Jablonec si vystřílel postup a může se těšit na Alkmaar

Jablonečtí fotbalisté dnes večer na Střelnici pořádali střelecké hody. Albánskému Flamurtari Vlora nastřílel pět branek a na jeho postupu nezměnila nic ani jediná inkasovaná branka ze 36. minuty.
21.07.2011 | Komentáře a souhrny | 337 komentářů

Jablonec chce v odvetě EL s Flamurtari stvrdit postup

Slibný náskok 2:0 si přivezli jablonečtí fotbalisté z úvodního duelu druhého předkola Evropské ligy na hřišti albánského týmu Flamurtari Vlora. Ve čtvrteční domácí odvetě chtějí druhou výhrou stvrdit očekávaný postup a naladit se na třetí předkolo, ve kterém by už narazili na mnohem silnějšího soupeře - předloňského nizozemského mistra AZ Alkmaar.
20.07.2011 | Previews | 337 komentářů

Jablonec díky Lafatovi vyhrál v Albánii 2:0 a nakročil k postupu

Fotbalisté Jablonce zvítězili v úvodním utkání druhého předkola Evropské ligy na hřišti albánského celku Flamurtari Vlora 2:0 a výrazně se přiblížili postupu do třetí předkola. Dnešní zápas hraný za obrovského vedra rozhodl dvěma góly v 70. a 76. minutě kanonýr David Lafata po přihrávkách Karla Pitáka. Odveta je na programu za týden na severu Čech.
14.07.2011 | Komentáře a souhrny | 337 komentářů

Jablonec chce už v Albánii vykročit k očekávanému postupu

Vedro, pekelná atmosféra i nevyzpytatelný soupeř. To všechno čeká na jablonecké fotbalisty ve čtvrtek večer, kdy vstoupí na půdě albánského klubu Flamurtari Vlora do Evropské ligy. Mají co napravovat, neboť před rokem hned jejich první krok na evropské půdě s Apoelem Nikósie znamenal pro ambiciózní klub vyřazení.
13.07.2011 | Previews | 337 komentářů
17.08.2014 Albánský Superpohár opanovalo Skenderbeu
Výsledek albánského Superpoháru: Skenderbeu - Flamurtari 1:0 (53. Bakary Minaga).
03.08.2014 Flamurtari ulovilo Metaje
Shkodran Metaj po štacích v Nizozemsku bude hrát za albánský klub Flamurtari Vlorë, šestadvacetiletý obránce zde podepsal dvouletý kontrakt. (transfermarkt.de)
14.07.2011 Jablonec veze výhru 2:0
Jablonec uspěl v Albánii a tamní klub Flamurtari Vlora porazil 2:0. Skóre otevřel v 71. minutě David Lafata, tentýž hráč pět minut později stanovil na konečných 2:0.
14.07.2011 Jablonec o poločase bez branek
Jablonec hraje po prvním poločase prvního duelu druhého předkola Evropské ligy na půdě Flamurtari Vlora nerozhodně 0:0.
07.07.2011 Jablonec čeká soupeř z Albánie
Fotbalisté Jablonce se ve druhém předkole Evropské ligy utkají s albánským soupeřem Flamurtari Vlora. Ten si pokračování v soutěži zajistil vyřazením Budučnosti Podgorica, které dnešní výhra v odvetě 2:1 nestačila. První zápas v Černé Hoře totiž albánský klub vyhrál 3:1. První utkání sehraje Jablonec na půdě týmu Flamurtari 14. července, odveta je na programu o týden později na severu Čech.
19.05.2011 Köln získal albánského mladíka
Odise Roshi odchází z týmu Flamurtari Vlore a od nové sezóny bude působit v 1. FC Köln, ten s devatenáctiletým albánským záložníkem podepsal víceletou smlouvu.
09.05.2010 Paříž před podpisem mladého Albánce
Odise Roshi z Flamurtari Vlora byl dva týdny na testech v Paris SG, na nichž oslnil trenéry tohoto celku. Teprve 18letý Albánec by měl v následujících dnech podepsat s pařížským týmem smlouvu a od léta nastupovat v akademii.
07.05.2009 Albánský pohár pro Flamurtari
KS Flamurtari porazilo KF Tirana 2:1 a potřetí v historii triumfovalo v Albánském poháru. Rozhodující branku dal ve třetí minutě nastavení Hair Zeqiri.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!