Brighton & Hove Albion Anglie - Brighton & Hove Albion - Zprávy

Brighton vyloupil stadion Watfordu

Roy Hodgson zatím výsledkové zlepšení Watfordu nepřinesl. Jeho svěřenci v sobotu odpoledne nestačili na Brighton, kterému díky brankám Maupaye a Webstera podlehli dvoubrankovým rozdílem. Hosté byli po celý zápas lepším celkem, Watford hrozil převážně z rychlých protiútoků, ze kterých ale branku vytěžit nedokázal.

Watford po řadě nezdarů hostí Brighton

Ani jeden z celků, které se střetnou v sobotu odpoledne na Vicarage Road, neoplývá zrovna nejlepší formou. Domácí na vítězství čekají od listopadu, Brighton po třech ligových remízách vypadnul z FA Cupu.

Pátou zimní posilou Newcastlu se stal obránce Burn

Poslední pátou posilou Newcastlu v zimním přestupovém období se stal obránce Dan Burn. Devětadvacetiletý fotbalista přišel z Brightonu a podepsal smlouvu na dva a půl roku. Přestupovou částku klub na svém webu nezveřejnil, podle BBC zaplatil 13 milionů liber (380 milionů korun).

Leicester City - Brighton & Hove Albion 1:1

Nezáživný první poločas vystřídala atraktivní druhá půle. Ve 46. minutě otevřel skóre Daka, ovšem v 82. srovnal na 1:1 hostující Welbeck. Brigthon měl následně ještě několik příležitostí, ale druhý zásah už vsítit nedokázal.

Leicester změří síly s Brightonem

Leicester City prožil v týdnu pořádný šok. Výborně rozehrané utkání s Tottenhamem "Lišky" nejenže nedotáhly do vítězného konce, nevídaný kolaps v nastaveném čase je dokonce připravil o jakýkoliv možný bodový zisk. Svěřenci Brendana Rodgerse tak stále zůstávají v druhé polovině tabulky a není příliš pravděpodobné, že by se jim ještě v této sezóně podařilo zabojovat o poháry. Naproti tomu Brighton v úterý vydřel bod v duelu s favorizovanou Chelsea, přičemž svěřenci Grahama Pottera byli v celém klání dokonce tím lepším celkem.

Chelsea dále ztrácí. Tentokrát nedokázala porazit Brighton

Chelsea po dnešní remíze ztrácí na první Citizens už dvanáct bodů, navíc má o zápas více. Seagulls jsou na klidném 9. místě. Stav 1-1 svítil na ukazateli od 60. minuty, poté co domácí Webster odpověděl na zásah Ziyecha z první půle. I přes snahu obou týmů jsme se už dalšího střeleckého úspěchu nedočkali.

Chelsea přestala vyhrávat, sérii hodlá nakopnout v Brightonu

Chelsea začala pravidelně ztrácet body, na Manchester City se dívá s už třináctibodovým odstupem a pokud nechce mít problémy s kvalifikací do Ligy mistrů, měla by se co nejdříve vrátit na vítěznou vlnu. Blues tentokráte čeká výlet do Brightonu.

Brighton se s Palace o body podělil

Brighton remizoval v utkání 22. kola Premier League s Crystal Palace 1:1. Hosty poslal do vedení Conor Gallagher, nešťastníkem zápasu se však stal Joachim Andersen, který si tři minuty před koncem dal vlastní gól.

Brighton v předehrávce hostí Crystal Palace

V zápase 22. kola Premier League přivítá Brighton na svém stadionu Crystal Palace. Domácím patří v průběžné tabulce devátá příčka, hosté jsou dvanáctí a oba celky dělí čtyři body.

Everton je dal v krizi, padl s Brightonem

Fotbalisté Evertonu nezvládli úvodní duel letošního roku a ve 21. kole Premier League prohráli na domácí půdě s Brightonem 2:3. Za domácí se dvakrát prosadil Anthony Gordon, za hosty se dvakrát trefil Alexis Mac Alister a jednou Daniel Burn. Toffeess tak mohou litovat neproměněné penalty Dominica Calvert-Lewina z prvního poločasu.

Brighton míří na Everton

Everton hostí v zápase jednadvacátého kola Premier League Brighton. Domácí jsou na tom v letošním ročníku zatím překvapivě špatně a momentálně jim patří až patnácté místo. Hosté mají o pět bodů více a jsou na desáté příčce, s čímž jsou určitě spokojeni.

Brighton opět loví v Polsku, přivádí teenagera Kozłowskiho

Brighton & Hove Albion v průběhu příštího týdne oznámí zisk dalšího polského talentu. Zhruba za 8 milionů liber má do Anglie z Pogońu Szczecin přesídlit 18letá naděje Kacper Kozłowski. Brighton nejspíš poté mladého seniorského reprezentačního záložníka pro zbytek sezony odešle na hostování.

Chelsea se vymstil horší výkon, v závěru přišla o výhru

Chelsea doma herně a nakonec ani výsledkově nezvládla utkání proti Brightonu a zaznamenala třetí remízu z posledních čtyřech zápasů, v tomto kole dopadla jenom o něco málo lépe než Liverpool. O dva body přišli Blues až v samotném závěru.

Chelsea má v plánu využít další nezdar Liverpoolu

Chelsea se vrátila na vítěznou vlnu a ve středu večer dostane možnost osamostatnit se na druhém místě tabulky. Liverpool padl v Leicesteru a Blues toho hodlají využít, proti Brightonu budou doma jasným favoritem.

Brighton přehrál Brentford a konečně zapisuje tři body

Fotbalisté Brightonu ukončili jedenáctizápasovou sérii bez vítězství, když na vlastním hřišti přehráli nováčka z Brentfordu 2:0. Domácí sice do duelu nevstoupili úplně nejlépe, postupně však přebírali otěže do svých rukou a díky dvěma brankám ze střední vzdálenosti si v první půli vybudovali komfortní dvougólový náskok. Druhá půle už sice patřila spíše hostům, ti se ale prosadit nedokázali, a tak utkání dospělo ke konečnému výsledku 2:0.