Vojtěch Štěpán (Sokol Kratonohy)

Celé jméno:Vojtěch Štěpán
Národnost: Česko
Datum narození:08.06.1985
Výška:178 cmVáha:65 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:Sokol Kratonohy (CZE)
Aktuální statistiky v klubu Sokol Kratonohy (CZE)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Štěpán a Buchta podepsali s Olomoucí dvouleté smlouvy

Nováček první ligy Olomouc získal dvě zkušené posily pro novou sezonu. Se Sigmou dnes podepsali dvouleté smlouvy záložník Vojtěch Štěpán a brankář Miloš Buchta, kteří už na Hané dříve působili.  
25.06.2015 | Aktuality | 25 komentářů
 

Olomoucký odchovanec Štěpán nasměroval Sigmu k sestupu

Ostravský Vojtěch Štěpán hraje první ligu bezmála osm let, ale pondělní utkání v Olomouci mu v paměti utkví nadlouho. A nejen tím, že svůj mateřský klub z Hané pomohl jedním gólem tři kola před koncem sezony potopit na sestupovou pozici.  
06.05.2014 | Aktuality | 161 komentářů
 

Baník vyměnil s Hradcem záložníka Hableho za Štěpána

Mužstvo Ostravy posílí v jarních záchranářských bojích ofenzivní krajní záložník Vojtěch Štěpán. Osmadvacetiletý hráč, který na podzim působil ve Slavii, do Baníku putuje na hostování z druholigového Hradce Králové výměnou za defenzivního středopolaře Jana Hableho.  
20.01.2014 | Aktuality | 196 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
15.08.2011 Štěpán má problémy s kolenem
Hradec Králové včera prohrál s Libercem 0:3 a navíc přišel o jednoho hráče, záložník Vojtěch Štěpán si v úvodu druhé půle poranil koleno a musel střídat. Zatím není jasné, o jak vážný problém se jedná.
11.06.2011 Štěpán pokračuje v Hradci
Vojtěch Štěpán bude dál hrát za Hradec Králové. Votroci se dohodli s Olomoucí na prodloužení hostování 26letého záložníka do konce kalendářního roku.
11.06.2010 Hradec Králové má již tři posily
FC Hradec Králové jako nováček první ligy získal pro příští sezonu první posily. Do východočeského klubu přišel z Bohemians 1905 na přestup Michal Pávek, který se dohodl na dvouletém kontraktu, a na hostování zamířili do Hradce Králové Daniel Kocourek z Jablonce a Vojtěch Štěpán ze Sigmy Olomouc.
Další expres zprávy