Flamurtari Vlora Albánie - Flamurtari Vlora - Expres Zprávy

17.08.201421:48

Albánský Superpohár opanovalo Skenderbeu

Výsledek albánského Superpoháru: Skenderbeu - Flamurtari 1:0 (53. Bakary Minaga).

03.08.201410:28

Flamurtari ulovilo Metaje

Shkodran Metaj po štacích v Nizozemsku bude hrát za albánský klub Flamurtari Vlorë, šestadvacetiletý obránce zde podepsal dvouletý kontrakt.

transfermarkt.de
14.07.201119:28

Jablonec veze výhru 2:0

Jablonec uspěl v Albánii a tamní klub Flamurtari Vlora porazil 2:0. Skóre otevřel v 71. minutě David Lafata, tentýž hráč pět minut později stanovil na konečných 2:0.

14.07.201118:20

Jablonec o poločase bez branek

Jablonec hraje po prvním poločase prvního duelu druhého předkola Evropské ligy na půdě Flamurtari Vlora nerozhodně 0:0.

07.07.201119:01

Jablonec čeká soupeř z Albánie

Fotbalisté Jablonce se ve druhém předkole Evropské ligy utkají s albánským soupeřem Flamurtari Vlora. Ten si pokračování v soutěži zajistil vyřazením Budučnosti Podgorica, které dnešní výhra v odvetě 2:1 nestačila. První zápas v Černé Hoře totiž albánský klub vyhrál 3:1. První utkání sehraje Jablonec na půdě týmu Flamurtari 14. července, odveta je na programu o týden později na severu Čech.

19.05.201111:48

Köln získal albánského mladíka

Odise Roshi odchází z týmu Flamurtari Vlore a od nové sezóny bude působit v 1. FC Köln, ten s devatenáctiletým albánským záložníkem podepsal víceletou smlouvu.

09.05.201009:50

Paříž před podpisem mladého Albánce

Odise Roshi z Flamurtari Vlora byl dva týdny na testech v Paris SG, na nichž oslnil trenéry tohoto celku. Teprve 18letý Albánec by měl v následujících dnech podepsat s pařížským týmem smlouvu a od léta nastupovat v akademii.

07.05.200912:29

Albánský pohár pro Flamurtari

KS Flamurtari porazilo KF Tirana 2:1 a potřetí v historii triumfovalo v Albánském poháru. Rozhodující branku dal ve třetí minutě nastavení Hair Zeqiri.