Arsenal FC Anglie - Arsenal FC - Zprávy

Arsenal chce po první prohře v sezoně využít trápení Curychu

Arsenal v neděli po vynikajícím vstupu do sezony poprvé narazil, přesto zůstává na čele anglické Premier League. Před dalším hájením vedoucí pozice si "Kanonýři" odskočí do Švýcarska, kde proti Curychu započnou boje ve skupině A Evropské ligy.

Arsenal poprvé ztratil, o výhře Man Utd rozhodli debutant Antony a dvougólový Rashford

Arsenal přišel v nedělním šlágru kola o první tři body v sezóně, naopak Manchester United vyhrál svůj čtvrtý zápas v řadě a pomalu dává zapomenout na nepovedený start do sezóny. Skóre otevřel debutant Antony. V druhém poločase sice srovnal Bukayo Saka, nicméně dvě branky Marcuse Rashforda zajistily výhru Red Devils.

Na Old Trafford zavítá první Arsenal

Nejatraktivnější zápas 6. kola nás čeká na Old Trafford. Manchester United přivítá první Arsenal. United se po třech vítězství v řadě vyšvihli na páté místo a pokusí se o první body obrat Gunners, kteří zatím suverénně vévodí Premier League.

Bellerín ukončil smlouvu v Arsenalu a vrátil se do Barcelony

Obránce Héctor Bellerín ukončil smlouvu v Arsenalu a vrátil se do Barcelony. Sedmadvacetiletý krajní bek se svým mateřským klubem, který je jedním ze soupeřů Plzně ve skupině Ligy mistrů, podepsal kontrakt do konce června 2023 s výkupní klauzulí na 50 milionů eur (asi 1,2 miliardy korun).

Arsenal v lize stále nezpomaluje. Formu Kanonýrů pocítila i Aston Villa

Snový vstup Arsenalu do Premier League pokračoval v pátém kole nejvyšší anglické soutěže, kde si Gunners připsali výhru 2:1 nad Aston Villou, a nadále tak zůstávají v soutěži stoprocentní. Na první branku domácích z dílny Gabriela Jesuse sice hosté v 74. minutě odpověděli, na přesný zásah jeho jmenovce Gabriela Martinelliho už ale svěřenci Stevena Gerrarda reagovat nedokázali.

Arsenal čeká souboj s Aston Villou

Arsenal jako jediný prochází Premier League bez ztráty bodu a v pátém kole vyzve Aston Villu, která zatím jen jednou vyhrála. Manažer Steven Gerrard se tak dostal pod tlak, ze kterého se bude muset pokusit vymanit.

Arsenal je po výhře s Fulhamem stále stoprocentní a vévodí ligové tabulce

V posledním sobotním utkání Premier League se střetla v rámci malého londýnského derby týmy Arsenalu a Fulhamu. Nebezpečnější Arsenal nedokázal v prvním poločase proměnit žádnou ze svých šancí, na druhé straně naopak otevřel skóre Mitrović. Arsenal však dokázal stav utkání otočit zásluhou Ødegaarda a Gabriela a vrátil se zpět na čelo Premier League.

Arsenal v londýnském derby přivítá Fulham

Arsenal prožívá snový vstup do sezóny. Zatímco loni se Gunners po úvodních třech kolech krčili na chvostu tabulky bez jediného získaného bodu, letos se zatím mohou pochlubit stoprocentní bilancí a na své soupeře koukat z prvního místa. Jistě, los měl tentokráte Arsenal o dost lehčí než loni, ale i tak bude Mikel Arteta s tím, jak jeho svěřenci do nového ročníku vstoupili, maximálně spokojený.

Pépé se vrací do francouzské ligy, z Arsenalu ho vysvobodilo Nice

OGC Nice doma bojuje s Maccabi Tel-Aviv o postup do základní skupiny Konferenční ligy a po dnešní odvetě se jeho hráči setkají s novou posilou. Kádr posílil Nicolas Pépé, nejdražší posila v historii londýnského Arsenalu...

Arsenal pokračuje bez ztráty, Bournemouth neměl šanci

Bournemouth prohrál v utkání třetího kola Premier League s Arsenalem 0:3. Kanonýři jsou dál stoprocentní, navíc se skóre 9:2. První dvě branky Artetova týmu vstřelil Nor Martin Odegaard, třetí přidal William Saliba.

Arsenal hájí stoprocentní bilanci v Bournemouthu

První dvě kola vyšla Arsenalu na jedničku a Gunners chtějí svou stoprocentní bilanci udržet i v tom třetím. Čeká je zápas na půdě nováčka z Bournemouthu, jenž si na svůj start rovněž nemůže stěžovat.

Brazilská samba v podání Jesuse. Posila Arsenalu přispěla dvěma góly k výhře nad Leicesterem

Arsenal si ve druhém kole Premier League poradil na domácím trávníku s Leicesterem a zvítězil 4:2. Kanonýry za vítězstvím nasměrovala především letní posila z Manchesteru City Gabriel Jesus, jenž v první půli vsítil dva góly v rozmezí 12 minut a po změně stran ještě na dva přihrál. Další nováček v kádru červenobílých William Saliba se naopak neukázal v dobrém světle, když si v 53. minutě vstřelil vlastní branku.

Arsenal po úvodním úspěchu přivítá Leicester

Arsenal letos na rozdíl od minulé sezony vstoupil do nového ročníku vítězně a rád by využil ne úplně nejtěžšího losu k nadějnému startu. V prvním zápase na Emirates Stadium hostí Leicester, který má co napravovat.

Galatasaray oznámil příchody Mertense a Torreiry

Dries Mertens a Lucas Torreira se stali posilami Galatasaraye. Zkušený belgický útočník podepsal roční smlouvu s opcí, zatímco šestadvacetiletý záložník se dohodl na kontraktu do roku 2026...

Arsenal vstoupil do nové sezony vítězstvím proti Crystal Palace

Drtivý nástup, postupem času změna obrazu hry a starost o tři body. Arsenal to na hřišti Crystal Palace neměl jednoduché, přesto se mu povedlo zvítězit poměrem 0:2. Skóre otevřel Martinelli, v závěru se Guehi trefil do vlastní sítě.