16.02.201610:59

Linhart bude pomáhat Táborsku

Táborsko získalo na hostování Zdeňka Linharta. Ten se během zimní přestávky stal posilou pražské Slavie, do nabitého kádru se však neprosadil a znovu odchází do druhé nejvyšší soutěže, kde dříve oblékal dres Dynama České Budějovice.

fotbal.idnes.cz
09.11.201521:34

Nominaci "21" doplnili Linhart a Kaša

Trenér české reprezentace do 21 let Vítězslav Lavička doplnil kádr pro kvalifikační utkání s Belgií a v Moldavsku o českobudějovického útočníka Zdeňka Linharta a ostravského stopera Filipa Kašu. Z nominace naopak vypadl zraněný mladoboleslavský útočník Stanislav Klobása. Problémy má i teplický stoper Michael Lüftner, ten se však zatím k týmu připojil.

CTK
14.09.201413:59

Linhart: Je to zklamání

České Budějovice měly skvěle rozehraný zápas se Slováckem. Jihočeši vedli 2:0, ve druhém poločase ovšem o náskok přišli e berou jenom bod za remízu 2:2. "Je to zklamání, co jiného k tomu říct. Rozehráli jsme zápas dobře, ale nezvládli jsme druhý poločas. Měli jsme tam řadu brejků, jenže jsme žádný z nich nevyužili a to rozhodlo. Každý tým, který hraje se Slováckem, se připravuje na Doška. Jenže my jsme ho pustili do tří šancí a je logický, že jednu z nich promění," hodnotil autor jedné z domácích branek Zdeněk Linhart.