Bývalý reprezentant Zdeněk Pospěch a kapitán druholigových fotbalistů Opavy má přetržený zkřížený vaz v koleně a natržený vnitřní meniskus. Sedmatřicetiletý bývalý hráč Baníku, Sparty, FC Kodaň nebo Mainzu údajně nevyloučil i úplný konec kariéry.

Bývalý reprezentant Zdeněk Pospěch zpečetil svůj návrat do Opavy. Pětatřicetiletý krajní obránce, jenž v uplynulých třech sezonách nastupoval za bundesligovou Mohuč, dnes s nováčkem druhé ligy podepsal smlouvu na tři roky.

Bývalý reprezentant Pospěch míří z Mohuče do Opavy

Bývalý reprezentant Zdeněk Pospěch má z angažmá v bundesligové Mohuči namířeno do druholigové Opavy. Pětatřicetiletý pravý obránce nebo záložník by se znovu hráčem svého mateřského klubu v rodném městě měl stát poté, co mu v závěru června vyprší smlouva s německým celkem.
09.06.2014 | Aktuality | 141 komentářů
01.05.2014 Pospěch dnes chyběl na tréninku Mainzu
Mainz 05 dnes trénoval bez Zdeňka Pospěcha. Zkušený český obránce si dal přestávku kvůli problémům s patou, které by mu ale neměly znemožnit sobotní start v utkání v Mönchengladbachu. (bild.de)
09.04.2014 Pospěch po sezóně odejde z Mainzu
Zdeňka Pospěcha čeká posledních pět zápasů v dresu Mainzu. Zkušený český obránce neprodlouží ve falckém klubu smlouvu a kvůli rodině se vrátí do vlasti. (bundesliga.de)
25.11.2013 Pospěch si lehce poranil koleno
Zdeněk Pospěch, který musel v poločase nedělního zápasu Mainzu v Brémách střídat kvůli bolavému kolenu, neutrpěl žádné vážné zranění. Dnešní vyšetření ukázalo, že český obránce má jen natažený vnitřní vaz. Podle klubového webu bude bývalý reprezentant do středy odpočívat, pak by se mohl znovu zapojit do tréninku. Není jasné, zda čtyřiatřicetiletý hráč zasáhne do sobotního utkání proti Dortmundu.
26.02.2013 Pospěch v poháru nedohrál
Zdeněk Pospěch nedohrál čtvrtfinále Německého poháru proti Freiburgu. Obránce Mainzu uviděl v 67. minutě druhou žlutou kartu, a tak musel do šatny. Zápas jde za stavu 2:2 do prodloužení.
16.02.2013 Pospěch poslal Mainz do vedení
Zdeněk Pospěch si na své konto připsal první bundesligovou branku v dresu Mainzu, český obránce dnes svému týmu v 63. minutě zajistil vedení 2:1 v zápase se Schalke.
14.02.2013 Pospěch by měl zůstat
Zdeněk Pospěch by měl dál hrát za Mainz. Zkušený obránce v posledním kole údajně splnil podmínku ve své smlouvě, která mu při odehrání minimálně 20 ligových zápasů v sezoně zajišťuje opci na prodloužení kontraktu. "Hraje konstantně na velmi dobré úrovni," pochválil po remíze v Augsburgu Pospěcha trenér Thomas Tuchel.
04.10.2012 Mainzu se uzdravili čtyři hráči
Zdeněk Pospěch, Nicolai Müller, Júnior Díaz a Jan Kirchhoff se již dostali ze zdravotních problémů, tento týden se vrátili do tréninku a budou Mainzu k dispozici pro sobotní zápas s Düsseldorfem.
26.06.2012 V reprezentaci končí i Pospěch
Po Milanu Barošovi se s českým národním týmem loučí další hráč, reprezentační kariéru uzavřel obránce Zdeněk Pospěch.
29.03.2012 Pospěch hlásí návrat do hry
Zdeňka Pospěcha v poslední době trápily vazy v levém koleni. Český obránce je ale již fit, za rezervní tým Mainzu odehrál 61 minut v utkání Regionalligy proti Kaiserslauternu a nyní je připraven na sobotní bundesligový duel v Brémách.
22.01.2012 Pospěch mířil do vlastní sítě
Zdeněk Pospěch otevřel v jedenácté minutě skóre utkání Leverkusen - Mainz. Obránce hostí si vstřelil vlastní gól a poslal tak Bayer do vedení.