Brighton & Hove Albion Anglie - Brighton & Hove Albion - Zprávy

Brighton uhrál se Saints remízu

Southampton v patnáctém kole Premier League remizoval s Brightonem 1:1. Domácí v první půli poslal do vedení Broja, za hosty v 98. minutě srovnal Maupay,

Brighton míří na St. Mary's Stadium

V rámci 15. kola anglické Premier League přivítá v sobotu Southampton na svém trávníku fotbalisty Brightonu. Ti v posledním kole remizovali s West Hamem 1:1, když v závěru vystřelil bod nůžkami Neal Maupay. Brighton ale v utkání herně zklamal a potvrdil slabou formu z posledních zápasů.

Součkova trefa proti Brightonu na výhru nestačila. Hammers remizovali 1:1

Český záložník Tomáš Souček vstřelil svou druhou branku v sezóně v 5. minutě zápasu, kdy udeřil z rohového kopu. Kladiváři pak měli několik příležitostí, ale bez úspěchu. Naopak v 89. minutě předvedl skvělé nůžky Neal Maupay a upravil tak skóre utkání West Hamu s Brightonem na konečných 1:1.

West Ham hostí Brighton

West Ham United přivítá ve čtrnáctém kole Premier League Brighton. Domácí si v tabulce drží čtvrtou příčku, ale po dvou porážkách už to mají těsné. Hosté jsou devátí, ale stále se propadají níže a níže.

Brighton se s Leedsem rozešel bez branek

Utkání Brightonu sice nabídlo řadu zajímavých fotbalových akcí a nadějných příležitostí, toho nejdůležitějšího - tedy branek - se však diváci v sobotu večer nedočkali. Brighton nevyhrál už poosmé v řadě, přesto se ale drží v horní polovině tabulky. Naproti tomu Leeds zůstává přikován na sedmnácté pozici, se kterou Marcelo Bielsa určitě spokojen není.

Brighton na svém stadiónu přivítá Leeds United

Fotbalisté Brightonu po nadějném startu do sezóny už sedmkrát za sebou v Premier League nevyhráli, prolomit tuto nelichotivou sérii tak budou chtít v sobotní klání s Leedsem. Svěřenci Marcela Bielsy na tom také nejsou vůbec dobře - loňské překvapení sezóny se prozatím trápí a body sbírá spíše sporadicky. Před týdnem sice Leeds na hřišti Tottenhamu Hotspur předvedl v první půli velmi sympatický výkon, v druhém dějství však nastavenou laťku neudržel a po obratu domácích tak zase skončil bez bodů.

Vítězná premiéra Gerarda

Aston Villa porazila ve dvanáctém kole Premier League Brighton 2:0. Obě branky padly až v posledních deseti minutách, rozhodli Watkins a Mings.

Aston Villa chce trápení prolomit proti Brightonu

Pět porážek v řadě srazilo Aston Villu až do bitvy o záchranu s těsným náskokem na sestupové příčky. Rovněž Brightonu s v poslední době nedaří vítězit, ten se však stále drží v popředí.

Newcastle si z Brightonu odváží bod za remízu 1:1

Brighton na dobrý výsledek z Anfield Road nedokázal navázat úplně ideálně, když na vlastním stadiónu pouze remizoval se zachraňujícím se Newcastlem 1:1. Domácí sice v první půli poslal do vedení z penaltového puntíku záložník Trossard, v druhé půli však nevyužili několik nadějných akcí a po vyrovnání Haydena už nedokázali opět najít ten správný rytmus...

Brighton potřebuje zabrat, příležitost má proti Newcastlu

V tabulce se sice stále nachází vysoko, aktuální forma Brightonu však není bůhvíjaká. Na výhru už totiž čeká šest soutěžních zápasů, útěchou mu nyní ale může být fakt, že soupeř z Newcastlu je na tom ještě podstatně hůře.

Liverpool přišel o dvoubrankové vedení

Liverpool pouze remizoval v zápase desátého kola Premier League s Brightonem 2:2. Domácí při tom měli duel skvěle rozehraný a ve 24. minutě vedli po gólech Hendersona a Maného 2:0. Za hosty však před přestávkou snížil Mwepu a ve druhé půli vyrovnal Trossard.

Zůstane Liverpool na hrušce? Na Anfield dorazí Brighton

Po demolici "Rudých ďáblů" zvládl Liverpool také klání v Ligovém pohárů a zjevně chytil skvělou vlnu. Na ní se klub z města Beatles jistě hodlá udržet též po utkání proti Brightonu, jemuž naopak po slibném startu teče do kajuty, byť stále zůstává v popředí.

City pohodlně vyhráli v Brightonu

Na závěr sobotního programu devátého kola Premier League Brighton podlehl na domácí půdě Manchesteru City 1:4. Za hosty se dvakrát trefil Foden, po jedné brance přidali Gündogan a Mahrez. Za domácí snížil Mac Allister z penalty.

Brighton & Hove Albion doma loni zaskočil Manchester City. Dojde k překvapení znovu?

Asi stěží by někdo mohl odhadovat, že celek, jenž se prakticky od postupu do Premier League neustále pere s holým přežitím v nejvyšší soutěži, by najednou mohl usilovat o nejvyšší místa. Brighton & Hove Albion je nicméně v dobré pohodě a v podstatě nemá důvod si v tomto kole nevěřit, byť proti němu stane úřadující mistr. Manchester City by neměla čekat snadná práce.

Norwich vybojoval bod s Brightonem

Norwich City remizoval v utkání osmého kola Premier League s Brightonem 0:0. Statistiku držení míče sice ovládli hosté, na střely to však bylo vyrovnané.