu a v novém působišti podepsal smlouvu do roku 2025. Kluby o tom informovaly na svých webech, výši transferu ale nezveřejnily. Aktuální sezonu stráví dvacetiletý Senegalec na hostování v druholigovém Stoke City.

Cucurella si vyzkouší anglickou ligu, Getafe mění za Brighton

Kádr Getafe v průběhu letošního léta doznal několika změn a nyní došlo k oslabení v podobě odchodu jednoho hráče základní sestavy. Z madridského klubu odešel krajní záložník Marc Cucurella, odchovanec Barcelony se stal novou posilou Brightonu...

Everton vyloupil stánek Brightonu

Everton pokračuje ve výborném vstupu do nového ročníku a po domácí výhře nad Southamptonem a venkovní remíze s Leedsem si tentokráte všechny tři body odváží ze hřiště Brightonu. Vyrovnané utkání naklonil na stranu hostí na konci první půle Gray, v druhé půli pak Brighton neproměnil několik nadějných příležitostí, načež po hodině hry rozhodl o vítězství Evertonu z pokutového kopu útočník Calvert-Lewin.